IX.Pilis Kupa Kerékpáros Hegyi Egyéni Időfutam 2017 II. forduló

Pontszámok mindkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Szabó Bálint Solt El.1   500
2 Nagy Tomás El.1   400
3 Kuba Ronald El.1 OKR Cycles 320
4 Sasvári Dániel El.1 ASE Kerékpár 300
5 Lippai Marcell El.1 ASE Kerékpár 280
6 Urbán Jakab El.1   260
7 Király Levente El.1   240
8 Horváth Attila El.1   220
9 Dolezsai Balázs El.1 VKE-Nelson Pepperl+Fuchs 200
10 Nagy Ákos El.1 EKKE 190
  El.2 Korcsoport      
1 Makács Gábor El.2 Szerpentin K.E. 500
2 Petró Károly El.2 ASE Kerékpár 400
3 Tóth Norbert El.2   320
4 Mészáros Zoltán El.2 Bakony Bike K.E. 300
5 Nagy Bulcsú El.2 Szerpentin K.E. 280
6 Tóth Gábor El.2   260
7 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 240
8 Horváth László El.2 Műegyetemi Evezős Klub 220
9 Szász Attila El.2   200
10 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 190
11 Hajagos Tamás El.2   180
12 Forgó Tibor El.2 Salgótarjáni HKE 170
13 Rakovics Márton El.2   160
14 Sarankó Gergely El.2   156
15 Bujtár Róbert El.2   152
16 Kriston Péter El.2 Szélkerék SE 148
17 Molnár Attila El.2   144
18 Banicz Balázs El.2   140
19 Török Bálint El.2   136
20 Cseke Zoltán El.2   132
21 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 128
22 Tóth Zoltán El.2   124
23 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 120
24 Szabó Zoltán El.2   116
25 Kiss Attila El.2   112
26 Csaba Attila El.2   108
27 Miskei Gábor El.2   104
28 Bíró Péter El.2 Team Pistabike Pécs 100
  Mast Korcsoport      
1 Macsek Zoltán Mast Sólyom Team SE 500
2 Nagy Zoltán Mast   400
3 Antal Attila Mast   320
4 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 300
5 Kelemen Imre Mast Vialand Racing Team 280
6 Nagy László Mast   260
7 Szapor Gergely Mast   240
8 Berkes Mészaros János Mast Meditech SC 220
9 Szaniszló Attila Mast Magic Bike 200
10 Kiss Norbert Mast   190
11 Kálmánchey Attila Mast   180
12 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 170
13 Gergely Szabolcs Mast   160
14 Kiss István Mast Mátra Biker SC 156
15 Fejes Mihály Mast Szigetszentmiklósi TK 152
16 Zilahy Tibor Mast   148
17 Soltész Csaba Mast   144
18 Taligás Tamás Mast Delta Speed Wheel SE 140
19 Török László Mast Magic Team 136
20 Földesi Gábor Mast Crosskovácsi SKE 132
21 Csopaki Balázs Mast   128
22 Wunderlich Tamás Mast Team Pistabike Pécs 124
23 Frics Gyula Mast Salgótarjáni H.K.E. 120
24 Kojiro Inamori Mast Biondo Bike Club 116
25 Csizmadia Zoltán Mast   112
26 Váradi Krisztián Mast   108
27 Fagyas Zsolt Dr. Mast Szigetszentmiklósi TK 104
28 Fedor Viktor Mast Tempo-Aqua Se 100
29 Fagyas László Mast Szigetszentmiklósi TK 96
30 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 92
31 Balikó László Mast Szerpentin K.E. 88
32 Kósa Csaba Mast BSMC Filutás 84
33 Besenyei György Mast   80
34 Bíró Tamás Mast Bakony Bike K.E. 76
35 Héregi Péter Mast Brigetio KSE 72
36 Csere Lajos Róbert Mast Brigetio KSE 68
37 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 64
38 Iván Attila Mast   60
39 Ecsedi Péter Mast ASE Kerékpár 58
40 Katona Csaba Mast   56
41 Koltai Tamás Mast   54
42 Kovács András Mast   52
43 Stanislav Vlcák Mast Cyklo Klub Nitra 50
44 Ulicska Csaba Mast   48
45 Füzesi Ferenc Mast   46
46 Dragovits András Mast   44
47 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 42
48 Papp Mihály Mast Brigetio KSE 40
49 Nagy Attila Mast Sólyom Team SE 38
50 Szabó Zoltán Mast Veloroom-Kecskeméti ES 36
51 Fejes Barnabás Mast   34
52 Hankó Zoltán Mast   32
53 Erős Norbert Mast Esztergom Triatlon 30
54 Bezdán György Mast   28
55 Kajtor László Mast   26
56 Sándor János Mast   24
  Se.1 Korcsoport      
1 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 500
2 Pichner József Se.1 VKE-NELSON 400
3 Gall Anthony Se.1   320
4 Dusa Gábor Se.1   300
5 Szabó Gábor Se.1 ASE Kerékpár 280
6 Kardos Tibor Se.1 Team PistaBike Pécs 260
7 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 240
8 Pirityi István Se.1   220
9 Török Gábor Tibor Se.1   200
10 Borsos Ferenc Se.1 Újszász VVSE 190
11 Szabó Péter Se.1   180
12 Takács László Se.1 HBMK Hungary 170
13 Barta János Se.1 Esztergom Triatlon 160
14 Kosztolányi György Se.1   156
15 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 152
  Se.2 Korcsoport      
1 Labancz István Se.2   500
2 Gál István Se.2 Kerékpársport2000 SE 400
3 Adorján András Se.2   320
4 Menyhért Ferenc Se.2 BSMC Filutás 300
5 Tóth József Se.2 Biondo Bike Club 280
6 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 260
7 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 240
8 Nyitray László Dr. Se.2 ELTE-BEAC Polythlon 220
9 Rakovics Vilmos Se.2   200
10 Benkő István Se.2   190
11 Andristyák József Se.2 BSMC Filutás 180
  Se.3 Korcsoport      
1 Molnár Sándor Se.3 TEKERGŐK SE 500
2 Tóth László Dr. Se.3   400
3 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 320
  U13 Korcsoport      
1 Fiala Péter U13 EKKE TEAM 500
2 Szabó Mihály U13 Esztergom Triatlon 400
3 Horváth Ábel U13 Esztergom Triatlon 320
4 Bíró Levente U13 Lengyeltóti VSE 300
5 Papp Mihály Ifj. U13 Brigetio KSE 280
6 Szabó Kevin Ramón U13 Lengyeltóti VSE 260
  U15 Korcsoport      
1 Árvai Kristóf U15 Kontent DKSI Cycling Team 500
2 Jakub Vlcák U15 Cyklo Klub Nitra 400
3 Erős Kornél U15 Esztergom Triatlon 320
4 Leopold Zoltán Antal U15 Szigetszentmiklósi TK 300
5 Tóth Kurucz Áron U15 EKKE TEAM 280
6 Czirkos Barnabás U15 Team Pistabike Pécs 260
  U17 Korcsoport      
1 Lepold Sámuel U17 Szigetszentmiklósi TK 500
2 Muskovits Dávid U17 Szingo-Balaton Team 400
3 Darányi Máté U17 Péceli TE Cseuz Ördögei 320
4 Fűzfa Ambrus U17   300
5 Földesi András U17 Crosskovácsi SKE 280
6 Szabados Szabolcs U17 Esztergom Triatlon 260
  U19 Korcsoport      
1 Varga Bálint U19 PCCC 500
2 Árvai Krisztián U19 Kontent DKSI Cycling Team 400
3 Fiala Gergely U19 EKKE TEAM 320
4 Stark Péter Bence U19   300
5 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 280
6 Csák Tamás U19 Cube-Csömör 260
  W El Korcsoport      
1 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 500
2 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 400
3 Novothny Dorottya W El   320
4 Ősi Eszter Aliz W El   300
5 Fail Boglárka W El Brigetio KSE 280
6 Mihálffy Krisztina W El Műegyetemi Evezős Klub 260
7 Imre-Horvát Zsuzsa W El Bakony Bike K.E. 240
  W Ms Korcsoport      
1 Varga Tímea W Ms ASE Kerékpár 500
2 Szarka Viktória W Ms   400
3 Kollár Zsuzsi W Ms   320
4 Kelemen Mónika W Ms Vialand Racing Team 300
5 Budai Katalin W Ms   280
6 Havacs Krisztina W Ms Sólyom Team SE 260
7 Wagnerné Dévényi Aliz W Ms MediConcept - Previfitt S 240
8 Kriston Judit W Ms   220
9 Aranyossy Böbi W Ms Esztergomi Futóművek 200
  W Se Korcsoport      
1 Sipos Andrea Dr. W Se   500
2 Szabóné Szeibert Krisztina W Se Veloroom-Kecskeméti ES 400
3 Dobos Ildikó W Se Mátra Biker SC 320
4 Gergely Ildikó W Se   300
  WU15 Korcsoport      
1 Fedor Maja WU15 Tempo-Aqua Se 500
2 Kovács Judit WU15 Kontent DKSI Cycling Team 400
3 Kövesdi Dorina WU15 Team PistaBike Pécs 320
4 Kálmánchey Lili WU15   300
5 Pohner Gréta WU15 Lengyeltóti VSE 280
  WU17 Korcsoport      
1 Sági Fanni Lili WU17 Martfűi VSE 500
  WU19 Korcsoport      
1 Hideg Nóra WU19 Szingo Se 500
2 Horváth Adél WU19 Bakony Bike K.E. 400
3 Kovács Kinga WU19   320

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu