Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság
2014-es év taglista


Jelenleg aktív regisztrációval rendelkező versenyzők

Név REG-kód Csapat
Banga Attila09-0140FSZSE
Molnár Ferenc11-0423Cube Balaton Team
Pászka Tibor11-0460 
Kiss Áron09-0088Mátra Biker KHSC
István Norbert13-0602Orosházi Kerékpáros SE
Pécseli Gergő13-0658ASE Kerékpár
Kovács Roland09-0086BVKK
Vladár Ferenc13-0715 
Magyar Viktor13-0634FOCUS Team Hungary
Ányos Szilvia13-0671 
Tóth Gábor09-0250Salgótarjáni H.K.E.
Verebélyi Viktor09-0042Szerpentin KE
Imre Zsolt09-0257ASE Kerékpár
Hajba Szilárd11-0455 
Hajba Szilárd11-0455 
Böröcz Bence12-0568Bike express SE
Laszlovszky Tamás13-0745Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Király Zoltán11-0450Agria KTK
Mező Ilona13-0655SZTK Riders
Lórencz Péter09-0216Ózdi KE
Zathureczky Márk12-0539Bike express SE
Tüske Dávid10-0391KSI-Csepel SE
Tüske Zsolt11-0489EKKE
OetlNetta12-0546Bike express SE
OetlDana12-0547Bike express SE
Jordán Bence13-0776Cube Balaton Team
Igaz Attila12-0545Giant-Gyömrő
Molnár Yeti Tibor09-0123EKKE
Danko Márk13-0683Giant-Gyömrő
Szűcs Richárd10-0360Freeriderz SC
Kiss Zoltán11-0424 
Makk Zoltán13-0669Szerpentin KE
Pós Gergő09-0143Team Econix-CR
Sárfalvi Béla09-0136Blue Scorpions SC
Gregor Zoltán13-0586Brigetio KSE
Pethő Dávid13-0610CoffeeRide Team
Pályi Csaba12-0501PROTÚR
Tóth József 5509-0087Biondo Bike Club
Borbély György09-0187Peloton SE
Szurominé Pulsfort Diána13-0659Peloton SE
Szilágyi Péter Pál09-0091Bakony Bike KE
Berkes Lajos09-0106Bakony Bike KE
Vida Mihály09-0138Bakony Bike KE
Bakos András09-0182Bakony Bike KE
Rédling Béla09-0185Bakony Bike KE
Tóbiás Sándor09-0141Bakony Bike KE
Tullner László13-0575 
Popovics Gergely13-0595Team Econix-CR
Gallyas Noémi13-0627Mugen Race Team Prolog
Ulicska Csaba12-0522 
Petrik Csaba13-0581Szerpentin KE
Simó László Tibor11-0443Mátra Biker KHSC
Bánk Erik13-0672Szerpentin KE
Bánk András09-0199Szerpentin KE
Kolb Tamás09-0011Fradi Mavic
Malomsoki Krisztián Milán09-0021Ac. Columbia 2008
Andristyák Gábor09-0108Postás SE
Zsíros Róbert11-0419DKSI-Freeriderz
Kocsis Simon13-0759Postás SE
Hajdu Barna11-0416DKSI-Freeriderz
Menyhért Ferenc09-0137Blue Scorpions SC
Schettrer Zoltán10-0378Szerpentin KE
Benedek István09-0184Balaton-Party KE
Oberfrank Márton12-0533Triatlon Villám SE
Viczián Gyöngyi13-0697Vodafone SE
Brauner Balázs13-0675CoffeeRide Team
Mészáros Zoltán13-0652Körös-Bike
Gelencsér Péter13-0601Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Halász Gábor10-0321 
Holló Ferenc09-0090WRT
Juhász Ákos13-0680 
Kiss Gergely13-0737Peloton SE
Köllő Zsuzsanna13-0774Peloton SE
Landgráf András13-0629 
Szabó András13-0721Bianchi-Peloton Cycling Team
Tache Marike12-0538Peloton SE
Tóth Gábor13-0644Alnatural.hu
Lovas Antal13-0631 
Molnár Tamás Gusztáv09-0190Peloton SE
Bálint Szabolcs Dr.11-0442Peloton Cycling Team Sportegye
Tirszin Robin10-0337Bianchi-Peloton Cycling Team
Ferentzi Máté13-0690Peloton SE
Kökényesi Lisa13-0734 
Mészáros Zoltán12-0536Bakony Bike KE
Antal Attila11-0405 
Takács Péter09-0258Mazsola KSE
Nyári József10-0370Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Mogyorosi Máté09-0094Hungarofondo
Medgyesy Gábor Dr.13-0579 
Mészáros János09-0156Green Meteor SC
Lénárt Szabolcs13-0642Alnatural.hu
Balázs Sándor Norbert12-0505 
Hűvösvölgyi Márton Gergely11-0428Kertvárosi Gettó SE
Kiss Miklós13-0626 
Török Sándor11-0481 
Fenekes Zsolt09-0110 
Imre Zsolt09-0257FTC Kerékpár Kft.
Megyes András13-0767 
Fazekas Kevin09-0126Trek Nella
Göllner Pál11-0465 
Kovács János László12-0519 
dr Fürtös András13-0730 
Kalocsai Mátyás12-0542Triatlon Villám SE
Kalocsai Kristóf12-0544Triatlon Villám SE
Kalocsai Miklós12-0543Triatlon Villám SE
Licskai Zsolt13-0612RLC-Mörbisch
Nagy Tomáš13-0716PROefekt
Patai Dániel13-0708Körös-Bike
Papp Tamás13-0572Merida Maraton Team CST
Mészáros István13-0740 
Márkus János11-0397Cube Balaton Team
Róka Tibor13-0664DKSI-KTM Debrecen
Schmidt Miklós13-0600Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Székely Kolos09-0200Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Székely Benedek09-0019Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Székely Gellért09-0018Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Székely Mózes Dr.09-0017Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Tagscherer Imre09-0128Bakony Bike KE
Albertini Balázs13-0649CoffeeRide Team
Tar Zoltán11-0394Bakony Bike KE
Nagy László09-0183Bakony Bike KE
Orbán Ferenc13-0620Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Hegyi Emil Péter09-0191SZTK Riders
Sipos Andrea Dr.13-0630 
Miszlai Milán12-0526Esztergom Triatlon
Őszi Krisztián13-0635Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Kováts Dóra11-0411Eleven Team Príhovice
Ábrahám István13-0762SZTK Riders
Petes Miklós11-0457Mátra Biker KHSC
Tóth Imre09-0284 
Tóth Imréné Kati09-0283 
Pelle Attila13-0588SZTK Riders
Szabó Gábor09-0246Karbona
Komjáti Kornél11-0429Bianchi-Peloton Cycling Team
Király Kinga09-0048Salgótarjáni H.K.E.
Szűcs Gergő09-0014Salgótarjáni H.K.E.
Vanó Gergő12-0558Salgótarjáni H.K.E.
Laczkó Soma10-0384Salgótarjáni H.K.E.
Grajzel Sáron12-0557Salgótarjáni H.K.E.
Király Dóra10-0381Salgótarjáni H.K.E.
Tóth Máté10-0386Salgótarjáni H.K.E.
Pallos Zoltán13-0614Freeriderz SC
Fejes Mihály13-0603SZTK Riders
Szipőcs Levente11-0403Szerpentin KE
Szél Gábor13-0751Tutti Bringa Team
Miklós Anna12-0516Szingo SE
Kodaj Ádám13-0689Giant-Gyömrő
Nagy Zoltán13-0753DKSI-Freeriderz
Makács Gábor09-0155C12.hu
Buzsáki Virág11-0461PCCC
Imre Ildikó13-0645 
Vanó Gergő12-0558Salgótarjáni H.K.E.
bajtai zsolt13-0717Vörös Rotor
Gönczy Gergő13-0682KSI-Csepel SE
Gál Éva12-0565Mátra Biker KHSC
Andristyák József09-0033Blue Scorpions SC
Lukács Gergely13-0625Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Pasztor Marius13-0613S.O.S. Cargo Cycling Team
Sztruhár József09-0097Mátra Biker KHSC
Renner Mónika12-0511ASE Kerékpár
Tóth Zalán Zénó13-0665Salgótarjáni H.K.E.
Forgó Tibor09-0052Salgótarjáni H.K.E.
Kuti Géza09-0196Dr. Bátorfi AKTK
Pance Lóránt Márton13-0576ABC Nutrixxion
Balla Norbert13-0660Mátra Biker KHSC
Varga Gusztáv09-0013Blue Scorpions SC
Farkas Péter12-0510ASE KerékpárASE Kerékpár
Pozsgai Zalán13-0666 
Mészáros Zoltán12-0536 
Kapornai József11-0483BADISZVSE
Ablonczi Balázs13-0677KSI-Csepel SE
Révész István13-0705Sólyom Team
Welker Gábor13-0764 
Vereby István09-0252 
Takács Ákos13-0703S.O.S. Cargo Cycling Team
Szlukovinyi Attila13-0577S.O.S. Cargo Cycling Team
Nóga László13-0622 
Balas Gergely10-0338Bianchi-Peloton Cycling Team
Vida József13-0605SOS Cargo Cycling Team
Molnár Krisztián Ferenc Dr.11-0427RLC-Mörbisch
Tamás Csaba13-0750SZTK Riders
Lőrincz Gergely09-0254Vasemberek Klubja
Bogyó Péter István11-0446Freeriderz SC
Németh Viktor09-0100BVKK
Bódi Balázs13-0718 
Bődi Sándor11-0407Veszprémi Triatlon
Szkaliczki Tamás13-0678Szeged KSC
Zsingor Attila10-0347Bakony Bike KE
Nagy Róbert12-0496ZINKPOWER MOSON
Ossó Zoltán13-0695ASE Kerékpár
Huszár László09-0099Karbona
Kőrösi Szabolcs Gábor Dr.12-0518Merida CST Road Team
Steierlein Péter12-0552Bike express SE
Molnár Dávid12-0566BADISZVSE
Ballon Ágnes13-0756 
Kocsis Kadosa13-0684 
Károly János09-0206 
Masa Zoltán12-0532Freeriderz SC
Halász Péter13-0729Elte-Beac Polythlon-Triatlon
dr. Kovács Kristóf13-0763Merida-Kőbánya TC
Gulyás Tibor11-0437Szerpentin KE
Braun Ferenc Attila13-0654Mogyi SE
Tóra Attila13-0770 
Sinda Péter13-0578Szolnoki Bicósok
Budai Sándor10-0343ASE Kerékpár
Fügi Andrea11-0408Veszprémi Triatlon
Navratil István12-0509 
Ivancsó István Dr.13-0653Mesterbike
Petró Károly10-0329ASE Kerékpár
Úri Máté13-0754evopro SC
Rokob Jakab13-0700CoffeeRide Team
Csuhai Sándor13-0624Saxum KSC
Révész Gábor13-0609Szeged KSC
Fiala Gergely11-0434EKKE
Török Bálint09-0127 
Bata Péter13-0617CoffeeRide Team
Sebestyén Ákos Péter11-0404 
Balogh Lajos13-0731Sólyom Team
Borbély Gábor11-0415Mátra Biker KHSC
Papp Zoltán09-0070Karbona
Fenyvesi Ferenc12-0548Freeriderz SC
Szalai Zsolt12-0531ASE Kerékpár
Perlaki Zsolt13-0639 
Török Bence11-0398 
Árva Mihály13-0755ASE Kerékpár
Ludman Simon13-0726ASE Kerékpár
Benczés Krisztina13-0580 
Tóth Éva12-0537Merida-Kőbánya TC
Benácsi Szandra09-0039Postás SE
Ubrankovics Dániel13-0571BADISZVSE
Oetl Gyula13-0637Bike express SE
Magyar Gergő12-0529Győri Atlétikai Club
Virág Csaba12-0502ASE Kerékpár
Horváth Karolina Helga13-0591Csepel Dolphins
Rubi Márton13-0647ASE Kerékpár
Sáska Zoltán13-0597ASE Kerékpár
Havas Péter13-0728Cervelo Team Prolog
Ecsedi Péter09-0071ASE Kerékpár
Szabóné Szeibert Krisztina13-0593Max 125 SC Kecskemét
Dankó Szabolcs09-0061Karbona
Labancz István09-0066Szolnoki Bicósok
György Zsolt Dr.13-0573Mátra Biker KHSC
Makk Zoltán13-0669 
Derda Timea12-0540ASE Kerékpár
Magos Norbert13-0685 
Monostori Ákos11-0406Szerpentin KE
Szekerka András12-0564Mátra Biker KHSC
Németh Gábor11-0454 
dr. Kormosói László13-0765Biondo Bike Club
Takács László11-0448ZINKPOWER MOSON
Zele László13-0587 
Lukács Kálmán13-0694 
Nyitrai László13-0643Adacsa-Schmidtgép
Tóth László Dr.10-0379 
Dózsa Erika12-0500 
Szabó Norbert13-0772Max 125 SC Kecskemét
Szabó Zoltán13-0590Max 125 SC Kecskemét
Bodnár Gábor11-0400BVKK
Koncz Gábor Dr.12-0499Mátra Biker KHSC
Csikós Nagy Zsolt13-0584 
Lengyel Gábor10-0352Hungarofondo
Korda Kálmán13-0777 
Sándor Tamás13-0656SZTK Riders
Gál István13-0761 
Bernáth Zoltán13-0752SZTK Riders
Klein Tamás13-0773Footstrong
Dragovits András11-0491 
Virág Balázs12-0551Mátra Biker KHSC
Nagy Zoltán11-0426 
Kézsmárki Tamás Máté11-0478SZTK Riders
Tőkés Péter13-0570 
Angler Nóra13-0646SZTK Riders
Angler Tibor12-0525SZTK Riders
Siklósi Péter Pál10-0388 
Ruthart Vilmos08-0001BVKK
Sarankó Gergely17-1465 
Hideg Nóra17-1464Szingo Se
Szabó Zoltán17-1463 
Maros András17-1460Team PistaBike Pécs
Kojiro Inamori17-1459Biondo Bike Club
Kókai Norbert17-1462Szingo Se
Rostás Levente17-1452Team PistaBike Pécs
Tibay Zsombor Levente17-1457TuttoBici Hungarofondo
Tibay Csaba Sándor17-1456TuttoBici Hungarofondo
Nagy László 17-1454Szigetszentmiklósi TK
Kövesdi Dorina17-1453Team PistaBike Pécs
Kovács Lajos17-1449 
Balás Attila17-1451Szekszárdi SZKE
Szikszer Bálint17-1440Szegedi KSC
Szirmai Ádám17-1441 
Betes Attila17-1437 
Szabó Kevin Ramón17-1436 
Román Attila17-1445 
Tóth-Kurucz Áron17-1447EKKE TEAM
Kovács Kinga17-1444 
Kiss Norbert17-1443 
Balogh Dávid17-1433ASE Kerékpár
Vörös Ferenc17-1446 
Varga Tibor17-1439 
Budai Katalin17-1435 
Madarász Áron17-1432 
Galambos Lajos17-1430 
Szűcs Balázs17-1442 
Kovács Gábor17-1458 
Szapor Gergely17-1428 
Somogyi Márk17-1431 
Tóth Péter17-1438 
Tóth Péter17-1427Sólyom Team SE
Pohner Gréta17-1450 
Varga István17-1426Szingo Se
Lipka Balázs17-1425TuttoBici Hungarofondo
Tóth Attila17-1424 
Biró Levente17-1414 
Király Nándor17-1423 
Arany Máté17-1422Mazsola KSE
Varga Dávid17-1429 
Horváth Ádám17-1417Vágta Triatlon SE
Horváth Máté17-1416Vágta Triatlon SE
Horváth Márk17-1415Vágta Triatlon SE
Ökrös József17-1421 
Mészáros Alexandra17-1420 
Balogh Máté17-1419Szegedi KSC
Szalai Gábor17-1413 
Demeter Marcell17-1418 
Vörös Vanda Boglárka17-1407 
Vörös Marcell17-1408 
Kovács Dóra17-1410 
Kertész Noémi17-1411 
Varga Nóra17-1409 
Cs Nagy András17-1404VISE Kerékpár Klub
Budai Zalán17-1402BringAjka KSE
Gerencsér Roland17-1401 
Csepregi Péter17-1406 
Kusz Mátyás17-1405 
Virág Zoltán17-1400 
Bánhidy Attila17-1398FTC
Hajtó György17-1399 
Denk Róbert17-1395 
Varga István17-1394 
Takács Ádám Dr.17-1390 
Szigeti Csaba17-1403 
Deák László17-1393 
Pető Tibor17-1392 
Bíró Tamás17-1388Bakony Bike K.E.
Nyári Gábor17-1396 
Fritz János17-1387 
Janó Ádám17-1389Tatanka Racing Team
Lábas Zoltán17-1385 
Ladányi Miklós17-1391 
Durkó László17-1382Szerpentin K.E.
Láng Balázs17-1383Mazsola KSE
Varsányi Diána17-1381Bakony Bike K.E.
Tatai Bálint Gábor17-1384 
Marik Gyula17-1380 
Kinde Kálmán17-1379 
Stark Péter Bence17-1378 
Henn Balázs Ferenc17-1377 
Dudás Zoltán Csaba17-1373 
Dusa Gábor17-1376 
Kondor Péter17-1375SKSC
Héregi Péter17-1412Brigetio KSE
Kiss Attila17-1372 
Hatvani Róbert17-1374Sólyom Team SE
Gelencsér Ferenc17-1371Superior MTB Team
Horváth Adél17-1370Bakony Bike K.E.
Nagy László András17-1369Brigetio KSE
Papp Mihály Ifj.17-1386Brigetio KSE
Soltész Bálint17-1368 
Terebes Aliz17-1367 
Bartos György17-1366 
Gombár János17-1365 
Csere Lajos Róbert17-1356Brigetio KSE
Csintalan Miklós17-1397Brigetio KSE
Novothny Dorottya17-1355 
Héregi Péter ifj.17-1364Brigetio KSE
Fail Boglárka17-1358Brigetio KSE
Kálmánchey Lili17-1350 
Andre Marques17-1349Biondo Bike Club
Kiss István17-1353Mátra Biker SC
Bodola Péter Archibald17-1363 
Csajbók Tamás17-1357 
Kugler György17-1354Biondo Bike Club
Hosszú Dániel17-1347Mazsola KSE
Szabó Péter17-1346Szigetszentmiklósi TK
Rápolti Zsolt Gyula17-1345 
Járfás Zoltán17-1362Biondo Bike Club
Tavali Dávid17-1361 
Török Gábor Tibor17-1348Salgótarjáni HKE
Váradi Krisztián17-1344 
Csordás Zsanett17-1351 
Szarvas Krisztián17-1342 
Lévai Lóránt17-1448 
Király Levente17-1341 
Cseke Zoltán17-1340 
Illich Gerhard17-1360 
Othman Mohamed17-1359 
Ősi Eszter Aliz17-1352 
Szick Sándor16-1339 
Pacz Adrienn16-1338 
Dér Zoltán17-1343 
Sági Fanni Lili16-1334 
Hajnal Adrienn16-0336 
Lepold Sámuel16-1333Szigetszentmiklósi TK
Horváth Krisztián16-1335 
Glasz Àgnes16-1331 
Azrak Resat Genco16-1329 
Farkas Viktor16-1330 
Ujvárossy Andrea16-1328 
Unger György16-1326 
Kontor Zoltán16-1325 
Rácz Balázs Marcell16-1324 
Bujtár Róbert16-1323 
Fedor Maja16-1321 
Szakács Krisztián16-1316 
Mészáros Máté16-1320 
Móricz István16-1315MAHART Sport Club
Varró József16-1299 
Mezősi Róbert16-1300 
Komlódi Balázs16-1298 
Majoros Dávid16-1314Kőbányai Torna Club
Gőgh Ferenc16-1317 
Sárközy Nóra16-1313Mátra Biker SC
Andorka Gyula16-1312 
Schmauser József16-1297 
Molnár Sándor16-1327 
Jogg Balázs16-1311Mátra Biker SC
Forintos Norbert16-1310 
Szalai László16-1294 
Jobbágy Balázs16-1309Sólyom Team SE
Mészáros Gábor16-1293 
Horváth Gréta16-1296Veloroom-Kecskeméti ES
Igaz Bátor16-1290Veloroom-Kecskeméti ES
Horváth Levente16-1292Veloroom-Kecskeméti ES
Kónya Géza16-1308 
Ujvári Brúnó16-1289 
Pigniczki Árpád16-1291 
Kalocsa Attila16-1307 
Zsebe Olivér 16-1306 
Pálos Gábor16-1305 
Szász Attila16-1318 
Balikó László16-1304Szerpentin K.E.
Lippai Marcell16-1303 
Illich Márk16-1302 
Berkes Gábor16-1301 
Sirokmány Gábor16-1283 
Kikl Csanád16-1282Bakony Bike K.E.
Kiss-Rigó László16-1287EKKE TEAM
Tóth Csaba16-1295Veloroom-Kecskeméti ES
Kántor Márk16-1281 
Töli Gergely16-1280Teambike Kerékpáros Klub
Soltész Csaba16-1288 
Vörös Gergely16-1279Team PistaBike Pécs
Máté Kristóf16-1278 
Itczés Bendegúz16-1269Salgótarjáni HKE
Horváth Péter16-1268 
Kardos Tibor16-1267Team PistaBike Pécs
Wunderlich Tamás16-1284Team PistaBike Pécs
Horváth Attila16-1270 
Steiner Ottó 16-1265 
Lendvai Zsolt Géza16-1266 
Pribisán Brigitta16-1264 
Fleck István16-1276 
Vikartovszky János16-1274 
Ács Ferenc16-1262 
Nagy Szabina16-1261 
Németh Ferenc16-1263 
Boda Gábor16-1273Veloroom-Kecskeméti ES
Nagy Bence16-1259Szigetszentmiklósi TK
Bálint Péter16-1258 
Simon Tamás16-1277Szerpentin K.E.
Kmetykó Gábor16-1272 
Zachár Zsolt16-1257 
Bikfalvi István Dr.16-1256 
Misurák Ákos16-1255Kispesti Kerékpáros SE
Nagy Andrea16-1253Salgótarjáni HKE
Váry Kovács Gergő16-1254Kiválók KSE
Horváth Imre16-1249STUBERS BIKE TEAM
Horváth András16-1248Kispesti Kerékpáros SE
Benkő István16-1271 
Riba Orsolya16-1247 
Ráksi Mihály16-1237 
Fésüs László16-1246Meditech Sport Club
Németh Miklós16-1245 
Lőcsei Gábor16-1275 
Hegedűs Andrea16-1235 
Hantos Ibolya16-1243 
Lengyel Csaba16-1260MediConcept - Previfitt SE
Gergely Szabolcs16-1252 
Jankura László16-1242Sólyom Team SE
Sólyom Lajos16-1241Sólyom Team SE
Bessenyei Enéh16-1238Szigetszentmiklósi TK
Papp Gábor16-1240ASE Kerékpár
Szabó Balázs17-1455Miskolci VSC
Ducza Valéria16-1239TREK SE
Hölzer Viktória16-1236ASE Kerékpár
Banicz Balázs16-1233 
Hankó Zoltán 16-1231 
Pisák István16-1232Miskolci VSC
Nyitray László Dr.16-1234ELTE-BEAC Polythlon
Kovács Ádám16-1229Freeriderz SC
Földesi András16-1230Crosskovácsi SKE
Szathmári József16-1226 
Ódor Lajos16-1285 
Szarka Viktória16-1224 
Heiter Róbert16-1225 
Körössy Péter16-1228 
Hajas Tamás 16-1223 
Monostori Samu Bendegúz16-1227BringAjka KSE
Kovács László16-1221 
Dervaderics Botond16-1213Ceglédi Első Sor
Chorendzsák Zsolt16-1212Ceglédi Első Sor
Nagygyőr Árpád16-1211Ceglédi Első Sor
Bakos János16-1210Ceglédi Első Sor
Szeker Lajos16-1209Ceglédi Első Sor
Györe Szabolcs16-1208Ceglédi Első Sor
Vukovics József16-1207Ceglédi Első Sor
Solymosi István16-1319ELTE-BEAC Polythlon
Balogh Annamária16-1251Sólyom Team SE
Bajcsev Attila16-1206Sólyom Team SE
Havacs Krisztina16-1205Sólyom Team SE
Macsek Zoltán16-1204Sólyom Team SE
Nagy Tamás16-1203Sólyom Team SE
Román Szilvia16-1244Szigetszentmiklósi TK
Dobos Ildikó16-1220 
Monostori József16-1202BringAjka KSE
Vályi Dániel16-1219Miskolci VSC
Törőcsik Tibor16-1201Ceglédi Első Sor
Simon Zsolt16-1200Ceglédi Első Sor
Baranyai György16-1199 
Sárik Tibor16-1198Ceglédi Első Sor
Bús László dr.16-1197Ceglédi Első Sor
Várhegyi Rudolf16-1217Ceglédi Első Sor
Matuz Etelka16-1218 
Göncző Attila16-1196Ceglédi Első Sor
Jani Sándor16-1332 
Kiss Tamás16-1215 
Nádasdi Máté16-1216 
Majercsik Tamás16-1214TuttoBici Hungarofondo
Kovács Richárd16-1195 
Kertész Viktor Dr.16-1194 
Orosz Gergő15-1192FTC
Fedor Viktor16-1250 
Bíró Zoltán16-1193 
Kanta Zsolt15-1189 
Lengyel Péter15-1187 
Pápai Ádám15-1190 
Kiss Levente15-1191 
Perényi Roland15-1186 
Guba Gergő15-1185Mátra Biker SC
Mészáros Judit15-1183 
Szentgyörgyi Géza15-1181 
Nagy Bulcsú15-1182 
HERTLIK MÁTÉ15-1180 
Raffai Zsombor 15-1179Szingo Se
Farkas Árpád15-1178Kispesti Kerékpáros SE
Mihók Balázs15-1176 
Demjén Balázs15-1174Kispesti Kerékpáros SE
Ozsváth Zsolt15-1175 
Kőrösi Tibor15-1177 
Bata Sándor15-1173 
Kis Szilvia16-1337 
Fehér Zsigmond15-1166 
Varsányi Eszter15-1165Kispesti Kerékpáros SE
Svecz Zoltán15-1184Körös-Bike SRE
Csáki Ferenc15-1171 
Raggambi Fluck Csaba15-1170 
Arany Gábor15-1168Balaton Team
Bodor Zoltán15-1167 
Vass Dávid15-1169Kispesti Kerékpáros SE
Pósa Tibor15-1160Sólyom Team SE
Kovács Dávid15-1161Salgótarjáni HKE
Demeter Balázs dr.15-1164 
Csatlós Géza15-1157Biondo Bike Club
Salamon László17-1461 
Karai Péter15-1162 
Balástyai Márk 15-1155 
Fónai Péter15-1159 
Fiala Péter15-1143EKKE TEAM
Tóth Botond Álmos15-1153 
Kelemen Imre15-1150Meditech Sport Club
Kovács Tibor15-1142 
Bereczki Ferenc15-1149 
Márkus László15-1148SAXUM KSC
Kedves Attila15-1141Kispesti Kerékpáros SE
Honos Csenge15-1163FTC
Kerekes György15-1140 
Kerekesné Szabó Andrea15-1139 
Kocsis Gábor15-1138Gyömrő Városi Sport Klub
Kriston Judit15-1137Kispesti Kerékpáros SE
Havas Ildikó15-1144ELTE-BEAC Polythlon
Szabó Csaba15-1147 
Denkovics Zoltán15-1134 
Ludván Brigitta15-1136ELTE-BEAC Polythlon
Makay Péter dr.15-1158ELTE-BEAC Polythlon
Somogyi Gergely15-1131 
Németh Bettina Tímea16-1322Gyömrő Városi Sport Klub
Herzog Tamás15-1130 
Csikós Gergő15-1128ELTE-BEAC Polythlon
Petrohán Zsolt15-1129ELTE-BEAC Polythlon
Árki Patrik15-1132 
Zemlényi Mihály15-1127ELTE-BEAC Polythlon
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSC
Gáspár Alexandra Nikolett15-1121MediConcept - Previfitt SE
Wagnerné Dévényi Aliz15-1125MediConcept - Previfitt SE
Wagner Tamás Csaba15-1124MediConcept - Previfitt SE
Szőnyi Ágoston15-1122MediConcept - Previfitt SE
Tripsánszki Zsuzsanna15-1123MediConcept - Previfitt SE
Hajósi Ferenc15-1135BADISZVSE
Horváth Ákos15-1120 
Kerekes Lilian15-1114 
Varga Szabolcs15-1119SAXUM KSC
Hakk Bence15-1110Veloroom-Kecskeméti ES
Gulyás Máté15-1152Veloroom-Kecskeméti ES
Füri Márton15-1112Bikeexpress SE
Czéh Balázs15-1113Bikeexpress SE
Peák Barnabás15-1111Bikeexpress SE
Markó Attila15-1109MediConcept - Previfitt SE
Ádám Attila15-1108MediConcept - Previfitt SE
Selmeczy Iván15-1107ELTE-BEAC Polythlon
Babos Tibor15-1188Szerpentin K.E.
Rózsa Péter15-1106MediConcept - Previfitt SE
Biró Péter15-1133Team PistaBike Pécs
Szórádi Emese15-1105ELTE-BEAC Polythlon
Bán Diána15-1146ELTE-BEAC Polythlon
Boroznaki Lajos15-1104ELTE-BEAC Polythlon
Csák László15-1103 
Molnár Tamás15-1097Kispesti Kerékpáros SE
Ódor Klára15-1172 
Kraut Zoltán15-1095Mecsek Maraton Team Se.
Tar Veronika15-1098Bakony Bike K.E.
Horváth Zoltán15-1151Team PistaBike Pécs
Bali Emese15-1089Salgótarjáni HKE
Lázár József15-1099 
Urbán Jakab15-1117 
Kozma Bence15-1118Győri Atlétikai Club
Kovács Petra15-1092Győri Atlétikai Club
Mészáros Ábel15-1093Győri Atlétikai Club
Németh Csanád15-1094Győri Atlétikai Club
Bajorfi Ádám15-1091Győri Atlétikai Club
Balázs László15-1154ASE Kerékpár
Árvai István15-1096DKSI
Kiss Attila15-1102 
Varga TÍmea15-1087ASE Kerékpár
Németh Zoltán15-1101Brigetio KSE
Genersich Zoltán15-1084 
Vicze Bálint15-1100EKKE TEAM
Juhász Beáta15-1080 
Stodulka András15-1082 
Stodulka Máté15-1083 
Orosi Gergely15-1079 
Varga Dániel Bence15-1081Salgótarjáni HKE
Kun Dávid15-1051 
Stodulka Péter15-1052 
Kis Zoltán15-1062Kispesti Kerékpáros SE
Feuertag Ottó15-1053 
Novotny Iván Ferenc15-1054 
Gall Anthony15-1047 
Tarlós Ágnes15-1048Mecsek Maraton Team Se.
Raibl Ádám15-1049ASE Kerékpár
Kiss Gergő Sándor15-1061DKSI
Dencs Roland15-1077 
Kollàt Gergely 15-1076 
Varga Bálint15-1055DKSI
Kelemen Bernadett15-1056ASE Kerékpár
Bokor Attila15-1078Sólyom Team SE
Bonyhádi Ákos15-1090DKSI
Rakovics Vilmos15-1074 
Novotny Gréta Mária15-1050 
Pataki Joel15-1057Szegedi KSC
Jakab Zsolt15-1069 
Taksz József15-1058 
Meszlényi Imre15-1063 
Szendrei Kornél15-1059Szegedi KSC
Bohoczki Janka15-1156ASE Kerékpár
Bereczki Zoltán15-1060DKSI
Szelestei Péter15-1085Mazsola KSE
Varga István15-1075DKSI
Molnár Csaba Zsolt15-1067DKSI
Langó Nikolett15-1068ASE Kerékpár
Illés Bence15-1072 
Illés Gergő15-1071 
Illés Gábor15-1073 
Illés Zsófia15-1070 
Kajtor László15-1086 
Kókai Gábor15-1046Gyömrő Városi Sport Klub
Doma Imre15-1038Szigetszentmiklósi TK
Juhos Gergely15-1066Veloroom-Kecskeméti ES
Kresák Benjamin15-1016Gyömrő Városi Sport Klub
Raibl Ferenc15-1030ASE Kerékpár
Papp János15-1032 
Váraljai Vázsony15-1017Team Econix-CR
Liszka Levente Tibor15-1028 
Fábián Tamás15-1018Salgótarjáni HKE
Medve Tamás15-1115Mecsek Maraton Team Se.
Koleszár Zoltán Dr.15-1019 
Bajzáth Szabolcs15-1034 
Kemecsei Szabin15-1036Veloroom-Kecskeméti ES
Juhász Dániel József15-1029Gyömrő Városi Sport Klub
Fagyas László15-1031Szigetszentmiklósi TK
Fagyas Zsolt Dr.15-1020Szigetszentmiklósi TK
Varga Tamás15-1015Szigetszentmiklósi TK
Szabó Bálint Solt15-1040 
Konkoly Bálint15-1022 
Sasvári József15-1039ASE Kerékpár
Sasvári Dániel15-1033ASE Kerékpár
Bezdán György15-1021 
László Tibor15-1024 
Besenyei György15-1023 
Nikolics Zorán15-1088 
Dumitrascu Alexandru15-1025 
Lipkovics Gábor17-1434 
Rizmajer György15-1037 
Herpai Géza15-1045Szerpentin K.E.
Lehó Anita15-1026 
Mészáros Tamás16-1222Mátra Biker SC
Takács Dávid15-1035 
Langer Márk15-1027 
Purda Ádám15-1065 
György Anita14-1011 
Cseri Bettina14-1010Csepel Dolphins
Csoma Bence14-1008 
Juhász Arthur14-1009DKSI-Freeriderz
Soós Gergő Gyula14-1013 
Soós Fanni Kinga14-1014 
Medveczky Edit14-1012 
Kapott Szonja14-1007Team3K
Darányi Máté Dominik 14-1005Giant-Gyömrő
Farner Eszter14-1006 
Koszorus Imre Richard14-1004 
Balázs Tibor14-1002Szekszárdi SZKE
Nagy Tamás14-1003 
Markgruber Bence14-1001Kispesti Kerékpáros SE
Soós András14-0996Biondo Bike Club
Ferenczy Gábor14-0997 
Tóth Zoltán14-0999 
Torma Ferenc14-0993 
Rigó András14-0994 
Nyerges Gábor14-0995 
Györki György14-0991 
Biró Ákos15-1064Váci Ifjúsági SE
Zsigó Zsolt14-0988 
Molcsán Eleonóra14-0989SZTK Riders
Pap László15-1042 
Bubnó Márk14-0982Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Vizsy Péter14-0985Innovatix
Turjánszki Balázs14-0984SZTK Riders
Szemmelroth Attila14-0968Giant-Gyömrő
Imrek Dominik14-0975RSC ARBÖ Südburgerland
Szabóné Pap Hajnalka14-0969 
Bodnar Krisztian14-0977 
Imrek Christopher14-0974RSC ARBÖ Südburgerland
Varga Péter14-0978RSC ARBÖ Südburgerland
Ménesi Tamás14-0970KSI-Csepel SE
Erk Róbert14-0981 
Rádi Gábor14-0980 
Ranga Csaba14-0973Szekszárdi SZKE
Osgyáni Tamás14-0972Bike4life
Kis Tibor Sándor14-0965 
Nagy László14-0964 
Somogyi József14-0966 
Somogyi László15-1044 
Fábián Ábel14-0953Szekszárdi SZKE
Galyasi Gábor14-0954Szekszárdi SZKE
Tornyai Richárd14-0955Szekszárdi SZKE
Nagy Olivér14-0956Szekszárdi SZKE
Albert Tibor14-0957 
Schattler Gábor14-0976 
Gregor Barnabás14-0958 
Szalai Dávid14-0961 
Tóth Edit14-0971 
Balás Attila14-0960Szekszárdi SZKE
Bátai László14-0943Szekszárdi SZKE
Miranda Felipe14-0942Biondo Bike Club
Jánosi Balázs15-1041 
Béda László14-0944Szekszárdi SZKE
Szabó Viktória14-0945 
Juhász Tibor14-0950Körös-Bike
Biró György14-0947 
Mészáros Máté14-0951Veloroom-Kecskeméti ES
Sáfár Tamás14-0962Veloroom-Kecskeméti ES
Asztalos Zsolt14-0946 
Várhegyi Zsolt14-0948Team Econix-CR
Kovács Ági14-0990 
Minczér Árpád István14-0959Peppe KSE
Szabó János 14-0949Biondo Bike Club
Farkas Dávid14-0935ASE Kerékpár
Molnár Tamás14-0936ASE Kerékpár
Mihály Tamás14-0937Giant-Gyömrő
Vincze Levente14-0952Freeriderz SC
Kovács András14-0941Merida CST Road Team
Nagy András14-0926EKKE
Dér Zsolt09-0231Team Econix-CR
Csizmadi Zoltán14-0927 
Suda Gábor14-0919Brigetio KSE
Farsang Norbert14-0931 
Moravek Ludovít14-0921Brigetio KSE
Kis Jenő14-0922Giant-Gyömrő
Darányi Bence14-0992Giant-Gyömrő
Horváth Zoltán Csaba14-0938Bakony Bike KE
Imre-Horváth Zsuzsanna14-0928Bakony Bike KE
Sila Zoltán Ferenc14-0933 
Marton Orsolya14-0929Biondo Bike Club
Zsámboki György Zsolt14-0940Veloroom-Kecskeméti ES
Szihalmi Zsolt14-0924Szeged KSC
Bene Zoltán14-0925 
Baranyi Dániel14-0930 
Horváth Tibor14-0915Sólyom Team
Solymosi Balázs István15-1116ELTE-BEAC Polythlon
Vida Zsolt14-0934Bakony Bike KE
Ligeti András14-0986Szerpentin KE
Francois Tamás14-0979 
Kovács Kata14-0913 
Solti Márton14-0906 
Gelencsér Gabriella14-0923Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Gombás Ádám14-0899Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Cservenyák Bence14-0920Freeriderz SC
Farkas Pál14-0900Elte-Beac Polythlon-Triatlon
András Vince14-0918SZTK Riders
Gioris Thomas14-0904SZTK Riders
Czine Tamás14-0983DKSI-Freeriderz
Holczer Viktor14-0901SZTK Riders
Varga Zoltán14-0905Szerpentin KE
Puskás György14-0902 
Károlyi Szilveszter14-0916Mátra Biker KHSC
Kaufmann Brigitta14-0907Bianchi-Peloton Cycling Team
Varga Gábor14-0903Szingo SE
Kelemen Ferenc14-0909Szerpentin KE
Guba Csaba14-0888Szerpentin KE
Peszleg Dominika14-0885FTC
Vogronics Máté14-0886DKSI-Freeriderz
Duró Norbert14-0892DKSI-Freeriderz
Székelyné Rostás Szilvia14-0887 
Molnár Attila14-0897 
Tóth Domonkos Bence14-0998 
Török Zoltán09-0247Giant-Gyömrő
Tóth Péter14-1000Merida-Kőbánya TC
Vojcsik Viktor14-0910Giant-Gyömrő
Szarka Gergely14-0876KSI-Csepel SE
Kálmánchey Attila09-0259 
Szűcs Messza 14-0877 
Dömötöri Ildikó14-0908 
Kakuja Imre14-0884DKSI-Freeriderz
Benyhe Miklós14-0879Alnatural.hu
Németh Zoltán11-0453Peloton Cycling Team SE
Szemák Dávid Attila14-0890Giant-Gyömrő
Harangozó Péter14-0880Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Pete Márton14-0912 
Hégely Boglárka14-0881 
Kovács István14-0875 
Nándori Zsolt14-0853Alnatural.hu
Nádasdi Zsolt14-0882IRON TEAM
Tóth András14-0855CoffeeRide Team
Róth Henrik14-0869 
Kusztor-Jurenka Krisztina14-0856Peloton SE
Jurai Tibor14-0878 
Gösser Kai14-0891Győri A C
Bódis Levente14-0893Győri A C
Szűcs Ádám14-0895Győri A C
Unger Márk14-0894Győri A C
Hricz András14-0898 
Ágoston Imre09-0157DKSI-Freeriderz
Ispán Laura14-0860 
Károly János14-0850 
Polgár Szilárd14-0849 
Molnár Péter14-0857 
Vörös Viktor14-0851 
René Thomsen14-0852 
Csuka Zoltán14-0854 
Dénes Norbert14-0858 
Michaletzky Márton14-0861Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Kis Gyula14-0862Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Zsupos Sándor14-0859DKSI-Freeriderz
Borsós Tibor14-0863Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Molnárka László14-0870BADISZVSE
Szilágyi Judit14-0914DKSI-Freeriderz
Miskei Gábor14-0873 
Szász Előd14-0865 
Sándor Edina14-0871DKSI-Freeriderz
Zilahy Gyula Dr.14-0866Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Monoki Róbert14-0874DKSI-Freeriderz
Lányi Sebestyén14-0883Giant-Gyömrő
Kovács László Zsolt14-0838 
Szakács Dávid14-0830Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Márkus Andor Rudolf14-0831Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Osváth Rudolf14-0833Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Hok Soma Csaba14-0840Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Hóman Balázs István14-0834Bakony Bike KE
Kovács Máté14-0864 
Pirityi István14-0839 
Gérnyi Balázs14-0835Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Csonka Anita Dr.14-0872Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Hirling Zsolt14-0845 
Kovács András14-0841 
Harangozó Ferenc14-0836FSZSE
Kuti András14-0843Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Parragh Gábor14-0837Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Moran-Villota Tibor 14-0832 
Mátyás-Peti Csaba14-0844Elte-Beac Polythlon-Triatlon
Hivessy Zoltán14-0826 
Lerner Csaba14-0827Bakony Bike KE
Kamondi András14-0848 
Solcz-Ujvári Magdolna14-0825SZTK Riders
Solcz Tamás14-0824SZTK Riders
Munkacsi Peter14-0823 
Földes Ádám14-0815 
Kovács Veronika14-0819Kispesti Kerékpáros SE
Galba Attila14-0816Peppe KSE
Sándor Gergely14-0917 
Németh Gyula14-0820 
Szabó Péter14-0889DKSI-Freeriderz
Pataki Péter14-0818DKSI-Freeriderz
Mátis Barnabás14-0822Merida Maraton Team CST
Molnár Levente14-0828 
Ambrus Tibor14-0814 
Mester András14-0812 
Takács József14-0867Biondo Bike Club
Molodeczky Márta14-0817 
Horváth Gábor14-0811S.O.S. Cargo Cycling Team
Hubik Levente14-0808S.O.S. Cargo Cycling Team
Rab Péter14-0842ASE Kerékpár
Kucza István14-0806 
Moisko Krisztián14-0810Giant-Gyömrő
Antal Brigitta14-0846SZTK Riders
Sándor Tamás10-0383Karbona
Váradi Róbert14-0932ASE Kerékpár
Baráth Zsolt14-0809ASE Kerékpár
Vági József14-0805S.O.S. Cargo Cycling Team
Szvetlik Anna14-0807BADISZVSE
Buza Mátyás14-0987Kispesti Kerékpáros SE
Neumann Péter14-0804S.O.S. Cargo Cycling Team
Neumann Péter14-0804 
Papp Mihály14-0794S.O.S. Cargo Cycling Team
Buglavecz Péter14-0795 
Biró Péter14-0797Kispesti Kerékpáros SE
Tóth Réka14-0798SZTK Riders
Kádár József Gábor14-0799SZTK Riders
Udvardi Miklós14-0796Brigetio Kerékpáros Sportegyes
Andó Ágnes14-0868Freeriderz SC
Dózsa György14-0790 
Vereb Lajos14-0800Adacsa-Schmidtgép
Katona Csaba14-0792 
Kelemen Tibor14-0802 
Földesi Gábor14-0803CROSSKOVÁCS SE
Gyüre Zoltán14-0789Kispesti Kerékpáros SE
Koperla Zsolt14-0939 
Kutács Zsolt09-0032George KSE
Rácz György14-0787Kispesti Kerékpáros SE
Urbán Béla14-0821Kispesti Kerékpáros SE
Erdős Zoltán14-0791Kispesti Kerékpáros SE
Nagy László14-0786Kispesti Kerékpáros SE
Csizmadia Zoltán14-0780 
Szilágyi Imre14-0781Blue Scorpions SC
Záray László14-0896Merida Maraton Team CST
Szabó Sándor14-0788 
Hudacsek Miklós14-0847 
Kenyó Kristóf14-0784CoffeeRide Team
Urbán Béla14-0821Kispesti Kerékpáros SE
Guzsik Kevin14-0782Kispesti Kerékpáros SE
Weisz Miklós14-0783Kispesti Kerékpáros SE
Lipkovics Bence14-0785 
Gergely Ildikó14-0801 
Csikós Gábor14-0829Dr. Bátorfi AKTK
Kovács Norbert14-0813Brigetio Kerékpáros Sportegyes
Sztancsik József14-0793 
Pázmándi Balázs14-0911 
Benczik Attila13-0673SAXUM KSC
Losonci Gábor14-0967 
Huszár Gergő15-1043ASE Kerékpár
Budácsik Attila15-1145 
Majzik Achilles14-0963MediConcept - Previfitt SE