VIII. Pilis kupa nemzetközi hegyi időfutam bajnokság II. forduló 2016

Pontszámok midkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Simon Tamás El.1 Szerpentin K.E. 500
2 Szabó Bálint Solt El.1   400
3 Nagy Tomás El.1   320
4 Miranda Gastón Felipe El.1 Biondo Bike Club 300
5 Sasvári Dániel El.1 ASE Kerékpár 280
6 Lippai Marcell El.1 ASE Kerékpár 260
7 Kresák Benjamin El.1 Dr Bátorfi-Agria KTK 240
8 Matús Padysák El.1 Proefekt Team 220
9 Urbanovits Marcell El.1   200
10 Urbán Jakab El.1   190
11 Juskó Lukás El.1   180
12 Unger Márk El.1 Győri Atlétikai Club 170
13 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 160
14 Szárnyas Gábor El.1   156
15 Horváth Attila El.1   152
16 Baranyai György El.1   148
17 Szigeti Bence El.1 Váci Ifjúsági Se-Kerékpár 144
18 Orbán Balázs Ifj El.1 Esztergom Triatlon 140
19 Bradák Péter El.1   136
20 Farkas Dávid El.1 ASE Kerékpár 132
21 Váry Kovács Gergő El.1 Kiválók KSE 128
22 Szabó Norbert El.1 Veloroom-Kecskeméti ES 124
23 Illés László El.1 EKKE 120
  El.2 Korcsoport      
1 Somogyi Gergely El.2 Szingo-Balaton Team 500
2 Makács Gábor El.2 Szerpentin K.E. 400
3 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 320
4 Tóth Zoltán El.2 Team Econix-CR 300
5 Szapor Gergely El.2 Velopríma SC 280
6 Peter Maursky El.2   260
7 Lukoviczki András El.2   240
8 Szász Attila El.2 Zalaszám Informatika 220
9 Horváth László El.2 Műegyetemi Evezős Klub 200
10 Laluska János El.2   190
11 Soós András El.2 Biondo Bike Club 180
12 Kriston Péter El.2 Szélkerék SE 170
13 Nagy Zoltán El.2   160
14 Szipőcs Levente El.2 Szerpentin K.E. 156
15 Lukács Kálmán El.2   152
16 Ludvig Csaba El.2   148
17 Othman Mohamed El.2   144
18 Ráksi Mihály El.2   140
19 Török Bálint El.2   136
20 Minczér Árpád István El.2 Peppe KSE 132
21 Soltész Csaba El.2   128
22 Kiss Tamás El.2   124
23 Hajagos Tamás El.2   120
24 Miskei Gábor El.2   116
25 Kelemen Árpád El.2 Mahart Sport Club 112
27 Hatvani Róbert El.2   108
27 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 104
28 Hessl István El.2   100
  Mast Korcsoport      
1 Antal Attila Mast   500
2 Nagy Zoltan Mast   400
3 Bakos András Mast Bakony Bike K.E. 320
4 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 300
5 Nagy László Mast   280
6 Berkes Mészaros János Mast   260
7 Kálmánchey Attila Mast   240
8 Bánk András Mast Szerpentin K.E. 220
9 Földesi Gábor Mast Crosskovácsi SKE 200
10 Gergely Szabolcs Mast   190
11 Petrik Csaba Mast Szerpentin K.E. 180
12 Kiss István Mast Mátra Biker KHSC 170
13 Kormosói László Dr. Mast   160
14 Győre Zoltán Mast Bike4life 156
15 Fazekas Gyula Mast   152
16 Kovács László Mast   148
17 Ábrahám István Mast Szigetszentmiklósi TK 144
18 Csatlós Géza Mast Biondo Bike Club 140
19 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 136
20 Frics Gyula Mast Salgótarjáni H.K.E. 132
21 Besenyei György Mast   128
22 Kocsis Kadosa Mast   124
23 Dragovits András Mast   120
24 Balikó László Mast Szerpentin K.E. 116
25 Sasvári József Mast ASE Kerékpár 112
26 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 108
27 Belina Gábor Mast   108
28 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 100
29 Pap László Mast   96
30 Bikafalvi István Dr. Mast   92
31 Táky Péter Mast   88
32 Ecsedi Péter Mast ASE Kerékpár 88
33 Gall Anthony Mast   80
34 Csizmadia Zoltán Mast   76
35 Udvari Tamás Mast   72
36 Sánta Ferenc Mast   68
37 Emmer Attila Mast   64
38 Fedor Viktor Mast Tempo Aqua SE 60
39 Ulicska Csaba Mast   58
40 Fejes Barnabás Mast Bombtrack Singlespeed tea 56
41 Dózsa György Mast Újbuda Superior MTB SE 54
42 Szalai Antal Mast   52
43 Markó Attila Mast MediConcept - Previfitt S 50
44 Tar Zoltán Mast Bakony Bike K.E. 48
45 Bezdán György Mast   46
46 Kajtor László Mast   44
47 Orbán Balázs Mast Esztergom Triatlon 42
48 Erős Norbert Mast Esztergom Triatlon 40
49 Kovács Richárd Mast   38
50 Veres Attila Mast Esztergom Triatlon 36
51 Szabó Zoltán Mast Veloroom-Kecskeméti ES 34
52 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 32
53 Wagner Tamás Csaba Mast MediConcept - Previfitt S 30
  Se.1 Korcsoport      
1 Pelyhe László Se.1 Bélapátfalvai S K E 500
2 György Zsolt Dr. Se.1 Mátra Biker SC 400
3 Galba Attila Se.1 Peppe KSE 320
4 Szabó Gábor Se.1 ASE Kerékpár 300
5 Tullner László Se.1 STUBER-S BIKE TEAM 280
6 Pósa Tibor Se.1 Sólyom Team SE 260
7 Angler Tibor Se.1 Szigetszentmiklósi TK 240
8 Mészáros János Se.1 BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 220
9 Gelencsér Ferenc Se.1   200
10 Siklósi Péter Pál Se.1   190
11 Hangya Gábor Se.1 Esztergom Triatlon 180
12 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 170
13 Pirityi István Se.1   160
14 Borsos Ferenc Se.1 UJSZÁSZI VVSE 156
  Se.2 Korcsoport      
1 Nagy Ferenc Se.2   500
2 Labancz István Se.2   400
3 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 320
4 Tóth József Se.2 Biondo Bike Club 300
5 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 280
6 Rakovics Vilmos Se.2   260
7 Nyitray László Dr. Se.2 ELTE-BEAC Polythlon 240
8 Benkő István Se.2   220
9 Tóbiás Sándor Se.2 Bakony Bike K.E. 200
10 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 190
11 Andristyák József Se.2 BSMC Filutás 180
  Se.3 Korcsoport      
1 Holló Ferenc Se.3   500
2 Molnár Sándor Se.3   400
3 Tóth László Dr. Se.3   320
4 Somogyi József Se.3 Miskolci VSC 300
5 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 280
  U13 Korcsoport      
1 Dózsa Zétény U13 Újbuda Superior MTB SE 500
2 Illés Bence U13   400
3 Fiala Péter U13 EKKE TEAM 320
  U15 Korcsoport      
1 Illich Gerhard U15   500
2 Árvai Kristóf U15 DKSI 400
3 Erős Kornél U15 Esztergom Triatlon 320
4 Illés Gergő U15   300
5 Szabados Szabolcs U15 Esztergom Triatlon 280
  U17 Korcsoport      
1 Lepold Sámuel U17 Szigetszentmiklósi TK 500
2 Fiala Gergely U17 EKKE TEAM 400
3 Darányi Máté U17   320
4 Bánk Erik U17 Szerpentin KE 300
5 Földesi András U17 Crosskovácsi SKE 280
6 Janó Ádám U17 Tatanka Racing Team SE Gy 260
  U19 Korcsoport      
1 Sándor Tamás U19 Salgótarjáni HKE 500
2 Pécseli Gergő U19 ASE Kerékpár 400
3 Kikl Csanád U19 Bakony Bike K.E. 320
4 Krempf István U19 EKKE 300
  W El Korcsoport      
1 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 500
2 Ősi Eszter Aliz W El Váci Ifjúsági Se-Kerékpár 400
3 Horváth Gréta W El Veloroom-Kecskeméti ES 320
4 Novothny Dorottya W El   300
5 Derda Timea W El ASE Kerékpár 280
6 Kollár Zsuzsi W El   260
7 Békési Réka W El Polythlon ETK 240
8 Nagy Andrea W El Salgótarjáni HKE 220
9 Miklós Anna W El   200
10 Kriston Judit W El   190
11 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 180
  W Ms Korcsoport      
1 Benczés Krisztina W Ms   500
2 Szarka Viktória W Ms   400
3 Ducza Valéria W Ms TREK SE 320
4 Kelemen Mónika W Ms Meditech SC 300
5 Wagnerné Dévényi Aliz W Ms MediConcept - Previfitt S 280
6 Aranyossy Erzsébet W Ms   260
7 Orbánné K: Katalin W Ms Esztergom Triatlon 240
  W Se Korcsoport      
1 Sipos Andrea Dr. W Se   500
2 Szabóné Szeibert Krisztina W Se Veloroom-Kecskeméti ES 400
3 Gergely Ildikó W Se   320
4 Dobos Ildikó W Se   300
  WU15 Korcsoport      
1 Kovács Judit WU15 DKSI 500
2 Fedor Maja WU15 Tempo Aqua SE 400
3 László Klaudia WU15 Esztergom Triatlon 320
4 Tar Veronika WU15 Bakony Bike K.E. 300
  WU17 Korcsoport      
1 Kovács Petra WU17 GYAC. 500

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu