XXV. Stop Cukrászda Időfutam 2017

Pontszámok midkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Pelikán János El.1 Team Amplatz-BMC 500
2 Nagy Tomás El.1   400
3 Ronald Kuba El.1 OKR Cycles 320
4 András Vince El.1   300
5 Sasvári Dániel El.1 ASE Kerékpár 280
6 Szabó Bálint Solt El.1   260
7 Zathureczky Márk El.1 Dr Bátorfi-Agria KTK 240
8 Lippai Marcell El.1 ASE Kerékpár 220
9 Szkaliczki Tamás El.1 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 200
10 Urbán Jakab El.1   190
11 Darányi Bence El.1 Péceli TE Cseuz Ördögei 180
12 Sándor Tamás El.1 Salgótarjáni HKE 170
13 Király Levente El.1   160
14 Nádasdi Máté El.1   156
15 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 152
16 Albert László Ádám El.1   148
17 Markgruber Bence El.1   144
18 Vicze Gergő El.1 EKKE TEAM 140
19 Nagy Ákos El.1 EKKE 136
20 Szerencsi Szabolcs El.1 KisTri Balatonmen Team 132
21 Solymosi Balázs István El.1 ELTE-BEAC Polythlon 128
  El.2 Korcsoport      
1 Mészáros Zoltán El.2 Bakony Bike K.E. 500
2 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 400
3 Tóth Norbert El.2   320
4 Nagy Bulcsú El.2 Szerpentin K.E. 300
5 Makács Gábor El.2 Szerpentin K.E. 280
6 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 260
7 Szél Gábor El.2   240
8 Péceli Pál El.2 BSMC 220
9 Szász Attila El.2   200
10 Dékány Tamás Mihály El.2 Brigetio Kerékpáros Sport 190
11 Kovács Győző El.2   180
12 Nagy Gergő El.2 Miránk DOMKK 170
13 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 160
14 Halász Krisztián El.2 Freeriderz SC 156
15 Márkus János El.2 Szingo Se 152
16 Kriston Péter El.2 Szélkerék SE 148
17 Horváth Attila El.2 Nimfas Corporition Team 144
18 Soós András El.2 Biondo Bike Club 140
19 Hajdú Imre El.2 Team Heavy Pedal 136
20 Marcsa Dávid El.2   132
21 Komlódi Balázs El.2   128
22 Molnár Attila El.2   124
23 Bradák Péter El.2   120
24 Szarvas Krisztián El.2   116
25 Sarankó Gergely El.2   112
26 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 108
27 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 104
28 Banicz Balázs El.2   100
29 Kiss Tamás El.2   96
30 Török Bálint El.2   92
31 Molnár István El.2   88
32 Gáspár Zsolt El.2 Énsport 84
33 Román Attila El.2   80
34 Cseke Zoltán El.2   76
35 Bradák András El.2   72
36 Hessl István El.2 Csőváz KSE 68
  Mast Korcsoport      
1 Antal Attila Mast   500
2 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 400
3 Vörös Ferenc Mast SZSZKE 320
4 Dányi Pál Mast Csőváz KSE 300
5 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 280
6 Nagy László Mast   260
7 Császár Attila Mast Mercedes-Benz Gyár KMSE 240
8 Takács Péter Mast Mazsola KSE 220
9 Havas Péter Mast Mugen Race-Team Veloki 200
10 Pance Lóránt Márton Mast   190
11 Schmauser József Mast   180
12 Petrik Csaba Mast Szerpentin K.E. 170
13 Kálmánchey Attila Mast   160
14 Pető Tibor Mast   156
15 Fejes Mihály Mast Szigetszentmiklósi TK 152
16 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 148
17 Minczér Árpád István Mast Peppe KSE 144
18 Gergely Szabolcs Mast   140
19 Kiss István Mast Mátra Biker SC 136
20 Fagyas Zsolt Dr. Mast Szigetszentmiklósi TK 132
21 Bánk András Mast Szerpentin K.E. 128
22 Kiss Norbert Mast   124
23 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 120
24 Dér Zsolt Mast SAXUM KSC 116
25 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 112
26 Váradi Krisztián Mast   108
27 Soltész Csaba Mast   104
28 Fedor Viktor Mast Tempo-Aqua Se 104
29 Pap László Mast   96
30 Majtán Miklós Mast Csőváz KSE 92
31 Dragovits András Mast   88
32 Kónya Géza Mast   84
33 Csere Lajos Róbert Mast Brigetio KSE 80
34 Kósa Csaba Mast BSMC Filutás 76
35 Tamás Csaba Mast Szigetszentmiklósi TK 72
36 Chlebovits Sándor Mast   68
37 Csizmadia Zoltán Mast   64
38 Héregi Péter Mast Brigetio KSE 60
39 Markó Attila Mast MediConcept - Previfitt S 58
40 Katona Csaba Mast   56
41 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 54
42 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 52
43 Ulicska Csaba Mast   50
44 Nagy Attila Mast Sólyom Team SE 48
45 Szabó Zoltán Mast Veloroom-Kecskeméti ES 46
46 Szűcs Balázs Mast   44
47 Papp Mihály Mast Brigetio KSE 42
48 Dér Zoltán Mast   40
49 Tóth Péter Mast Sólyom Team SE 38
50 Hankó Zoltán Mast   36
51 Kajtor László Mast BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 34
52 Nyári Gábor Mast   32
53 Gordos Gábor Mast Tricepsz SE 30
54 Kádár Attila Mast   28
55 Wagner Tamás Csaba Mast MediConcept - Previfitt S 26
  Se.1 Korcsoport      
1 Balás Attila Se.1 SZSZKE 500
2 Balogh Lajos Se.1 Sólyom Team SE 400
3 Bakos András Se.1 Bakony Bike K.E. 320
4 Pelyhe László Se.1   300
5 Szentirmai Péter Se.1 Kiskunhalas 280
6 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 260
7 Tóth Kálmán Se.1   240
8 Gall Anthony Se.1   220
9 Galba Attila Se.1   200
10 Tullner László Se.1 STUBER-S BIKE TEAM 190
11 Siklósi Péter Pál Se.1   180
12 Berta Ferenc Se.1 CoS Cycling Team 170
13 Bartos György Se.1   160
14 Kovács Árpád Se.1 Szerpentin KE 156
15 Sasvári József Se.1 ASE Kerékpár 152
16 Mészáros János Se.1 BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 148
17 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 144
18 Nóga László Se.1   140
19 Unger György Se.1   136
20 Pirityi István Se.1   132
21 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 128
22 Parragh Gábor Se.1 ELTE-BEAC Polythlon 124
23 Török Gábor Tibor Se.1   120
24 Kovács Richárd Se.1   116
25 Takács László Se.1 HBMK Hungary 112
  Se.2 Korcsoport      
1 Labancz István Se.2   500
2 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 400
3 Menyhért Ferenc Se.2 BSMC Filutás 320
4 Tóth József Se.2 Biondo Bike Club 300
5 Adorján András Se.2   280
6 Csintalan Miklós Se.2 Brigetio KSE 260
7 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 240
8 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 220
9 Nyitray László Dr. Se.2 ELTE-BEAC Polythlon 200
10 Steierlein Péter Se.2 Bikeexpress SE 190
11 Pallos Zoltán Se.2 Freeriderz SC 180
12 Andristyák József Se.2 BSMC Filutás 170
13 Török Károly Se.2   160
14 Varga Tibor Se.2   156
15 Lipkovics Gábor Se.2   152
  Se.3 Korcsoport      
1 Holló Ferenc Se.3   500
2 Somogyi József Se.3 Miskolci VSC 400
3 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 320
  U13 Korcsoport      
1 Hancz Tamás U13 Szenyor SZKSE 500
2 Szabó Kevin Ramón U13 Lengyellipóti VSE 400
3 Bíró Levente U13 Lengyeltóti VSE 320
4 Gangl Bence U13 Szenyor SZKSE 300
5 Papp Mihály Ifj. U13 Brigetio KSE 280
6 Szabó Balázs Geregely U13 Lengyeltóti VSE 260
  U15 Korcsoport      
1 Miksa Csobán U15 TuttoBici Hungarofondo 500
2 Fischer Márk U15 TuttoBici Hungarofondo 400
3 Nováki Ábel U15 TuttoBici Hungarofondo 320
4 Lernyei András U15 TuttoBici Hungarofondo 300
5 Palik Márk U15 Szenyor SZKSE 280
6 Tibay Zsombor U15 TuttoBici Hungarofondo 260
7 Tóth Kurucz Áron U15 EKKE 240
8 Farkas Máté U15 Szenyor SZKSE 220
9 Szabó Szilárd U15 Szenyor SZKSE 200
10 Karácsonyi Vince U15 Tricepsz SE 190
  U17 Korcsoport      
1 Lepold Sámuel U17 Szigetszentmiklósi TK 500
2 Osvald Olivér U17   400
3 Darányi Máté U17 Péceli TE Cseuz Ördögei 320
4 Szilágyi Árpád U17   300
5 Meglécz Ádám U17 TuttoBici Hungarofondo 280
6 Háder Olivér U17 Tricepsz SE 260
7 Meglécz Máté U17 TuttoBici Hungarofondo 240
8 Andaházy Bence U17 TuttoBici Hungarofondo 220
9 Nemes Kristóf U17   200
  U19 Korcsoport      
1 Orosz Gergő U19 FTC 500
2 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 400
3 Budai Zalán U19 BringAjka KSE 320
4 Kovács Gergő U19   300
5 Nagy András U19 Brigetio Kerékpáros Sport 280
6 Galambos Lajos U19   260
7 Kikl Csanád U19 Bakony Bike K.E. 240
  W El Korcsoport      
1 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 500
2 Péteri Niké W El Szingo-Balaton Team 400
3 Ányos Szilvia W El Kőbányai Torna Club 320
4 Pek Eszter W El Szerpentin KE 300
5 Fail Boglárka W El Brigetio KSE 280
6 Nagy Szabina W El   260
7 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 240
8 Gáspár Mtorres Melinda W El Énsport 220
9 Lehó Anita W El   200
10 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 190
11 Csordás Zsanett W El   180
12 Tripsánszki Zsuzsanna W El MediConcept - Previfitt S 170
13 Varsányi Diána W El Bakony Bike K.E. 160
  W Ms Korcsoport      
1 Varga Tímea W Ms ASE Kerékpár 500
2 Szarka Viktória W Ms   400
3 Kárpáti Andrea W Ms Mugen Race-Team Veloki 320
4 Havacs Krisztina W Ms Sólyom Team SE 300
5 Kelemen Mónika W Ms Vialand Racing Team 280
6 Kriston Judit W Ms   260
7 Polgár Ágnes W Ms KisTri Balatonmen Team 240
8 Wagnerné Dévényi Aliz W Ms MediConcept - Previfitt S 220
9 Gordosné Jakabos Enikő W Ms Tricepsz SE 200
  W Se Korcsoport      
1 Sipos Andrea Dr. W Se   500
2 Szabóné Szeibert Krisztina W Se Veloroom-Kecskeméti ES 400
3 Dobos Ildikó W Se Mátra Biker SC 320
  WU15 Korcsoport      
1 Fedor Maja WU15 Tempo-Aqua Se 500
2 Kálmánchey Lili WU15   400
3 Szabó Gréta Adél WU15 Lengyeltóti VSE 320
4 Szabó Míra Szonja WU15 Szenyor SZKSE 300
5 Pohner Gréta WU15 Lengyeltóti VSE 280
  WU17 Korcsoport      
1 Gordos Barbara WU17 Tricepsz SE 500
2 Karácsonyi Boglárka WU17 Tricepsz SE 400
3 Rábel Fruzsina WU17 Szenyor SZKSE 320
  WU19 Korcsoport      
1 Horváth Adél WU19 Bakony Bike K.E. 500
2 Hideg Nóra WU19 Szingo-Balaton Team 400
3 Kovács Kinga WU19   320

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu