VIII. Pilis Kupa Kerékpáros hegyi egyéni időfutam I. forduló 2016

Pontszámok midkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Nagy Tomás El.1   500
2 Szabó Bálint Solt El.1   400
3 Miranda Gastón Felipe El.1 Biondo Bike Club 320
4 Lippai Marcell El.1 ASE Kerékpár 300
5 Sasvári Dániel El.1 ASE Kerékpár 280
6 Tóth Martin El.1   260
7 Urbán Jakab El.1   240
8 Padysak Matus El.1 PROefekt 220
9 Szárnyas Gábor El.1   200
10 Unger Márk El.1 Győri Atlétikai Club 190
11 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 180
12 Vicze Gergő El.1 EKKE TEAM 170
13 Horváth Attila El.1   160
14 Szemák Dávid Attila El.1 ASE Kerékpár 156
15 Farkas Dávid El.1 ASE Kerékpár 152
16 Váry Kovács Gergő El.1 Kiválók KSE 148
17 Bradák Péter El.1   144
18 Banicz Balázs El.1   140
19 Illés László El.1 EKKE 136
20 Nagy András El.1 EKKE 132
  El.2 Korcsoport      
1 Somogyi Gergely El.2 Szingo-Balaton Team 500
2 Makács Gábor El.2 Szerpentin K.E. 400
3 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 320
4 Varga István El.2 Szingo-Balaton Team 300
5 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 280
6 Szél Gábor El.2   260
7 Tóth Zoltán El.2 Team Econix-CR 240
8 Lukoviczki András El.2   220
9 Soós András El.2 Biondo Bike Club 200
10 Szász Attila El.2 Zalaszám Informatika 190
11 Szipőcs Levente El.2 Szerpentin K.E. 180
12 Ludvig Csaba El.2   170
13 Lukács Kálmán El.2   160
14 Ráksi Mihály El.2   156
15 Minczér Árpád István El.2 Peppe KSE 152
16 Hűvösvölgyi Márton Gergely El.2 Fillari Team Budaörs 148
17 Ács László El.2   144
18 Soltész Csaba El.2   140
19 Török Zoltán El.2   136
20 Török Bálint El.2   132
21 Mihály Tamás El.2 ASE Kerékpár 128
22 Petromárkó Miklós El.2 Bikezone Gödöllő 124
23 Weisz Miklós El.2 Kispesti Kerékpáros SE 120
24 Hricz András El.2 Sólyom Team SE 116
25 Demjén Balázs El.2 Kispesti Kerékpáros SE 112
26 Nagy Máté El.2 Aptonia Team 108
27 Kiss Tamás El.2   104
28 Jurás Imre El.2   100
29 Miskei Gábor El.2   96
30 Szabó Márton El.2 Esztergom Triatlon 92
31 Kóbor Krisztián El.2   88
32 Hessl István El.2   84
  Mast Korcsoport      
1 Antal Attila Mast   500
2 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 400
3 Bakos András Mast Bakony Bike K.E. 320
4 Balogh Lajos Mast Sólyom Team SE 300
5 Macsek Zoltán Mast Sólyom Team SE 280
6 Nagy Zoltan Mast   260
7 Berkes Mészaros János Mast   240
8 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 220
9 Révész István Mast Sólyom Team SE 200
10 Nagy László Mast   190
11 Gergely Szabolcs Mast   180
12 Bánk András Mast Szerpentin K.E. 170
13 Petrik Csaba Mast Szerpentin K.E. 160
14 Ábrahám István Mast Szigetszentmiklósi TK 156
15 Tüske Zsolt Mast EKKE 152
16 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 148
17 Kormosói László Dr. Mast   144
18 Dragovits András Mast   140
19 Földesi Gábor Mast Crosskovácsi SKE 136
20 Kocsis Kadosa Mast   132
21 Fagyas Zsolt Dr. Mast Szigetszentmiklósi TK 128
22 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 124
23 Hívessy Zoltán Mast   120
24 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 116
25 Nagy Stefan Mast   112
26 Sasvári József Mast ASE Kerékpár 108
27 Solti Ferenc Mast   104
28 Ecsedi Péter Mast ASE Kerékpár 100
29 Ulicska Csaba Mast   96
30 Gall Anthony Mast   92
31 Bikafalvi István Dr. Mast   88
32 Csizmadia Zoltán Mast   84
33 Fejes Barnabás Mast   80
34 Udvari Tamás Mast   76
35 Schmauser József Mast Szenyor KSE 72
36 Markó Attila Mast MediConcept - Previfitt S 68
37 Csuhai Sándor Mast Saxum KSC 64
38 Tar Zoltán Mast Bakony Bike K.E. 60
39 Orbán Balázs Mast Esztergom Triatlon 58
40 Kajtor László Mast   56
41 Molnár Csaba Mast Esztergom Triatlon 54
42 Dózsa György Mast Újbuda Superior MTB SE 52
43 Nyári Gábor Mast   50
44 Veres Attila Mast Esztergom Triatlon 48
45 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 46
46 Erős Norbert Mast Esztergom Triatlon 44
47 Wagner Tamás Csaba Mast MediConcept - Previfitt S 42
  Se.1 Korcsoport      
1 Pelyhe László Se.1 Bélapátfalvai S K E 500
2 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 400
3 György Zsolt Dr. Se.1 Mátra Biker SC 320
4 Galba Attila Se.1 Peppe KSE 300
5 Szabó Gábor Se.1 ASE Kerékpár 280
6 Juhász Miklós Se.1   260
7 Riz Ferenc Se.1 Gyilkos Lódarazsak SE 240
8 Pósa Tibor Se.1 Sólyom Team SE 220
9 Dukony Zsolt Se.1   200
10 Mészáros János Se.1 BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 190
11 Hangya Gábor Se.1 Esztergom Triatlon 180
12 Siklósi Péter Pál Se.1   170
13 Angler Tibor Se.1 Szigetszentmiklósi TK 160
14 Pirityi István Se.1   156
15 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 152
16 Gelencsér Ferenc Se.1   148
  Se.2 Korcsoport      
1 Nagy Ferenc Se.2   500
2 Labancz István Se.2   400
3 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 320
4 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 300
5 Rakovics Vilmos Se.2   280
6 Benkő István Se.2   260
7 Nyitray László Dr. Se.2 ELTE-BEAC Polythlon 240
8 Tóbiás Sándor Se.2 Bakony Bike K.E. 220
9 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 200
10 Steierlein Péter Se.2 Bikeexpress SE 190
11 Andristyák József Se.2 BSMC Filutás 180
12 Pallos Zoltán Se.2 Freeriderz SC 170
  Se.3 Korcsoport      
1 Molnár Sándor Se.3   500
2 Holló Ferenc Se.3   400
3 Somogyi József Se.3 Miskolci VSC 320
4 Tóth László Dr. Se.3   300
5 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 280
  U13 Korcsoport      
1 Dózsa Zétény U13 Újbuda Superior MTB SE 500
2 Fiala Péter U13 EKKE TEAM 400
3 Illés Bence U13   320
  U15 Korcsoport      
1 Fekete József U15 Esztergom Triatlon 500
2 Illich Gerhard U15   400
3 Szabados Szabolcs U15 Esztergom Triatlon 320
4 Erős Kornél U15 Esztergom Triatlon 300
5 Krajczár Dominik U15 Esztergom Triatlon 280
6 Bandi Attila U15 Esztergom Triatlon 260
7 Illés Gergő U15   240
  U17 Korcsoport      
1 Fiala Gergely U17 EKKE TEAM 500
2 Lepold Sámuel U17 Szigetszentmiklósi TK 400
3 Kelemen Viktor U17 Esztergom Triatlon 320
4 Marton Sz Gergő U17 Esztergom Triatlon 300
5 Bánk Erik U17 Szerpentin KE 280
6 Urbán Bence U17 Esztergom Triatlon 260
7 Földesi András U17 Crosskovácsi SKE 240
8 Nemes Kristóf László U17   220
  U19 Korcsoport      
1 Szarka Gergely U19   500
2 Balogh András U19 Szingo-Balaton Team 400
3 Pécseli Gergő U19 ASE Kerékpár 320
4 Kikl Csanád U19 Bakony Bike K.E. 300
  W El Korcsoport      
1 Király Mómika W El   500
2 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 400
3 Derda Timea W El ASE Kerékpár 320
4 Ősi Eszter Aliz W El Váci Ifjúsági Se-Kerékpár 300
5 Horváth Gréta W El Veloroom-Kecskeméti ES 280
6 Miklós Anna W El   260
7 Kriston Judit W El   240
8 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 220
9 Pongráczné Oláh Judit W El EKKE 200
10 Tripsánszki Zsuzsanna W El MediConcept - Previfitt S 190
  W Ms Korcsoport      
1 Benczés Krisztina W Ms   500
2 Szarka Viktória W Ms   400
3 Kelemen Mónika W Ms Meditech SC 320
4 Tálas Petra W Ms   300
5 Wagnerné Dévényi Aliz W Ms MediConcept - Previfitt S 280
6 Orbánné K: Katalin W Ms Esztergom Triatlon 260
7 Aranyossy Erzsébet W Ms   240
  W Se Korcsoport      
1 Szabóné Szeibert Krisztina W Se Veloroom-Kecskeméti ES 500
2 Sipos Andrea Dr. W Se   400
3 Dobos Ildikó W Se   320
4 Gergely Ildikó W Se   300
  WU15 Korcsoport      
1 László Klaudia WU15 Esztergom Triatlon 500
2 Tar Veronika WU15 Bakony Bike K.E. 400
  WU17 Korcsoport      
1 Kovács Petra WU17 GYAC. 500

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu