Pilis Kupa II. 2018

Pontszámok midkét távon

Ks. Név Kcs. Klub Pontok

  El.1 Korcsoport      
1 Szabó Bálint Solt El.1   500
2 Nagy Tomás El.1 Brigetio KSE 400
3 Kuba Ronald El.1 OKR Cycles 320
4 Gérnyi Balázs El.1 Superior MTB Team 300
5 Simon Tamás El.1 Szerpentin K.E. 280
6 Miranda Gastón Felipe El.1 MRCC 260
7 Kovács Dávid El.1 Salgótarjáni HKE 240
8 Kopácsi Attila El.1   220
9 Albert László Ádám El.1 Bss-oil 200
10 Nagy Ákos El.1 EKKE 190
11 Hegyi Emil Péter El.1 Szigetszentmiklósi TK 180
12 Lipkovics Bence El.1 Szerpentin K.E. 170
13 Ambrus Mihály El.1   160
14 Deák Dániel El.1   156
  El.2 Korcsoport      
1 Mészáros Zoltán El.2 Bakony Bike K.E. 500
2 Bokor Attila El.2 Sólyom Team SE 400
3 Varga Szabolcs El.2 SAXUM KSC 320
4 Fridrich Gergely El.2   300
5 Szász Attila El.2   280
6 Medvid Vjacseszlav El.2   260
7 Mészáros Szabolcs El.2 Kecskeméti Első Sor SE 240
8 Bradák Péter El.2   220
9 Pogonyi Tibor El.2 Bringa Barátok 200
10 Ráksi Mihály El.2 Sólyom Team SE 190
11 Sarankó Gergely El.2   180
12 Bánhidy Attila El.2   170
13 Hatvani Róbert El.2 Sólyom Team SE 160
14 Balaskó Milán El.2 Szenyor SZKSE 156
15 Banicz Balázs El.2   152
16 Szrencsik János El.2 Delta Speed Wheel SE 148
17 Hricz András El.2 Sólyom Team SE 144
18 Bujtár Róbert El.2   140
19 Rózsa Péter El.2 MediConcept - Previfitt S 136
20 Török Bálint El.2   132
21 Radánovics Miklós El.2   128
22 Cseke Zoltán El.2   124
23 Conteras Carlos El.2 MER-SE 120
24 Tóth Zoltán El.2   116
  Mast Korcsoport      
1 Rákóczi Viktor Mast Szingo Se 500
2 Nagy Bulcsú Mast Szerpentin K.E. 400
3 Macsek Zoltán Mast Sólyom Team SE 320
4 Nagy Zoltán Mast   300
5 Molnár Tamás Mast ASE Kerékpár 280
6 Antal Attila Mast MERIDA CST Road Team 260
7 Albert Gergely Mast MS 240
8 Fodor Tamás Mast Gyömrő Városi Sport Klub 220
9 Fagyas Zsolt Dr. Mast Green Riders 200
10 Szaniszló Attila Mast Magtl Bike 190
11 Zilahy Tibor Mast FaTe Team 180
12 Kormosói László Dr. Mast   170
12 Horváth Ákos Mast Sólyom Team SE 170
14 Taligás Tamás Mast Delta Speed Wheel SE 156
15 Fejes Mihály Mast Green Riders 152
16 Mikóczi Géza Mast   148
17 Takács Péter Mast Mazsola KSE 144
18 Frics Gyula Mast SHKE 140
19 Soltész Csaba Mast   136
20 Gajer László Mast Mindenkibajnok 132
20 Wunderlich Tamás Mast 480 Fit Boys Cycling 132
22 Mihály Tamás Mast ASE Kerékpár 124
23 Balikó László Mast Szerpentin K.E. 120
24 Földesi Gábor Mast Crosskovácsi SKE 116
25 Nagy Tibor Mast   112
26 Vecsernyés Tibor Mast   108
27 Stanislav Vlcák Mast Cyklo Klub Nitra 104
28 Solti Ferenc Mast   100
29 Noé Balázs Mast Meditech SC 96
30 Gergely Szabolcs Mast   92
31 Iván Attila Mast   88
32 Petes Miklós Mast Mátra Biker SC 84
33 Krisák István Mast BringAjka KSE 80
34 Katona Csaba Mast   76
35 Megyes András Mast   72
36 Magyar János Mast   68
37 Endrédi Erhard Mast Aqua Form 64
38 Kósa Csaba Mast Blue Scorpions-Bendzsó Te 60
39 Vida Zsolt Mast Bakony Bike K.E. 58
40 Szerdahelyi Balázs Mast   56
41 Fagyas László Mast Green Riders 54
42 Bognár Balázs Mast Superior MTB Team 52
43 Csuhai Sándor Mast SAXUM KSC 50
44 Horváth Zoltán Csaba Mast Bakony Bike K.E. 48
45 Szalánczy Csaba Mast Bss-oil 46
46 Udvari Tamás Mast   44
47 Vojcsik Viktor Mast Gyömrő Városi Sport Klub 42
48 Hazai Tibor Mast EKKE 40
49 Leinwander Gábor Mast   38
50 Nagy Attila Mast Sólyom Team SE 36
51 Kiss Attila Mast   34
52 Sándor János Mast   32
53 Bognár Zsolt Mast   30
54 Kocsis Tibor Mast   28
55 Kalmár Attila Mast   26
56 Kiss-Rigó László Mast EKKE 24
  Se.1 Korcsoport      
1 Balogh Lajos Se.1 Sólyom Team SE 500
2 Bakos András Se.1 Bakony Bike K.E. 400
3 Török László Se.1 Magic Bike 320
4 Nagy Tibor Se.1 Pápai Bisiklis 300
5 Pichner József Se.1 Vke Nelson Pepperl+Fuchs 280
6 Babos Tibor Se.1 Szerpentin K.E. 260
7 Hajdu Jenő Se.1 FTC 240
8 Balsai Tamás Dr. Se.1 Velocittá 220
9 Csizmadia Zoltán Se.1   200
10 Gall Anthony Se.1 Bakony Bike K.E. 190
11 Dusa Gábor Se.1   180
12 Héregi Péter Se.1 Brigetio KSE 170
13 Gelencsér Ferenc Se.1 Superior MTB Team 160
14 Szilágyi Sándor Se.1 BVSC-Zugló 156
15 Budai Sándor Se.1 Gyömrő Városi Sport Klub 152
16 John Tuki Se.1   148
17 Ostoroczki Ferenc Se.1   144
18 Pirityi István Se.1   140
19 Szabó Péter Se.1 Green Riders 136
20 Tóth Péter Se.1 Sólyom Team SE 132
21 Takács László Se.1 Szenyor Kerékpáros SZSE 128
22 Orbán Balázs Se.1 Esztergom Triatlon 124
23 Berkes Lajos Se.1 Bakony Bike K.E. 120
24 Bartal János Se.1 Esztergom Triatlon 116
25 Erdei Zoltán Se.1   112
  Se.2 Korcsoport      
1 Labancz István Se.2   500
2 Adorján András Se.2   400
3 Papp Zoltán Se.2 Salgótarjáni AC 320
4 Bauer Attila Se.2 ZENGŐ SE 300
5 Rakovics Vilmos Se.2   280
6 Sztruhár József Se.2 Mátra Biker SC 260
7 Benkő István Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 240
8 Horváth Imre Se.2 STUBER-S BIKE TEAM 220
  Se.3 Korcsoport      
1 Holló Ferenc Se.3   500
2 Andristyák József Se.3 Blue Scorpions-Bendzsó Te 400
3 Tóth László Dr. Se.3   320
4 Kuti Géza Se.3 Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 300
  U13 Korcsoport      
1 Szabó Mihály U13 Esztergom Triatlon 500
2 Szilágyi Botond U13 Esztergom Triatlon 400
3 Gangl Bence U13 Szenyor KSE 320
4 Zámbó Benedek U13 Esztergom Triatlon 300
5 Balaskó Ádám U13 Szenyor KSE 280
6 Horváth Ábel U13 Esztergom Triatlon 260
7 Bíró Levente U13 BUI SZSE 240
8 Bognár Balázs U13 BUISZSE 220
9 Szabó Balázs Gergely U13 BUI SZSE 200
10 Földesi Csaba Miklós U13 Crosskovácsi SKE 190
11 Fritz Márton U13 BUI SZSE 180
12 Kálmámchey Bulcsú U13   170
13 Szabo Zsolt U13 BUISZSE 160
  U15 Korcsoport      
1 Fiala Péter U15 EKKE TEAM 500
2 Tóth Kurucz Áron U15 EKKE TEAM 400
3 Monostori Noel U15 BringAjka KSE 320
4 Farkas Máté U15 Szenyor SZKSE 300
5 Gulyás Szilveszter U15   280
6 Kovács Ábel U15   260
  U17 Korcsoport      
1 Jakub Vlcak U17 Cyklo Klub Nitra 500
2 Bagarus Bence U17 Zengő SE 400
3 Lepold Zoltán Antal U17 Green Riders 320
4 Drijver Bertold U17 UTE Merida 300
5 Szabados Szabolcs U17 Esztergom Triatlon 280
6 Bandi Attila U17 Esztergom Triatlon 260
7 Kovács Jani U17 Esztergom Triatlon 240
  U19 Korcsoport      
1 Monostorí Samu Bendegúz U19 BringAjka KSE 500
2 Baranyai Artúr U19   400
3 Lakatos Patrik U19 BringAjka KSE 320
4 Schumann Máté U19 Zengő SE 300
5 Héregi Péter Ifj. U19 Brigetio KSE 280
6 Martini Bence U19   260
  W El Korcsoport      
1 Horváth Adél W El Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 500
2 Horváth Gréta W El ASE Kerékpár 400
3 Marton Orsolya W El Biondo Bike Club 320
4 Novothny Dorottya W El   300
5 Pozsonyi Ági W El Esztergom Triatlon 280
6 Kovács Kinga W El   260
7 Ábel Melinda W El Biondo Bike Club 240
8 Törőcsik Etus W El Esztergom Triatlon 220
9 Orbán Anna W El Esztergom Triatlon 200
10 Seres Judit W El Bringa Barátok 190
  W Ms Korcsoport      
1 Varga Tímea W Ms ASE Kerékpár 500
2 Benczés Krisztina W Ms Dr. Bátorfi-Agria Ktk. 400
3 Bordás Eszter W Ms Nutrixxion 320
4 Ducza Valéria W Ms TREK SE 300
5 Botka Barbara W Ms   280
6 Budai Katalin W Ms Biondo Bike Club 260
7 Havacs Krisztina W Ms Sólyom Team SE 240
  W Se Korcsoport      
1 Dobos Ildikó W Se Mátra Biker SC 500
2 Gergely Ildikó W Se   400
  WU15 Korcsoport      
1 Fedor Maja WU15 Tempo-Aqua Se 500
2 Németh Bettina Tímea WU15   400
3 Kövesdi Dorina WU15 480 Fit Boys Cycling 320
4 Bartal Zsófia WU15 Esztergom Triatlon 300
5 Fenyves Lili WU15 Esztergom Triatlon 280
6 Kálmánchey Lili WU15   260
7 Borbély Luca WU15 Esztergom Triatlon 240
8 Szabó Gréta Adél WU15 BUI SZSE 220
9 Pohner Gréta WU15 BUI SZSE 200
  WU17 Korcsoport      
1 Bali Sára WU17 Salgótarjáni HKE 500
  WU19 Korcsoport      
1 Hideg Nóra WU19 Szingo Se 500

Ks. : Korcsoportos sorrend
Kcs. : Korcsoport

Forrás: akesz.hu