Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság
2015. évi regisztrált versenyzők


Jelenleg aktív regisztrációval rendelkező versenyzők

A regisztráció folyamata lezárulása a születési adatatot igazoló dokumentum (diákigazolvány vagy személyi, útvelél) megküldését követően 7 napot is igénybe vehet! Ezt kérjük figyelembe venni a regisztráció leadásakor. (A megküldött dokumentumot nem tároljuk, az adatellenőrzés után töröljük!)

Név REG-kód Csapat Ország
Tüske Dávid10-0391  
Huszár László09-0099  
Hertlik István09-0095  
Márkus János11-0397Balaton Team 
Németh Gábor11-0454  
Vojcsik Viktor14-0910  
Kiss Gyula13-0757  
Brauner Balázs13-0675Team Econix-CR 
Jordán Bence13-0776  
Varga Péter14-0978  
Repka István13-0720  
Sándor Tamás10-0383  
Nagy Imre (57)09-0220  
Nagy Imre (57)09-0220  
Tóth Domonkos Bence14-0998Kőbányai Torna Club 
Sztruhár József09-0097Mátra Biker SC 
Tóth Norbert09-0116  
Károly János14-0850Veloroom-Kecskeméti ES 
Polgár Szilárd14-0849Veloroom-Kecskeméti ES 
Vörös Viktor14-0851Veloroom-Kecskeméti ES 
Csuka Zoltán14-0854Veloroom-Kecskeméti ES 
Dénes Norbert14-0858Veloroom-Kecskeméti ES 
Károlyi Szilveszter14-0916Mátra Biker SC 
Kovács Kristóf13-0763Kőbányai Torna Club 
Pethő Dávid13-0610Team Econix-CR 
Malomsoki Krisztián Milán09-0021  
Takács Ákos13-0703Footour SE 
Ispán Laura14-0860  
Turák Olivér13-0615  
Tüske Zsolt11-0489EKKE TEAM 
Pászka Tibor11-0460  
Nagy László09-0183Bakony Bike K.E. 
Adorján András13-0687  
Gombás Ádám14-0899ELTE-BEAC Polythlon 
Horváth Zoltán Csaba14-0938Bakony Bike K.E. 
György Zsolt Dr.13-0573Mátra Biker SC 
Perlaki Zsolt13-0639  
Mihály Tamás14-0937Gyömrő Városi Sport Klub 
Pirityi István14-0839  
Zentai Zsolt12-0527Vasemberek Klubja 
Dankó Szabolcs09-0061  
Magyar Viktor13-0634  
Hóman Balázs István14-0834Bakony Bike K.E. 
Kovács János László12-0519  
Oetl Netta12-0546  
Oetl Dana12-0547Bikeexpress SE 
Oetl Gyula13-0637  
Németh Zoltán11-0453  
Németh Zoltán11-0453  
Ligeti András14-0986Szerpentin K.E. 
Halász Gábor10-0321  
Fazekas Kevin09-0126  
Bődi Sándor11-0407  
Fügi Andrea11-0408  
Vicze Gergő09-0023EKKE TEAM 
Pozsgai Zalán13-0666  
Borbély György09-0187Kőbányai Torna Club 
Hajba Szilárd11-0455Peppe KSE 
Papp Zoltán09-0070  
Vereb Lajos14-0800  
Szurominé Pulsfort Diána13-0659Szerpentin K.E. 
Nyitrai László13-0643  
Ulicska Csaba12-0522  
Molnár Dávid12-0566BADISZVSE 
Székely Benedek09-0019ELTE-BEAC Polythlon 
Székely Gellért09-0018ELTE-BEAC Polythlon 
Székely Kolos09-0200ELTE-BEAC Polythlon 
Székely Mózes Dr.09-0017ELTE-BEAC Polythlon 
Kis Miklós13-0626  
Schmidt Miklós13-0600ELTE-BEAC Polythlon 
Peszleg Dominika14-0885FTC 
Orbán Ferenc13-0620  
Molnárka László14-0870  
Urbán Béla14-0821ELTE-BEAC Polythlon 
Nyári József10-0370ELTE-BEAC Polythlon 
Kovács András14-0841ELTE-BEAC Polythlon 
Őszi Krisztián13-0635ELTE-BEAC Polythlon 
Mátyás-Peti Csaba14-0844ELTE-BEAC Polythlon 
Darányi Bence14-0992Gyömrő Városi Sport Klub 
Horváth Balázs09-0069  
Gelencsér Páter13-0601ELTE-BEAC Polythlon 
Pete Márton14-0912ELTE-BEAC Polythlon 
Hégely Boglárka14-0881ELTE-BEAC Polythlon 
Parragh Gábor14-0837  
Braun Ferenc Attila13-0654  
Imre-Horváth Zsuzsanna14-0928Bakony Bike K.E. 
Andristyák József09-0033Blue Scorpions Filutás 
Tagscherer Imre09-0128  
Mészáros Zoltán12-0536Bakony Bike K.E. 
Szűcs Ádám14-0895Győri Atlétikai Club 
Gösser Kai14-0891Győri Atlétikai Club 
Bódis Levente14-0893Győri Atlétikai Club 
Unger Márk14-0894Győri Atlétikai Club 
Magyar Gergő12-0529Győri Atlétikai Club 
Tar Zoltán11-0394Bakony Bike K.E. 
Molnár Tamás Gusztáv09-0190  
Tóth Gábor09-0250Salgótarjáni HKE 
Zsingor Attila10-0347Bakony Bike K.E. 
Vida Mihály09-0138Bakony Bike K.E. 
Szilágyi Péter Pál09-0091Bakony Bike K.E. 
Berkes Lajos09-0106Bakony Bike K.E. 
Bakos András09-0182Bakony Bike K.E. 
Rédling Béla09-0185Bakony Bike K.E. 
Tóbiás Sándor09-0141Bakony Bike K.E. 
Soós András14-0996Biondo Bike Club 
Tóth Péter14-1000Kőbányai Torna Club 
Imre Zsolt09-0257ASE Kerékpár 
Kuti Géza09-0196  
Kutács Zsolt09-0032  
Pécseli Gergő13-0658ASE Kerékpár 
Záray László14-0896MERIDA CST Road Team 
Moravek Ludovít14-0921Brigetio KSE 
Horváth Karolina Helga13-0591Csepel Dolphins Sc 
Szalai Zsolt12-0531ASE Kerékpár 
Gyenes Norbert12-0494  
Papp Mihály14-0794Brigetio KSE 
Takács László11-0448HBMK Hungary 
Papp Tamás László13-0572  
Dér Zsolt09-0231Team Econix-CR 
Szabó Viktória14-0945  
Tóth Zalán Zénó13-0665Salgótarjáni HKE 
Vida Zsolt14-0934Bakony Bike K.E. 
Lányi Sebestyén14-0883Kispesti Kerékpáros SE 
Hudák Szilvia12-0534  
Buza Mátyás14-0987Kispesti Kerékpáros SE 
Lengyel Gábor10-0352TuttoBici Hungarofondo 
Révész István13-0705Sólyom Team SE 
Guzsik Kevin14-0782Kispesti Kerékpáros SE 
Labancz István09-0066  
Várhegyi Zsolt14-0948  
Tóth József 5509-0087Biondo Bike Club 
Bajtai Zsolt13-0717  
Grajzel Sáron12-0557Salgótarjáni HKE 
Szűcs Gergő09-0014Salgótarjáni HKE 
Tóth Máté10-0386Salgótarjáni HKE 
Király Kinga09-0048Salgótarjáni HKE 
Király Dóra10-0381Salgótarjáni HKE 
Laczkó Soma10-0384Salgótarjáni HKE 
Mátis Barnabás14-0822  
Biró György14-0947  
Kováts Dóra11-0411  
Török Zoltán09-0247Gyömrő Városi Sport Klub 
Horváth Tibor14-0915  
Steierlein Péter12-0552Bikeexpress SE 
Duró Norbert14-0892DKSI 
Kis Gyula14-0862  
Vanó Gergő12-0558Salgótarjáni HKE 
Takács Péter09-0258Mazsola KSE 
Albertini Balázs13-0649Team Econix-CR 
Ferenczy Gábor14-0997  
Kapott Szonja14-1007Bikeexpress SE 
Virág Balázs12-0551Mátra Biker SC 
Erdős János12-0498Kispesti Kerékpáros SE 
Erdős Zoltán14-0791Kispesti Kerékpáros SE 
Nagy László14-0786Kispesti Kerékpáros SE 
Weisz Miklós14-0783Kispesti Kerékpáros SE 
Szekerka András12-0564Mátra Biker SC 
Michaletzky Márton14-0861  
Holló Ferenc09-0090  
Francois Tamás14-0979  
Ménesi Tamás14-0970  
Gál Éva12-0565Mátra Biker SC 
Sipos Andrea Dr.13-0630  
Bagi Attila12-0556Mátra Biker SC 
Navratil István12-0509Bike-Zone Gödöllő 
Révész Gábor13-0609Szegedi KSC 
Lovas Kata10-0356Szegedi KSC 
Balog Zoltán11-0449Szegedi KSC 
Mészáros Máté14-0951Veloroom-Kecskeméti ES 
Petró Károly10-0329ASE Kerékpár 
Fiala Gergely11-0434EKKE TEAM 
Markgruber Bence14-1001Kispesti Kerékpáros SE 
Koperla Zsolt14-0939  
Ágoston Imre09-0157DKSI 
Nagy Zoltán13-0753DKSI 
Monoki Róbert14-0874DKSI 
Hajdú Barna11-0416DKSI 
Hűvösvölgyi Márton Gergely11-0428Fillari Team Budaörs 
Vogronics Máté14-0886DKSI 
Pataki Péter14-0818DKSI 
Farkas Péter12-0510ASE Kerékpár 
Grunda Dávid12-0513  
Andó Ágnes14-0868Freeriderz SC 
Darányi Máté Dominik 14-1005Gyömrő Városi Sport Klub 
Koncz Gábor Dr.12-0499Mátra Biker SC 
Csikós Gábor14-0829SKSC 
András Vince14-0918Szigetszentmiklósi TK 
Molnár Krisztián Ferenc Dr.11-0427  
Szél Gábor13-0751  
Szemák Dávid Attila14-0890ASE Kerékpár 
Zele László13-0587  
Tóth Edit14-0971  
Tóth Éva12-0537  
Kucza István14-0806  
Kiss Áron09-0088Mátra Biker SC 
Forgó Tibor09-0052Salgótarjáni HKE 
Zsámboki György Zsolt14-0940Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Zoltán13-0590Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabóné Szeibert Krisztina13-0593Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Norbert13-0772Veloroom-Kecskeméti ES 
Majzik Achilles14-0963Veloroom-Kecskeméti ES 
Fenyvesi Ferenc12-0548Freeriderz SC 
Földesi Gábor14-0803  
Igaz Attila12-0545Gyömrő Városi Sport Klub 
Minczér Árpád István14-0959Peppe KSE 
Károly János09-0206Gyömrő Városi Sport Klub 
Tóth Imréné Kati09-0283  
Miranda Felipe14-0942Biondo Bike Club 
Mészáros János09-0156  
Puskás György14-0902  
Lukács Gergely13-0625ELTE-BEAC Polythlon 
Hricz András14-0898  
Petes Miklós11-0457Mátra Biker SC 
Fejes Mihály13-0603Szigetszentmiklósi TK 
Balla Norbert13-0660  
Sinda Péter13-0578  
Moisko Krisztián14-0810Kispesti Kerékpáros SE 
Szabó János 14-0949Biondo Bike Club 
Klein Tamás13-0773  
Marton Orsolya14-0929Biondo Bike Club 
Tóth Zoltán14-0999  
Kenyó Kristóf14-0784Team Econix-CR 
Rokob Jakab13-0700Team Econix-CR 
Turjánszki Balázs14-0984Szigetszentmiklósi TK 
Sándor Gergely14-0917  
Sándor Tamás13-0656  
Nagy András14-0926EKKE TEAM 
Sáfár Tamás14-0962Veloroom-Kecskeméti ES 
Csikós Nagy Zsolt13-0584  
Kelemen Tibor14-0802  
Buglavecz Péter14-0795  
Masa Zoltán12-0532Freeriderz SC 
Vida József13-0605  
Kőrösi Szabolcs Gábor Dr.12-0518  
Molcsán Eleonóra14-0989Szigetszentmiklósi TK 
Györki György14-0991  
Székely Tibor13-0702Szigetszentmiklósi TK 
Antal Brigitta14-0846Szigetszentmiklósi TK 
Horváth Gábor14-0811Brigetio KSE 
Hubik Levente14-0808Brigetio KSE 
Vági József14-0805Brigetio KSE 
Gregor Zoltán13-0586Brigetio KSE 
Ábrahám István13-0762Szigetszentmiklósi TK 
Kálmánchey Attila09-0259  
Cser Gábor09-0189Szigetszentmiklósi TK 
Sárfalvi Béla09-0136Blue Scorpions Filutás 
Sila Zoltán Ferenc14-0933  
Tamás Csaba13-0750Szigetszentmiklósi TK 
Szűcs György09-0299EKKE TEAM 
Prohászka Attila13-0611Balaton Team 
Miklós Anna12-0516  
Varga Gusztáv09-0013Blue Scorpions Filutás 
Pallos Zoltán13-0614Freeriderz SC 
Bernáth Zoltán13-0752Szigetszentmiklósi TK 
Angler Tibor12-0525Szigetszentmiklósi TK 
Siklósi Péter Pál10-0388  
Tóth András14-0855Team Econix-CR 
Pelle Attila13-0588Szigetszentmiklósi TK 
Lőrincz Gergely09-0254Vasemberek Klubja 
Baranyi Dániel14-0930  
Dragovits András11-0491  
Hegyi Emil Péter09-0191Szigetszentmiklósi TK 
Bánk András09-0199Szerpentin K.E. 
Solcz-Ujvári Magdolna14-0825Szigetszentmiklósi TK 
Solcz Tamás14-0824Szigetszentmiklósi TK 
Ossó Zoltán13-0695ASE Kerékpár 
Mester András14-0812  
Kovács Roland09-0086BVKK 
Dózsa György14-0790  
Dózsa Erika12-0500  
Baráth Zsolt14-0809ASE Kerékpár 
Nagy Zoltán11-0426  
Szipőcs Levente11-0403Szerpentin K.E. 
Losonci Gábor14-0967Szerpentin K.E. 
Szabó Gábor09-0246  
Molnár Attila14-0897  
Gulyás Tibor11-0437  
Licskai Zsolt13-0612  
Vereby István09-0252  
Buzsáki Virág11-0461  
Imre Ildikó13-0645  
Makács Gábor09-0155Szerpentin K.E. 
Guba Csaba14-0888  
Lipkovics Bence14-0785Szerpentin K.E. 
Juhász Ákos13-0680  
Hivessy Zoltán14-0826  
Menyhért Ferenc09-0137Blue Scorpions Filutás 
Monostori Ákos11-0406Szerpentin K.E. 
Makk Zoltán13-0669Szerpentin K.E. 
Benczés Krisztina13-0580Szerpentin K.E. 
Petrik Csaba13-0581Szerpentin K.E. 
Tóth Imre09-0284  
Budai Sándor10-0343ASE Kerékpár 
Somogyi József14-0966  
Nagy László14-0964  
Torma Ferenc14-0993  
Antal Attila11-0405  
Balogh Lajos13-0731Sólyom Team SE 
Balázs Tibor14-1002  
Derda Timea12-0540ASE Kerékpár 
Török Bence11-0398  
Schattler Gábor14-0976  
Csizmadia Zoltán14-0780  
Gergely Ildikó14-0801  
Tullner László13-0575  
Magos Norbert13-0685  
Németh Viktor09-0100BVKK 
Pance Lóránt Márton13-0576  
Katona Csaba14-0792  
Tőkés Péter13-0570  
Kuti András14-0843ELTE-BEAC Polythlon 
Molnár Levente14-0828  
Kiss Zoltán11-0424  
Kiss Zoltán11-0424  
Nagy Tomás13-0716  
Lukács Kálmán13-0694  
Nyerges Gábor14-0995  
Kormosói László Dr.13-0765  
Török Károly09-0133  
Török Bálint09-0127  
Farsang Norbert14-0931  
Miskei Gábor14-0873  
Tóth László Dr.10-0379  
Ecsedi Péter09-0071ASE Kerékpár 
Szabó János11-0432BVKK 
Farkas Dávid14-0935ASE Kerékpár 
Sáska Zoltán13-0597ASE Kerékpár 
Szabó László11-0431BVKK 
Ambrus Tibor14-0814  
Gál István13-0761Kerékpársport2000 SE 
Ruthart Vilmos08-0001BVKK 
Sebestyén Ákos Péter11-0404  
Bodnár Gábor11-0400BVKK 
Rostás Levente17-1452Team PistaBike PécsHun
Tibay Zsombor Levente17-1457TuttoBici HungarofondoHun
Tibay Csaba Sándor17-1456TuttoBici HungarofondoHun
Nagy László 17-1454Szigetszentmiklósi TKHun
Kövesdi Dorina17-1453Team PistaBike PécsHun
Kovács Lajos17-1449 Hun
Balás Attila17-1451Szekszárdi SZKEHun
Szikszer Bálint17-1440Szegedi KSCHun
Szirmai Ádám17-1441 Hun
Betes Attila17-1437 Hun
Szabó Kevin Ramón17-1436 Hun
Román Attila17-1445 Hun
Tóth-Kurucz Áron17-1447EKKE TEAMSK
Kovács Kinga17-1444 Hun
Kiss Norbert17-1443 Hun
Balogh Dávid17-1433ASE KerékpárHun
Vörös Ferenc17-1446 Hun
Varga Tibor17-1439 Hun
Budai Katalin17-1435 Hun
Madarász Áron17-1432 Hun
Galambos Lajos17-1430 Hun
Szűcs Balázs17-1442 Hun
Kovács Gábor17-1458 Hun
Szapor Gergely17-1428 Hun
Somogyi Márk17-1431 Hun
Tóth Péter17-1438 Hun
Tóth Péter17-1427Sólyom Team SEHun
Pohner Gréta17-1450 Hun
Varga István17-1426Szingo SeHun
Lipka Balázs17-1425TuttoBici HungarofondoHun
Tóth Attila17-1424 Hun
Biró Levente17-1414 Hun
Király Nándor17-1423 Hun
Arany Máté17-1422Mazsola KSEHun
Varga Dávid17-1429 Hun
Horváth Ádám17-1417Vágta Triatlon SEHun
Horváth Máté17-1416Vágta Triatlon SEHun
Horváth Márk17-1415Vágta Triatlon SEHun
Ökrös József17-1421 Hun
Mészáros Alexandra17-1420 Hun
Balogh Máté17-1419Szegedi KSCHun
Szalai Gábor17-1413 Hun
Demeter Marcell17-1418 Hun
Vörös Vanda Boglárka17-1407 Hun
Vörös Marcell17-1408 Hun
Kovács Dóra17-1410 Hun
Kertész Noémi17-1411 Hun
Varga Nóra17-1409 Hun
Cs Nagy András17-1404VISE Kerékpár Klub Hun
Budai Zalán17-1402BringAjka KSEHun
Gerencsér Roland17-1401 Hun
Csepregi Péter17-1406 Hun
Kusz Mátyás17-1405 Hun
Virág Zoltán17-1400 Hun
Bánhidy Attila17-1398FTCHun
Hajtó György17-1399 Hun
Denk Róbert17-1395 Hun
Varga István17-1394 Hun
Takács Ádám Dr.17-1390 Hun
Szigeti Csaba17-1403 Hun
Deák László17-1393 Hun
Pető Tibor17-1392 Hun
Bíró Tamás17-1388Bakony Bike K.E.Hun
Nyári Gábor17-1396 Hun
Fritz János17-1387 Hun
Janó Ádám17-1389Tatanka Racing TeamHun
Lábas Zoltán17-1385 Hun
Ladányi Miklós17-1391 Hun
Durkó László17-1382Szerpentin K.E.Hun
Láng Balázs17-1383Mazsola KSEHun
Varsányi Diána17-1381Bakony Bike K.E.Hun
Tatai Bálint Gábor17-1384 Hun
Marik Gyula17-1380 Hun
Kinde Kálmán17-1379 Hun
Stark Péter Bence17-1378 Hun
Henn Balázs Ferenc17-1377 Hun
Dudás Zoltán Csaba17-1373 Hun
Dusa Gábor17-1376 Hun
Kondor Péter17-1375SKSCHun
Héregi Péter17-1412Brigetio KSEHun
Kiss Attila17-1372 Hun
Hatvani Róbert17-1374Sólyom Team SEHun
Gelencsér Ferenc17-1371Superior MTB TeamHun
Horváth Adél17-1370Bakony Bike K.E.Hun
Nagy László András17-1369Brigetio KSEHun
Papp Mihály Ifj.17-1386Brigetio KSEHun
Soltész Bálint17-1368 Hun
Terebes Aliz17-1367 Hun
Bartos György17-1366 Hun
Gombár János17-1365 Hun
Csere Lajos Róbert17-1356Brigetio KSEHun
Csintalan Miklós17-1397Brigetio KSEHun
Novothny Dorottya17-1355 Hun
Héregi Péter ifj.17-1364Brigetio KSEHun
Fail Boglárka17-1358Brigetio KSEHun
Kálmánchey Lili17-1350 Hun
Andre Marques17-1349Biondo Bike ClubHun
Kiss István17-1353Mátra Biker SCHun
Bodola Péter Archibald17-1363 Hun
Csajbók Tamás17-1357 Hun
Kugler György17-1354Biondo Bike ClubHun
Hosszú Dániel17-1347Mazsola KSEHun
Szabó Péter17-1346Szigetszentmiklósi TKHun
Rápolti Zsolt Gyula17-1345 Hun
Járfás Zoltán17-1362Biondo Bike ClubHun
Tavali Dávid17-1361 Hun
Török Gábor Tibor17-1348Salgótarjáni HKEHun
Váradi Krisztián17-1344 Hun
Csordás Zsanett17-1351 Hun
Szarvas Krisztián17-1342 Hun
Lévai Lóránt17-1448 Hun
Király Levente17-1341 Hun
Cseke Zoltán17-1340 Hun
Illich Gerhard17-1360 Hun
Othman Mohamed17-1359 Hun
Ősi Eszter Aliz17-1352 Hun
Szick Sándor16-1339 Hun
Pacz Adrienn16-1338 Hun
Dér Zoltán17-1343 Hun
Sági Fanni Lili16-1334 Hun
Hajnal Adrienn16-0336 Hun
Lepold Sámuel16-1333Szigetszentmiklósi TKHun
Horváth Krisztián16-1335 Hun
Glasz Àgnes16-1331 Hun
Azrak Resat Genco16-1329 Török
Farkas Viktor16-1330 Hun
Ujvárossy Andrea16-1328 Hun
Unger György16-1326 Hun
Kontor Zoltán16-1325 Hun
Rácz Balázs Marcell16-1324 Hun
Bujtár Róbert16-1323 Hun
Fedor Maja16-1321 Hun
Szakács Krisztián16-1316 Hun
Mészáros Máté16-1320 Hun
Móricz István16-1315MAHART Sport ClubHun
Varró József16-1299 Hun
Mezősi Róbert16-1300 Hun
Komlódi Balázs16-1298 Hun
Majoros Dávid16-1314Kőbányai Torna ClubHun
Gőgh Ferenc16-1317 Hun
Sárközy Nóra16-1313Mátra Biker SCHun
Andorka Gyula16-1312 Hun
Schmauser József16-1297 Hun
Molnár Sándor16-1327 Hun
Jogg Balázs16-1311Mátra Biker SCHun
Forintos Norbert16-1310 Hun
Szalai László16-1294 Hun
Jobbágy Balázs16-1309Sólyom Team SEHun
Mészáros Gábor16-1293 Hun
Horváth Gréta16-1296Veloroom-Kecskeméti ESHun
Igaz Bátor16-1290Veloroom-Kecskeméti ESHun
Horváth Levente16-1292Veloroom-Kecskeméti ESHun
Kónya Géza16-1308 Hun
Ujvári Brúnó16-1289 Hun
Pigniczki Árpád16-1291 Hun
Kalocsa Attila16-1307 Hun
Zsebe Olivér 16-1306 Hun
Pálos Gábor16-1305 Hun
Szász Attila16-1318 Hun
Balikó László16-1304Szerpentin K.E.Hun
Lippai Marcell16-1303 Hun
Illich Márk16-1302 Hun
Berkes Gábor16-1301 Hun
Sirokmány Gábor16-1283 Hun
Kikl Csanád16-1282Bakony Bike K.E.Hun
Kiss-Rigó László16-1287EKKE TEAMHun
Tóth Csaba16-1295Veloroom-Kecskeméti ESHun
Kántor Márk16-1281 Hun
Töli Gergely16-1280Teambike Kerékpáros KlubHun
Soltész Csaba16-1288 Hun
Vörös Gergely16-1279Team PistaBike PécsHun
Máté Kristóf16-1278 Hun
Itczés Bendegúz16-1269Salgótarjáni HKEHun
Horváth Péter16-1268 Hun
Kardos Tibor16-1267Team PistaBike PécsHun
Wunderlich Tamás16-1284Team PistaBike PécsHun
Horváth Attila16-1270 Hun
Steiner Ottó 16-1265 Hun
Lendvai Zsolt Géza16-1266 Hun
Pribisán Brigitta16-1264 Hun
Fleck István16-1276 Hun
Vikartovszky János16-1274 Hun
Ács Ferenc16-1262 Hun
Nagy Szabina16-1261 Hun
Németh Ferenc16-1263 Hun
Boda Gábor16-1273Veloroom-Kecskeméti ESHun
Nagy Bence16-1259Szigetszentmiklósi TKHun
Bálint Péter16-1258 Hun
Simon Tamás16-1277Szerpentin K.E.Hun
Kmetykó Gábor16-1272 Hun
Zachár Zsolt16-1257 Hun
Bikfalvi István Dr.16-1256 Hun
Misurák Ákos16-1255Kispesti Kerékpáros SE 
Nagy Andrea16-1253Salgótarjáni HKEHun
Váry Kovács Gergő16-1254Kiválók KSEHun
Horváth Imre16-1249STUBERS BIKE TEAMHun
Horváth András16-1248Kispesti Kerékpáros SEHun
Benkő István16-1271 Hun
Riba Orsolya16-1247 Hun
Ráksi Mihály16-1237 Hun
Fésüs László16-1246Meditech Sport ClubHun
Németh Miklós16-1245  
Lőcsei Gábor16-1275 Hun
Hegedűs Andrea16-1235 Hun
Hantos Ibolya16-1243 Hun
Lengyel Csaba16-1260MediConcept - Previfitt SEHun
Gergely Szabolcs16-1252 Hun
Jankura László16-1242Sólyom Team SEHun
Sólyom Lajos16-1241Sólyom Team SEHun
Bessenyei Enéh16-1238Szigetszentmiklósi TKHun
Papp Gábor16-1240ASE KerékpárHun
Szabó Balázs17-1455Miskolci VSCHun
Ducza Valéria16-1239TREK SEHun
Hölzer Viktória16-1236ASE KerékpárHun
Banicz Balázs16-1233 Hun
Hankó Zoltán 16-1231 Hun
Pisák István16-1232Miskolci VSCHun
Nyitray László Dr.16-1234ELTE-BEAC PolythlonHun
Kovács Ádám16-1229Freeriderz SCHun
Földesi András16-1230Crosskovácsi SKEHun
Szathmári József16-1226 Hun
Ódor Lajos16-1285 Hun
Szarka Viktória16-1224 Hun
Heiter Róbert16-1225 Hun
Körössy Péter16-1228 Hun
Hajas Tamás 16-1223 Hun
Monostori Samu Bendegúz16-1227BringAjka KSEHun
Kovács László16-1221 Hun
Dervaderics Botond16-1213Ceglédi Első SorHun
Chorendzsák Zsolt16-1212Ceglédi Első SorHun
Nagygyőr Árpád16-1211Ceglédi Első SorHun
Bakos János16-1210Ceglédi Első SorHun
Szeker Lajos16-1209Ceglédi Első SorHun
Györe Szabolcs16-1208Ceglédi Első SorHun
Vukovics József16-1207Ceglédi Első SorHun
Solymosi István16-1319ELTE-BEAC PolythlonHun
Balogh Annamária16-1251Sólyom Team SEHun
Bajcsev Attila16-1206Sólyom Team SEHun
Havacs Krisztina16-1205Sólyom Team SEHun
Macsek Zoltán16-1204Sólyom Team SEHun
Nagy Tamás16-1203Sólyom Team SEHun
Román Szilvia16-1244Szigetszentmiklósi TKHun
Dobos Ildikó16-1220 Hun
Monostori József16-1202BringAjka KSEHun
Vályi Dániel16-1219Miskolci VSCHun
Törőcsik Tibor16-1201Ceglédi Első SorHun
Simon Zsolt16-1200Ceglédi Első SorHun
Baranyai György16-1199 Hun
Sárik Tibor16-1198Ceglédi Első SorHun
Bús László dr.16-1197Ceglédi Első SorHun
Várhegyi Rudolf16-1217Ceglédi Első SorHun
Matuz Etelka16-1218 Hun
Göncző Attila16-1196Ceglédi Első SorHun
Jani Sándor16-1332 Hun
Kiss Tamás16-1215 Hun
Nádasdi Máté16-1216 Hun
Majercsik Tamás16-1214TuttoBici HungarofondoHun
Kovács Richárd16-1195 Hun
Kertész Viktor Dr.16-1194 Hun
Orosz Gergő15-1192FTCHun
Fedor Viktor16-1250 Hun
Bíró Zoltán16-1193 Hun
Kanta Zsolt15-1189 Hun
Lengyel Péter15-1187 Hun
Pápai Ádám15-1190 Hun
Kiss Levente15-1191 Hun
Perényi Roland15-1186 Hun
Guba Gergő15-1185Mátra Biker SCHun
Mészáros Judit15-1183 Hun
Szentgyörgyi Géza15-1181 Hun
Nagy Bulcsú15-1182 Hun
HERTLIK MÁTÉ15-1180 Hun
Raffai Zsombor 15-1179Szingo SeHun
Farkas Árpád15-1178Kispesti Kerékpáros SEHun
Mihók Balázs15-1176 Hun
Demjén Balázs15-1174Kispesti Kerékpáros SEHun
Ozsváth Zsolt15-1175 Hun
Kőrösi Tibor15-1177 Hun
Bata Sándor15-1173 Hun
Kis Szilvia16-1337 Hun
Fehér Zsigmond15-1166 Hun
Varsányi Eszter15-1165Kispesti Kerékpáros SEHun
Svecz Zoltán15-1184Körös-Bike SREHun
Csáki Ferenc15-1171 Hun
Raggambi Fluck Csaba15-1170 Hun
Arany Gábor15-1168Balaton TeamHun
Bodor Zoltán15-1167  
Vass Dávid15-1169Kispesti Kerékpáros SEHun
Pósa Tibor15-1160Sólyom Team SEHun
Kovács Dávid15-1161Salgótarjáni HKEHun
Demeter Balázs dr.15-1164 Hun
Csatlós Géza15-1157Biondo Bike ClubHun
Karai Péter15-1162 Hun
Balástyai Márk 15-1155 Hun
Fónai Péter15-1159 Hun
Fiala Péter15-1143EKKE TEAMHun
Tóth Botond Álmos15-1153 Hun
Kelemen Imre15-1150Meditech Sport ClubHun
Kovács Tibor15-1142 Hun
Bereczki Ferenc15-1149 Hun
Márkus László15-1148SAXUM KSCHun
Kedves Attila15-1141Kispesti Kerékpáros SEHun
Honos Csenge15-1163FTCHun
Kerekes György15-1140 Hun
Kerekesné Szabó Andrea15-1139 Hun
Kocsis Gábor15-1138Gyömrő Városi Sport KlubHun
Kriston Judit15-1137Kispesti Kerékpáros SEHun
Havas Ildikó15-1144ELTE-BEAC PolythlonHun
Szabó Csaba15-1147 Hun
Denkovics Zoltán15-1134 Hun
Ludván Brigitta15-1136ELTE-BEAC PolythlonHun
Makay Péter dr.15-1158ELTE-BEAC PolythlonHun
Somogyi Gergely15-1131 Hun
Németh Bettina Tímea16-1322Gyömrő Városi Sport KlubHun
Herzog Tamás15-1130 Hun
Csikós Gergő15-1128ELTE-BEAC PolythlonHun
Petrohán Zsolt15-1129ELTE-BEAC PolythlonHun
Árki Patrik15-1132 Hun
Zemlényi Mihály15-1127ELTE-BEAC PolythlonHun
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSCHun
Gáspár Alexandra Nikolett15-1121MediConcept - Previfitt SEHun
Wagnerné Dévényi Aliz15-1125MediConcept - Previfitt SEHun
Wagner Tamás Csaba15-1124MediConcept - Previfitt SEHun
Szőnyi Ágoston15-1122MediConcept - Previfitt SEHun
Tripsánszki Zsuzsanna15-1123MediConcept - Previfitt SEHun
Hajósi Ferenc15-1135BADISZVSEHun
Horváth Ákos15-1120 Hun
Kerekes Lilian15-1114 Hun
Varga Szabolcs15-1119SAXUM KSCHun
Hakk Bence15-1110Veloroom-Kecskeméti ESHun
Gulyás Máté15-1152Veloroom-Kecskeméti ESHun
Füri Márton15-1112Bikeexpress SEHun
Czéh Balázs15-1113Bikeexpress SEHun
Peák Barnabás15-1111Bikeexpress SEHun
Markó Attila15-1109MediConcept - Previfitt SEHun
Ádám Attila15-1108MediConcept - Previfitt SEHun
Selmeczy Iván15-1107ELTE-BEAC PolythlonHun
Babos Tibor15-1188Szerpentin K.E.Hun
Rózsa Péter15-1106MediConcept - Previfitt SEHun
Biró Péter15-1133Team PistaBike PécsHun
Szórádi Emese15-1105ELTE-BEAC PolythlonHun
Bán Diána15-1146ELTE-BEAC PolythlonHun
Boroznaki Lajos15-1104ELTE-BEAC PolythlonHun
Csák László15-1103 Hun
Molnár Tamás15-1097Kispesti Kerékpáros SEHun
Ódor Klára15-1172 Hun
Kraut Zoltán15-1095Mecsek Maraton Team Se.Hun
Tar Veronika15-1098Bakony Bike K.E.Hun
Horváth Zoltán15-1151Team PistaBike PécsHun
Bali Emese15-1089Salgótarjáni HKEHun
Lázár József15-1099 Hun
Urbán Jakab15-1117 Hun
Kozma Bence15-1118Győri Atlétikai ClubHun
Kovács Petra15-1092Győri Atlétikai ClubHun
Mészáros Ábel15-1093Győri Atlétikai ClubHun
Németh Csanád15-1094Győri Atlétikai ClubHun
Bajorfi Ádám15-1091Győri Atlétikai ClubHun
Balázs László15-1154ASE KerékpárHun
Árvai István15-1096DKSIHun
Kiss Attila15-1102 Hun
Varga TÍmea15-1087ASE KerékpárHun
Németh Zoltán15-1101Brigetio KSEHun
Genersich Zoltán15-1084 Hun
Vicze Bálint15-1100EKKE TEAMHun
Juhász Beáta15-1080 Hun
Stodulka András15-1082 Hun
Stodulka Máté15-1083 Hun
Orosi Gergely15-1079 Hun
Varga Dániel Bence15-1081Salgótarjáni HKEHun
Kun Dávid15-1051 Hun
Stodulka Péter15-1052 Hun
Kis Zoltán15-1062Kispesti Kerékpáros SEHun
Feuertag Ottó15-1053 Hun
Novotny Iván Ferenc15-1054 Hun
Gall Anthony15-1047 Hun
Tarlós Ágnes15-1048Mecsek Maraton Team Se.Hun
Raibl Ádám15-1049ASE Kerékpár 
Kiss Gergő Sándor15-1061DKSIHun
Dencs Roland15-1077 Hun
Kollàt Gergely 15-1076 Hun
Varga Bálint15-1055DKSIHun
Kelemen Bernadett15-1056ASE KerékpárHun
Bokor Attila15-1078Sólyom Team SEHun
Bonyhádi Ákos15-1090DKSIHun
Rakovics Vilmos15-1074 Hun
Novotny Gréta Mária15-1050 Hun
Pataki Joel15-1057Szegedi KSCHun
Jakab Zsolt15-1069 Hun
Taksz József15-1058 Hun
Meszlényi Imre15-1063 Hun
Szendrei Kornél15-1059Szegedi KSCHun
Bohoczki Janka15-1156ASE KerékpárHun
Bereczki Zoltán15-1060DKSIHun
Szelestei Péter15-1085Mazsola KSEHun
Varga István15-1075DKSIHun
Molnár Csaba Zsolt15-1067DKSIHun
Langó Nikolett15-1068ASE KerékpárHun
Illés Bence15-1072 Hun
Illés Gergő15-1071 Hun
Illés Gábor15-1073 Hun
Illés Zsófia15-1070 Hun
Kajtor László15-1086 Hun
Kókai Gábor15-1046Gyömrő Városi Sport KlubHun
Doma Imre15-1038Szigetszentmiklósi TKHun
Juhos Gergely15-1066Veloroom-Kecskeméti ESHun
Kresák Benjamin15-1016Gyömrő Városi Sport KlubHun
Raibl Ferenc15-1030ASE KerékpárHun
Papp János15-1032 Hun
Váraljai Vázsony15-1017Team Econix-CRHun
Liszka Levente Tibor15-1028 Hun
Fábián Tamás15-1018Salgótarjáni HKEHun
Medve Tamás15-1115Mecsek Maraton Team Se.Hun
Koleszár Zoltán Dr.15-1019 Hun
Bajzáth Szabolcs15-1034 Hun
Kemecsei Szabin15-1036Veloroom-Kecskeméti ESHun
Juhász Dániel József15-1029Gyömrő Városi Sport KlubHun
Fagyas László15-1031Szigetszentmiklósi TKHun
Fagyas Zsolt Dr.15-1020Szigetszentmiklósi TKHun
Varga Tamás15-1015Szigetszentmiklósi TKHun
Szabó Bálint Solt15-1040 Hun
Konkoly Bálint15-1022 Hun
Sasvári József15-1039ASE KerékpárHun
Sasvári Dániel15-1033ASE KerékpárHun
Bezdán György15-1021 Hun
László Tibor15-1024 Hun
Besenyei György15-1023 Hun
Nikolics Zorán15-1088 Hun
Dumitrascu Alexandru15-1025 Rom
Lipkovics Gábor17-1434 Hun
Rizmajer György15-1037 Hun
Herpai Géza15-1045Szerpentin K.E.Hun
Lehó Anita15-1026 Hun
Mészáros Tamás16-1222Mátra Biker SCHun
Takács Dávid15-1035 Hun
Langer Márk15-1027 Hun
Purda Ádám15-1065 Hun
Biró Ákos15-1064Váci Ifjúsági SEHun
Pap László15-1042 Hun
Somogyi László15-1044 Hun
Jánosi Balázs15-1041 Hun
Solymosi Balázs István15-1116ELTE-BEAC PolythlonHun
Benczik Attila13-0673SAXUM KSCHun
Huszár Gergő15-1043ASE KerékpárHun
Budácsik Attila15-1145 Hun