Stop Cukrászda Időfutam 2016

Pontszámok hosszú távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Simon Tamás El.1 Szerpentin K.E. 500
2 Nagy Tomás El.1   400
3 Záray László El.1 MERIDA CST Road Team 320
4 Szabó Bálint Solt El.1   300
5 Sáska Zoltán El.1 ASE Kerékpár 280
6 Sasvári Dániel El.1 ASE Kerékpár 260
7 Urbán Jakab El.1   240
8 Deák László El.1 Szekszárdi kerékpáros SE 220
9 Lippai Marcell El.1   200
10 Miranda Gastón Felipe El.1 Biondo Bike Club 190
11 Padysak Matus El.1 PROefekt 180
12 Baranyi Dániel El.1   170
13 Unger Márk El.1 Győri Atlétikai Club 160
14 Darányi Bence El.1   156
15 Huszár Gergő El.1 ASE Kerékpár 152
16 Nyári József El.1 ELTE-BEAC Polythlon 148
17 Kovács Dávid El.1 Salgótarjáni HKE 144
18 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 140
19 Nagy Ákos El.1 EKKE 136
20 Vicze Gergő El.1 EKKE TEAM 132
21 Guzsik Kevin El.1 Kispesti Kerékpáros SE 128
22 Tóth Máté El.1 Salgótarjáni HKE 124
23 Horváth Attila El.1   120
24 Denkovics Zoltán El.1   116
25 Szemák Dávid Attila El.1 ASE Kerékpár 112
26 Czakó Zsolt El.1   108
27 Huszka Gábor El.1 Team Heavy Pedal 104
28 Moisko Krisztián El.1 Kispesti Kerékpáros SE 100
29 Farkas Dávid El.1 ASE Kerékpár 96
30 Váry Kovács Gergő El.1 Kiválók KSE 92
31 Boda Gábor El.1   88
32 Korencsi Gyorgy El.1 Tardosi hegylakok se 84
33 Solymosi Balázs István El.1 ELTE-BEAC Polythlon 80
  El.2 Korcsoport      
1 Somogyi Gergely El.2   500
2 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 400
3 Kutács Zsolt El.2   320
4 Makács Gábor El.2 Szerpentin K.E. 300
5 Varga István El.2 Szingo-Balaton Team 280
6 Szél Gábor El.2   260
7 Petsuk Zoltán El.2 Duathlon.hu 240
8 Tallián Péter El.2   220
9 Hubert Ferenc El.2 GFR Supersonic 200
10 Molnár Krisztián Ferenc Dr. El.2   190
11 Tóth Gábor El.2 Salgótarjáni HKE 190
12 Tóth Zoltán El.2 Team Econix-CR 170
13 Kriston Péter El.2 Szélkerék SE 160
14 Szendrei Kornél El.2 SZKSC 156
15 Soós András El.2 Biondo Bike Club 152
16 Moravek Ludovit El.2 Brigetio KSE 148
17 Nagy Gergő El.2 Miránk DOMKK 144
18 Minczér Árpád István El.2 Peppe KSE 140
19 Szipőcs Levente El.2 Szerpentin K.E. 136
20 Szász Attila El.2 Zalaszám Informatika 132
21 Mihály Tamás El.2 ASE Kerékpár 128
22 Szapor Gergely El.2 Velopríma SC 124
23 Horváth Attila El.2 Nimfas Corporition Team 120
24 Bokor Attila El.2 Sólyom Team SE 116
25 Hajdú Imre El.2 Team Heavy Pedal 112
26 Horváth Tamás El.2   112
27 Majtán Miklós El.2   104
28 Hricz András El.2 Sólyom Team SE 100
29 Ludvig Csaba El.2   96
30 Lukács Kálmán El.2   92
31 Ráksi Mihály El.2   88
32 Staudt Attila El.2 Alba Triatlon SE 84
33 Szarvas Krisztián El.2   80
34 Kiss Tamás El.2   76
35 Komlódi Balázs El.2   72
36 Forgó Tibor El.2 Salgótarjáni HKE 68
37 Budai Sándor El.2 ASE Kerékpár 64
38 Rózsavölgyi Balázs El.2 Kistarcsai Vsrc 60
39 Skoff Gábor El.2 Alba Triatlon SE 58
40 Horváth Levente El.2 Veloroom-Kecskeméti ES 56
41 Soltész Csaba El.2   54
42 Demjén Balázs El.2 Kispesti Kerékpáros SE 52
43 Virág Balázs El.2 Mátra Biker SC 50
44 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 48
45 Soós Béla El.2 Szenyor KSE 48
46 Molnár Tamás El.2 Kispesti Kerékpáros SE 44
47 Tóth András Zoltán El.2 Ennsport 42
48 Miskei Gábor El.2   40
49 Vojcsik Viktor El.2 Kispesti Kerékpáros SE 38
50 Kedves Attila El.2 Kispesti Kerékpáros SE 36
  Mast Korcsoport      
1 Balogh Lajos Mast Sólyom Team SE 500
2 Bakos András Mast Bakony Bike K.E. 400
3 Antal Attila Mast   320
4 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 300
5 Pance Lóránt Márton Mast   280
6 Macsek Zoltán Mast Sólyom Team SE 260
7 Vereb Lajos Mast   240
8 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 220
9 Hivessy Zoltán Mast   200
10 Kiss Attila Mast Team Econix-CR 190
11 Koleszár Zoltán Dr. Mast Footstrong 180
12 Nagy László Mast   170
13 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 160
14 Tóth Rajmund Mast Trek SE 156
15 Szalay Béla Mast FRO Racing 152
16 Schmauser József Mast Szenyor KSE 148
17 Bánk András Mast Szerpentin K.E. 144
18 Fejes Mihály Mast Szigetszentmiklósi TK 140
19 Csatlós Géza Mast Biondo Bike Club 136
20 Illés István Mast SHKE 132
21 Török László Mast   132
22 Kovács Balázs Mast FOOTSTRONG SE 124
23 Ábrahám István Mast Szigetszentmiklósi TK 120
24 Gyenes Norbert Mast   116
25 Sinda Péter Mast   112
26 Kormosói László Dr. Mast   108
27 Petrik Csaba Mast Szerpentin K.E. 104
28 Fedor Viktor Mast Tempo Aqua SE 100
29 Fagyas Zsolt Dr. Mast Szigetszentmiklósi TK 96
30 Filó András Mast Mesterbike 92
31 Pászka Tibor Mast   88
32 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 84
33 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 80
34 Pap László Mast   76
35 Sasvári József Mast ASE Kerékpár 72
36 Dragovits András Mast   68
37 Fürtös András Chilimboro Dr. Mast Triatlon sopron 64
38 Ferenczi Ábel Mast Tricepsz SE 60
39 Gall Anthony Mast   58
40 Kocsis Kadosa Mast   56
41 Csizmadia Zoltán Mast   54
42 Szekerka András Mast Mátra Biker SC 52
43 Ulicska Csaba Mast   50
44 Ecsedi Péter Mast ASE Kerékpár 48
45 Nagy Attila Mast Sólyom Team SE 46
46 Heiter Róbert Mast   44
47 Illés Gábor Mast   42
48 Markó Attila Mast MediConcept - Previfitt S 40
49 Solti Ferenc Mast   38
50 Tar Zoltán Mast Bakony Bike K.E. 36
51 Bikafalvi István Dr. Mast   34
52 Richter Péter Mast   32
53 Kajtor László Mast   30
54 Delbó József Mast   28
55 Wicha János Mast KisTri Balatonmen Team 26
56 Szépvölgyi István Mast Szenyor KSE 24
57 Gőgh Ferenc Mast   22
58 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 20
59 Wagner Tamás Csaba Mast MediConcept - Previfitt S 18
60 Benedek Tamás Mast Zbbk 16
  Se.1 Korcsoport      
1 Pelyhe László Se.1 Bélapátfalvai S K E 500
2 György Zsolt Dr. Se.1 Mátra Biker SC 400
3 Huszár László Se.1   320
4 Papp Zoltán Se.1 Karbona 300
5 Révész Gábor Se.1 Szegedi KSC 280
6 Szabó Gábor Se.1 ASE Kerékpár 260
7 Pósa Tibor Se.1 Sólyom Team SE 240
8 Tullner László Se.1 STUBER-S BIKE TEAM 220
9 Siklósi Péter Pál Se.1   200
10 Zsingor Attila Se.1 Bakony Bike K.E. 190
11 Mészáros János Se.1 BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 180
12 Angler Tibor Se.1 Szigetszentmiklósi TK 170
13 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 160
14 Lang Werner Se.1 Szenyor KSE 156
15 Tóth József Se.1 Szenyor KSE 152
16 Solymosi István Se.1 ELTE-BEAC Polythlon 148
  U19 Korcsoport      
1 Papp Tamás László U19 MERIDA CST Road Team 500
2 Sándor Tamás U19 Salgótarjáni H.K.E. 400
3 Laczkó Soma U19 Salgótarjáni HKE 320
4 Tóth Zalán Zénó U19 Salgótarjáni HKE 300
5 Pécseli Gergő U19 ASE Kerékpár 280
6 Kikl Csanád U19 Bakony Bike K.E. 260
7 Szerencsi Szabolcs U19 Balatonman Team 240
  W El Korcsoport      
1 Kusztor-Jurenka Krisztina W El   500
2 Derda Timea W El ASE Kerékpár 400
3 Fail Boglárka W El KEMK 320
4 Mészáros Judit W El   300
5 Horváth Gréta W El STUBER-S BIKE TEAM 280
6 Balogh Annamária W El Sólyom Team SE 260
7 Nagy Szabina W El   240
8 Nagy Andrea W El Salgótarjáni HKE 220
9 Lehó Anita W El   200
10 Katona Júlia W El   190
11 Tripsánszki Zsuzsanna W El MediConcept - Previfitt S 180
12 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 170
13 Bicskei Petra W El Tricepsz SE 160
14 Kriston Judit W El   156
  W Ms Korcsoport      
1 Varga Tímea W Ms ASE Kerékpár 500
2 Benczés Krisztina W Ms Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 400
3 Szarka Viktória W Ms   320
4 Kelemen Mónika W Ms Meditech SC 300
5 Polgár Ágnes W Ms KisTri Balatonmen Team 280
6 Illés Zsófia W Ms   260
7 Wagnerné Dévényi Aliz W Ms MediConcept - Previfitt S 240
8 Gordonné Jakabos Enikő W Ms Tricepsz SE 220
9 Juhász Beáta W Ms   200
  WU19 Korcsoport      
1 Bajorfi Tímea WU19 Győri Atlétikai Club 500

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu