Brigetio Országúti Mezőnyverseny 2018

Pontszámok hosszú távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Minkó Roland El.1 Epronex-Bike hungary 750
2 Gérnyi Balázs El.1 Superior MTB Team 600
3 Sasvári Dániel El.1   480
4 Grunda Dávid El.1   450
5 Urbán Jakab El.1   420
6 Bozsik Bence Dr. El.1 Zengő SE 390
7 Dolezsai Balázs El.1 VKE-Nelson Pepperl+Fuchs 360
8 Kuba Ronald El.1 OKR Cycles 330
9 Király Levente El.1   300
10 Giricz László El.1 Veloroom-Kecskeméti ES 285
11 Szigl Ernest El.1 Brigetio KSE 270
12 Golasz Kisztián El.1 Brigetio KSE 255
13 Balogh András El.1   240
14 Gerstmayer Dávid El.1 toMotion Racing by black 234
15 Szilágyi Tamás El.1 K3SE 228
16 Puspoki Dániel El.1 Zengő SE 222
17 Nagy Tomás El.1 Brigetio KSE 216
18 Simon Tamás El.1 Szerpentin K.E. 210
19 Szabó Bálint Solt El.1   204
20 Helt Marcell El.1 Bss Oil Group-MyBike 198
21 Urbancok Marek El.1 Teatro Okolo Malohontu 192
22 Jánoki Ádám El.1 Polythlon ETK 186
23 Kovács Dávid El.1 FutaPécs 180
24 Zámbó Csaba El.1   174
25 Madarász Ádám El.1   168
26 Bódi Roland El.1 Brigetio KSE 162
27 Ambrus Mihály El.1   156
28 Kulcsár Szabó Péter El.1   150
29 Fleck István El.1 Tatanka Racing Team SE Gy 144
  El.2 Korcsoport      
1 Szeghalmi Bálint El.2 Epronex-Bike hungary 750
2 Ábrók Norbert El.2 Epronex-Bike hungary 600
3 Maursky Peter El.2 Brigetio KSE 480
4 Petsuk Zoltán El.2 UTE - MERIDA Triatlon 450
5 Gregó Zoltán El.2 Pavé Cycling Academy 420
6 Buruczki Szilárd El.2 Cube-Csömör 390
7 Soós András El.2   360
8 Mészáros Zoltán El.2 Bakony Bike K.E. 330
9 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 300
10 Bokor Attila El.2 Sólyom Team SE 285
11 Lukoviczki András El.2   270
12 Németh Zsolt El.2   255
13 Bradák Péter El.2   240
14 Márkus János El.2 Szingo Se 234
15 Diamant Gábor El.2 Knorr-Bremse Kerékpáros K 228
16 Medvid Vjacseszlav El.2   222
17 Simon Gergely El.2 Győri Triatlon Sportegyes 216
18 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 210
19 Egervári Gergely El.2 Pannonhalma Stelvio Proje 204
20 Balaskó Milán El.2 Szenyor SZKSE 198
21 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 192
22 Bugledits Mihály El.2 Virsligumisok 186
23 Pogonyi Tibor El.2 Bringa Barátok 180
24 Gali Tibor El.2 Mmt 174
25 Tóth Viktor El.2 Brigetio KSE 168
26 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 162
27 Sarankó Gergely El.2   156
28 Szalai Ákos El.2   150
29 Sajtos Dániel El.2   144
30 Ladócsy Barna El.2 Bringa Barátok 138
31 Csörsz Ferenc El.2 Robert Bosch Kft. 132
32 Irimi Norbert El.2 Knorr-Bremse Kerékpáros K 126
33 Kalmár Zoltán El.2 FaTe Team 120
34 Horváth Tamás El.2 Road Riders 114
35 Jely Attila El.2   108
36 Cseke Zoltán El.2   102
37 Huszti Gábor El.2   96
38 Zsidek Gejza El.2 Fantozzi team 90
39 Lévai Lóránt El.2 Sólyom Team SE 87
40 Kocsis Viktor El.2 Bridgestone Rockets 84
41 Banicz Balázs El.2   81
42 Krausz István El.2   78
43 Szilágyi István El.2   75
44 Posztos Dániel El.2   72
  Mast Korcsoport      
1 Specziár Viktor Mast Kőbányai TC 750
2 Csámpa Tibor Mast Cube-Csömör 600
3 Nabha Ilias Mast   480
4 Antal Attila Mast MERIDA CST Road Team 450
5 Hemmert János Mast Zengő SE 420
6 Rákóczi Viktor Mast Szingo Se 390
7 Máté Tamás Mast Utánpótlás Sportakadémia 360
8 Schmauser József Mast ROAD KSE Mosonmagyaróvár 330
9 Nagy László Mast   300
10 Kalocsa Krisztián Mast KTC 285
11 Deréki Barna Mast Szingo Se 270
12 Rónaszéki István Mast Merida Maraton Team CST 255
13 Albert Gergely Mast MS 240
14 Csepi László Mast   234
15 Kojiro Inamori Mast Biondo Bike Club 228
16 Szaniszló Attila Mast Magtl Bike 222
17 Jesny Branislav Mast Fantozzi team 216
18 Kormosói László Dr. Mast   210
19 Fejes Mihály Mast Green Riders 204
20 Soltész Csaba Mast   198
21 Zilahy Tibor Mast FaTe Team 192
22 Lubos Miklovic Mast   186
23 Tirszin János Mast Nutrixxion 180
24 Kósa Csaba Mast Blue Scorpions-Bendzsó Te 174
25 Pintér Zsolt Mast Rendőrválogatott 168
26 Krisák István Mast BringAjka KSE 162
27 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 156
28 Nagy Tibor Mast   150
29 Fagyas Zsolt Dr. Mast Green Riders 144
30 Taligás Tamás Mast Delta Speed Wheel SE 138
31 Gáspár Levente Mast   132
32 Fagyas László Mast Green Riders 126
33 Járfás Zoltán Mast Biondo Bike Club 120
34 Fedor Viktor Mast Tempo-Aqua Se 114
35 Bansky Tibor Mast Fantozzi team 108
36 Reé Balázs Mast Biondo Bike Club 102
37 Bánlaki Zsolt Mast   96
38 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 90
39 Wunderlich Tamás Mast 480 Fit Boys Cycling 87
40 Braun Péter Mast Spuri SC 84
41 Iván Attila Mast   81
42 Lepold Zoltán Mast Green Riders 78
43 Solti Ferenc Mast   75
44 Vojcsik Viktor Mast Gyömrő Városi Sport Klub 72
45 Horváth Balázs Mast Pannonhalma Stelvio Proje 69
46 Katona Csaba Mast   66
47 Füzesi Ferenc Mast   63
48 Rusnak Miroslav Mast Fantozzi team 60
49 Bognár Balázs Mast Superior MTB Team 57
50 Herceg Zoltán Mast Superior MTB Team 54
51 Koltai Tamás Mast Bringa Barátok 51
52 Chlebovits Sándor Mast   48
53 Kozák József Mast   45
54 Csiba Roland Mast   42
55 Szomolai István Mast   39
56 Katona József Mast   36
57 Szép Lajos Attila Mast   33
58 Csatlós Géza Mast Biondo Bike Club 30
59 Kiss Attila Mast   27
60 Cervenka Péter Mast   9
61 Kocsis Tibor Mast   9
62 Szabó Máté Mast   9
63 Sándor János Mast   9
64 Trencsényi Csaba Mast Teker Egyesület 9
65 Szépe Péter Mast   9
66 Mező József Mast Bridgestone Rockets 9
  Se.1 Korcsoport      
1 Balás Attila Se.1 Zengő SE 750
2 Bakos András Se.1 Bakony Bike K.E. 600
3 Török László Se.1 Magic Bike 480
4 Sebestyén László Se.1 Szingo-Fehérvár 450
5 Nagy Attila Picasso Se.1 Szingo SE 420
6 Ormánközy Zoltán Se.1 Szingo Se 390
7 Gall Anthony Se.1 Bakony Bike K.E. 360
8 Horváth János Se.1 Biondo Bike Club 330
9 Dusa Gábor Se.1   300
10 Kovács Kamill Se.1 C.K.PIKO-BIKE 285
11 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 270
12 Ostoroczki Ferenc Se.1   255
13 Pichner József Se.1 VKE-Nelson Pepperl+Fuchs  240
14 Győrfi András Se.1   234
15 Takács László Se.1 Szenyor Kerékpáros SZSE 228
16 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 222
17 Suhajda László Se.1 Gaja-völgy Egyesület 216
  U19 Korcsoport      
1 Gohér Mihály U19 Piroska Szörp Kecskeméti 750
2 Fábián Csongor U19 WV. De Ijseelstreek NL 600
3 Bagi László U19 Dr Bátorfi-Agria KTK 480
4 Monostorí Samu Bendegúz U19 BringAjka KSE 450
5 Paulusz Martin U19 Szingo-Fehérvár 420
6 Galambos Lajos U19 Brigetio KSE 390
7 Simon Csanád U19 Superior team Sopron 360
8 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 330
9 Fűzfa Ambrus U19 Szenyor SZKSE 300
10 Schumann Máté U19 Zengő SE 285
11 Endrődi Csaba U19 Szingo-Fehérvár 270
12 Brancan Peter U19 CK PIKO BIKE KOMARNO 255
  W El Korcsoport      
1 Temela Eszter W El Szingo-Fehérvár 750
2 Matuz Etelka W El FTC 600
3 Péteri Niké W El Szingo-Fehérvár 480
4 Horváth Adél W El Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 450
5 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 420
6 Szabó Adrienn W El   390
7 Balogh Fruzsina W El Spuri SC 360
8 Fail Boglárka W El Brigetio KSE 330
9 Mészáros Alexandra W El Brigetio KSE 300
10 Ábel Melinda W El Biondo Bike Club 285
11 Kovács Kinga W El   270
12 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 255
13 Seres Judit W El Bringa Barátok 240
  W Ms Korcsoport      
1 Bordás Eszter W Ms Nutrixxion 750
2 Budai Katalin W Ms Biondo Bike Club 600
3 Sákovics Andrea W Ms Szingo-Fehérvár 480
4 Csiba Ildikó W Ms C.K.PIKO-BIKE 450
5 Ducza Valéria W Ms TREK SE 420
  WU19 Korcsoport      
1 Hideg Nóra WU19 Szingo Se 750

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu