Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság
2016. évi regisztrált versenyzők


Jelenleg aktív regisztrációval rendelkező versenyzők

A regisztráció folyamata lezárulása a születési adatatot igazoló dokumentum (diákigazolvány vagy személyi, útvelél) megküldését követően 7 napot is igénybe vehet! Ezt kérjük figyelembe venni a regisztráció leadásakor. (A megküldött dokumentumot nem tároljuk, az adatellenőrzés után töröljük!)

Név REG-kód Csapat Ország
Bonyhádi Ákos15-1090  
Kovács Petra15-1092Győri Atlétikai Club 
Hegyi Emil Péter09-0191Szigetszentmiklósi TK 
Farkas Árpád15-1178Kispesti Kerékpáros SE 
Bata Sándor15-1173  
Kis Gyula13-0757  
Tagscherer Imre09-0128Bakony Bike K.E. 
Zsizsik Géza Zoltán12-0555  
Nagy Imre09-0220Szingo Se 
Pirityi István14-0839  
Kraut Zoltán15-1095Mecsek Maraton Team Se. 
Sándor Tamás10-0383Salgótarjáni HKE 
Vogronics Máté14-0886Team Econix-CR 
Schmidt Miklós13-0600ELTE-BEAC Polythlon 
Arany Gábor15-1168  
Brauner Balázs13-0675Team Econix-CR 
Hűvösvölgyi Márton Gergely11-0428Fillari Team Budaörs 
Babos Tibor15-1188Szerpentin K.E. 
Moravek Ludovik14-0921Brigetio KSE 
Solti Ferenc09-0114  
Kusztor-Jurenka Krisztina14-0856  
Varga TÍmea15-1087ASE Kerékpár 
Budácsik Attila15-1145  
Molnár Tamás14-0936ASE Kerékpár 
Zsingor Attila10-0347Bakony Bike K.E. 
Ambrus Tibor14-0814  
Miklós Anna12-0516  
Márkus János11-0397Szingo Se 
Kenyó Anita11-0484Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Herzog Tamás15-1130  
Róka Tibor13-0664  
Papp Tamás13-0572MERIDA CST Road Team 
Pászka Tibor11-0460  
Horváth Zoltán Csaba14-0938Bakony Bike K.E. 
Bán Diána15-1146ELTE-BEAC Polythlon 
Imre-Horvát Zsuzsa14-0928Bakony Bike K.E. 
Biró Ákos15-1064VISE Kerékpár Klub  
Székely Mózes Dr.09-0017ELTE-BEAC Polythlon 
Braun Ferenc Attila13-0654  
Ulicska Csaba12-0522  
Németh Gábor11-0454  
Vörös Csaba10-0348Szerpentin K.E. 
Őszi Krisztián13-0635ELTE-BEAC Polythlon 
Adorján András13-0687  
Dankó Szabolcs09-0061  
Andristyák József09-0033Blue Scorpions Filutás 
Moran-Villota Tibor 14-0832  
Árki Patrik15-1132  
Banga Attila09-0140FSZSE 
Genersich Zoltán15-1084  
Benczés Krisztina13-0580  
Merő Csaba09-0151Szerpentin K.E. 
Losonci Gábor14-0967Szerpentin K.E. 
Ligeti András14-0986Szerpentin K.E. 
Bánk András09-0199Szerpentin K.E. 
Nagy Attila11-0395Sólyom Team SE 
Lázár József15-1099  
Gulyás Tibor11-0437Szerpentin K.E. 
Molnár Krisztián Ferenc Dr.11-0427  
Németh Viktor09-0100BVKK 
Baranyi Dániel14-0930  
Grunda Dávid12-0513  
Balázs Tibor14-1002  
Kovács Kristóf13-0763Kőbányai Torna Club 
Záray László14-0896MERIDA CST Road Team 
Kiss Áron09-0088Mátra Biker SC 
Stodulka András15-1082  
Stodulka Máté15-1083  
Darányi Máté14-1005  
Darányi Bence14-0992  
Fazekas Kevin09-0126TREK SE 
Fiala Gergely11-0434EKKE TEAM 
Fiala Péter15-1143EKKE TEAM 
Szentgyörgyi Géza15-1181  
Varga Péter14-0978  
Tóth József09-0087Biondo Bike Club 
Petrik Csaba13-0581Szerpentin K.E. 
Stodulka Péter15-1052  
Labancz István09-0066  
Kis Miklós13-0626  
Tar Veronika15-1098Bakony Bike K.E. 
Szilágyi Péter Pál09-0091Bakony Bike K.E. 
Berkes Lajos09-0106Bakony Bike K.E. 
Vida Mihály09-0138Bakony Bike K.E. 
Nagy László09-0183Bakony Bike K.E. 
Bakos András09-0182Bakony Bike K.E. 
Rédling Béla09-0185Bakony Bike K.E. 
Tóbiás Sándor09-0141Bakony Bike K.E. 
Tar Zoltán11-0394Bakony Bike K.E. 
Turák Olivér13-0615  
Kuti Géza09-0196Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Török Zoltán09-0247  
Molnár Tamás Gusztáv09-0190Kőbányai Torna Club 
Koleszár Zoltán Dr.15-1019Footstrong 
Nyári József10-0370ELTE-BEAC Polythlon 
Huszár László09-0099  
Borbély György09-0187Kőbányai Torna Club 
Vicze Gergő09-0023EKKE TEAM 
Vicze Bálint15-1100EKKE TEAM 
György Zsolt Dr.13-0573Mátra Biker SC 
Ludvig Csaba09-0068  
Vereb Lajos14-0800  
Fejes Mihály13-0603Szigetszentmiklósi TK 
Menyhért Ferenc09-0137Blue Scorpions Filutás 
Nagy Bulcsú15-1182Szerpentin K.E. 
Kiss Attila15-1102Team Econix-CR 
Turjánszki Balázs14-0984Szigetszentmiklósi TK 
Tóth Zalán Zénó13-0665Salgótarjáni HKE 
Parragh Gábor14-0837ELTE-BEAC Polythlon 
Steierlein Péter12-0552Bikeexpress SE 
Molnár Levente14-0828  
Kovács Tibor15-1142Győri Atlétikai Club 
Csikós Nagy Zsolt13-0584  
Grajzel Sáron12-0557Salgótarjáni HKE 
Guba Csaba14-0888Szerpentin K.E. 
Szkaliczki Tamás13-0678Körös-Bike SRE 
Bődi Sándor11-0407  
Horváth Tibor14-0915Sólyom Team SE 
Pozsgai Zalán13-0666  
Schattler Gábor14-0976  
Tóth Norbert09-0116  
Derda Timea12-0540ASE Kerékpár 
Honos Csenge15-1163FTC 
Rigó András14-0994  
Koncz Gábor Dr.12-0499Mátra Biker SC 
Majzik Achilles14-0963Veloroom-Kecskeméti ES 
Vereby István09-0252  
Sipos Andrea Dr.13-0630  
Medve Tamás15-1115Mecsek Maraton Team Se. 
Szabóné Szeibert Krisztina13-0593Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Norbert13-0772Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Zoltán13-0590Veloroom-Kecskeméti ES 
Virág Balázs12-0551Mátra Biker SC 
Orosz Gergő15-1192FTC 
Fügi Andrea11-0408  
Vass Dávid15-1169  
Farsang Norbert14-0931  
Zele László13-0587  
Vojcsik Viktor14-0910Kispesti Kerékpáros SE 
Varga Bálint15-1055DKSI 
Lengyel Gábor10-0352TuttoBici Hungarofondo 
Cseri Bettina14-1010  
Minczér Árpád István14-0959Peppe KSE 
Lengyel Péter15-1187  
Katona Csaba14-0792  
Horváth Zoltán15-1151Team PistaBike Pécs 
Hivessy Zoltán14-0826  
András Vince14-0918  
Szabó Gábor09-0246ASE Kerékpár 
Varga István15-1075DKSI 
Vida Zsolt14-0934Bakony Bike K.E. 
Fagyas László15-1031Szigetszentmiklósi TK 
Tóth Máté10-0386Salgótarjáni HKE 
Laczkó Soma10-0384Salgótarjáni HKE 
Király Kinga09-0048Salgótarjáni HKE 
Király Dóra10-0381Salgótarjáni HKE 
Kriston Judit15-1137  
Juhász Ákos13-0680  
Fehér Zsigmond15-1166  
Ódor Klára15-1172TREK SE 
Wagnerné Dévényi Aliz15-1125MediConcept - Previfitt SE 
Wagner Tamás Csaba15-1124MediConcept - Previfitt SE 
Szőnyi Ágoston15-1122MediConcept - Previfitt SE 
Tripsánszki Zsuzsanna15-1123MediConcept - Previfitt SE 
Ádám Attila15-1108MediConcept - Previfitt SE 
Ábrahám István13-0762Szigetszentmiklósi TK 
Papp János15-1032  
Szipőcs Levente11-0403Szerpentin K.E. 
Nikolics Zorán15-1088  
Varga Tamás15-1015Szigetszentmiklósi TK 
Antal Brigitta14-0846Szigetszentmiklósi TK 
Bernáth Zoltán13-0752Szigetszentmiklósi TK 
Pelle Attila13-0588Szigetszentmiklósi TK 
Fagyas Zsolt Dr.15-1020Szigetszentmiklósi TK 
Solcz-Ujvári Magdolna14-0825Szigetszentmiklósi TK 
Solcz Tamás14-0824Szigetszentmiklósi TK 
Nóga László13-0622  
Varga Gusztáv09-0013Blue Scorpions Filutás 
Hudák Szilvia12-0534  
Kocsis Kadosa13-0684  
Fábián Tamás15-1018Salgótarjáni HKE 
Hetesy Nándor12-0517SAXUM KSC 
Kovács Dávid15-1161Salgótarjáni HKE 
Moisko Krisztián14-0810Kispesti Kerékpáros SE 
Szalai Zsolt12-0531ASE Kerékpár 
Pécseli Gergő13-0658ASE Kerékpár 
Illés Gergő15-1071  
Illés Bence15-1072  
Illés Gábor15-1073  
Illés Zsófia15-1070  
Molnár Attila14-0897  
Sztruhár József09-0097Mátra Biker SC 
Angler Tibor12-0525Szigetszentmiklósi TK 
Pósa Tibor15-1160Sólyom Team SE 
Tóth Imre09-0284  
Balogh Lajos13-0731Sólyom Team SE 
Holló Ferenc09-0090  
Bagi Attila12-0556Mátra Biker SC 
Földesi Gábor14-0803Crosskovácsi SKE 
Markó Attila15-1109MediConcept - Previfitt SE 
Rózsa Péter15-1106MediConcept - Previfitt SE 
Imre Ildikó13-0645  
Buzsáki Virág11-0461  
Makács Gábor09-0155Szerpentin K.E. 
Lőrincz Gergely09-0254Vasemberek Klubja 
Nyerges Gábor14-0995  
Urbán Jakab15-1117  
Dragovits András11-0491  
Korda Kálmán13-0777  
Bezdán György15-1021  
Besenyei György15-1023  
Pelyhe László12-0497Bélapátfalvai S K EBélapátfalvai S K E 
Molnár Tamás15-1097Kispesti Kerékpáros SE 
Sáska Zoltán13-0597ASE Kerékpár 
Tóth Imréné Kati09-0283  
Molnár Ferenc11-0423Sólyom Team SE 
Ozsváth Zsolt15-1175  
Siklósi Péter Pál10-0388  
Sinda Péter13-0578  
Révész Gábor13-0609Szegedi KSC 
Bereczki Ferenc15-1149  
Ossó Zoltán13-0695ASE Kerékpár 
Kormosói László Dr.13-0765  
Petes Miklós11-0457Mátra Biker SC 
Pance Lóránt Márton13-0576  
Tullner László13-0575STUBERS BIKE TEAM 
Forgó Tibor09-0052Salgótarjáni HKE 
Kiss Levente15-1191  
Erdős Zoltán14-0791Kispesti Kerékpáros SE 
Gál István13-0761Kerékpársport2000 SE 
Kis Zoltán15-1062Kispesti Kerékpáros SE 
Petró Károly10-0329ASE Kerékpár 
Klein Tamás13-0773  
Tőkés Péter13-0570  
Nagy László14-0964  
Szemák Dávid Attila14-0890ASE Kerékpár 
Papp Tamás László13-0572MERIDA CST Road Team 
Biró Péter15-1133  
Tóth Gábor09-0250Salgótarjáni HKE 
Guzsik Kevin 14-0782Kispesti Kerékpáros SE 
Demjén Balázs15-1174Kispesti Kerékpáros SE 
Weisz Miklós14-0783Kispesti Kerékpáros SE 
Gall Anthony15-1047  
Makay Péter dr.15-1158  
Antal Attila11-0405  
Kutács Zsolt09-0032  
Lehó Anita15-1026  
Kedves Attila15-1141Kispesti Kerékpáros SE 
Révész István13-0705Sólyom Team SE 
Gergely Ildikó14-0801  
Tóth László Dr.10-0379  
Bohoczki Janka15-1156ASE Kerékpár 
Szabó Bálint Solt15-1040  
Nádasdi Máté16-1216  
Baráth Zsolt14-0809ASE Kerékpár 
Budai Sándor10-0343ASE Kerékpár 
Kovács Richárd16-1195  
Bíró György14-0947Team PistaBike PécsTeam PistaBike Pécs 
Pallos Zoltán13-0614Freeriderz SC 
Soós András14-0996Biondo Bike Club 
Miranda Gastón Felipe14-0942Biondo Bike Club 
Marton Orsolya14-0929Biondo Bike Club 
Miskei Gábor14-0873  
Szekerka András12-0564Mátra Biker SC 
Solymosi Balázs István15-1116ELTE-BEAC Polythlon 
Mészáros János09-0156BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 
Sasvári József15-1039ASE Kerékpár 
Mihály Tamás14-0937ASE Kerékpár 
Juhász Beáta15-1080  
Lipkovics Bence14-0785Szerpentin K.E. 
Farkas Dávid14-0935ASE Kerékpár 
Ecsedi Péter09-0071ASE Kerékpár 
Márkus László15-1148SAXUM KSC 
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSC 
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSC 
Varga Szabolcs15-1119SAXUM KSC 
Szél Gábor13-0751  
Rakovics Vilmos15-1074  
Takács László11-0448HBMK Hungary 
Torma Ferenc14-0993  
Csatlós Géza15-1157Biondo Bike Club 
Gyenes Norbert12-0494  
Csizmadia Zoltán14-0780  
Jakab Zsolt15-1069  
Huszár Gergő15-1043ASE Kerékpár 
Bokor Attila15-1078Sólyom Team SE 
Tóth Péter14-1000Kőbányai Torna Club 
Erdős János12-0498Kispesti Kerékpáros SE 
Guba Gergő15-1185Mátra Biker SC 
Galba Attila14-0816Peppe KSE 
Hricz András14-0898Sólyom Team SE 
Nagy Tomás13-0716  
Meszlényi Imre15-1063  
Lukács Kálmán13-0694  
Fenyvesi Ferenc12-0548Miskolci VSC 
Denkovics Zoltán15-1134  
Kajtor László15-1086  
Herczeg Levente15-1126  
Kollát Gergely 15-1076  
Masa Zoltán12-0532Freeriderz SC 
Török Bálint09-0127  
Török Károly09-0133  
Dér Zsolt09-0231SAXUM KSC 
Pápai Ádám15-1190  
Csikós Gábor14-0829SKSC 
Somogyi József14-0966Miskolci VSC 
Makk Zoltán13-0669Szerpentin K.E. 
Somogyi László15-1044Miskolci VSC 
Bodnár Gábor11-0400BVKK 
Ruthart Vilmos08-0001BVKK 
Monostori Ákos11-0406Team Econix-CR 
Tóth Zoltán14-0999Team Econix-CR 
Sasvári Dániel15-1033ASE Kerékpár 
Pap László15-1042  
Taksz József15-1058  
Horváth Ákos15-1120Sólyom Team SE 
Licskai Zsolt13-0612  
Maros András17-1460Team PistaBike PécsHun
Kojiro Inamori17-1459Biondo Bike ClubJapán
Rostás Levente17-1452Team PistaBike PécsHun
Tibay Zsombor Levente17-1457TuttoBici HungarofondoHun
Tibay Csaba Sándor17-1456TuttoBici HungarofondoHun
Nagy László 17-1454Szigetszentmiklósi TKHun
Kövesdi Dorina17-1453Team PistaBike PécsHun
Kovács Lajos17-1449 Hun
Balás Attila17-1451Szekszárdi SZKEHun
Szikszer Bálint17-1440Szegedi KSCHun
Szirmai Ádám17-1441 Hun
Betes Attila17-1437 Hun
Szabó Kevin Ramón17-1436 Hun
Román Attila17-1445 Hun
Tóth-Kurucz Áron17-1447EKKE TEAMSK
Kovács Kinga17-1444 Hun
Kiss Norbert17-1443 Hun
Balogh Dávid17-1433ASE KerékpárHun
Vörös Ferenc17-1446 Hun
Varga Tibor17-1439 Hun
Budai Katalin17-1435 Hun
Madarász Áron17-1432 Hun
Galambos Lajos17-1430 Hun
Szűcs Balázs17-1442 Hun
Kovács Gábor17-1458 Hun
Szapor Gergely17-1428 Hun
Somogyi Márk17-1431 Hun
Tóth Péter17-1438 Hun
Tóth Péter17-1427Sólyom Team SEHun
Pohner Gréta17-1450 Hun
Varga István17-1426Szingo SeHun
Lipka Balázs17-1425TuttoBici HungarofondoHun
Tóth Attila17-1424 Hun
Biró Levente17-1414 Hun
Király Nándor17-1423 Hun
Arany Máté17-1422Mazsola KSEHun
Varga Dávid17-1429 Hun
Horváth Ádám17-1417Vágta Triatlon SEHun
Horváth Máté17-1416Vágta Triatlon SEHun
Horváth Márk17-1415Vágta Triatlon SEHun
Ökrös József17-1421 Hun
Mészáros Alexandra17-1420 Hun
Balogh Máté17-1419Szegedi KSCHun
Szalai Gábor17-1413 Hun
Demeter Marcell17-1418 Hun
Vörös Vanda Boglárka17-1407 Hun
Vörös Marcell17-1408 Hun
Kovács Dóra17-1410 Hun
Kertész Noémi17-1411 Hun
Varga Nóra17-1409 Hun
Cs Nagy András17-1404VISE Kerékpár Klub Hun
Budai Zalán17-1402BringAjka KSEHun
Gerencsér Roland17-1401 Hun
Csepregi Péter17-1406 Hun
Kusz Mátyás17-1405 Hun
Virág Zoltán17-1400 Hun
Bánhidy Attila17-1398FTCHun
Hajtó György17-1399 Hun
Denk Róbert17-1395 Hun
Varga István17-1394 Hun
Takács Ádám Dr.17-1390 Hun
Szigeti Csaba17-1403 Hun
Deák László17-1393 Hun
Pető Tibor17-1392 Hun
Bíró Tamás17-1388Bakony Bike K.E.Hun
Nyári Gábor17-1396 Hun
Fritz János17-1387 Hun
Janó Ádám17-1389Tatanka Racing TeamHun
Lábas Zoltán17-1385 Hun
Ladányi Miklós17-1391 Hun
Durkó László17-1382Szerpentin K.E.Hun
Láng Balázs17-1383Mazsola KSEHun
Varsányi Diána17-1381Bakony Bike K.E.Hun
Tatai Bálint Gábor17-1384 Hun
Marik Gyula17-1380 Hun
Kinde Kálmán17-1379 Hun
Stark Péter Bence17-1378 Hun
Henn Balázs Ferenc17-1377 Hun
Dudás Zoltán Csaba17-1373 Hun
Dusa Gábor17-1376 Hun
Kondor Péter17-1375SKSCHun
Héregi Péter17-1412Brigetio KSEHun
Kiss Attila17-1372 Hun
Hatvani Róbert17-1374Sólyom Team SEHun
Gelencsér Ferenc17-1371Superior MTB TeamHun
Horváth Adél17-1370Bakony Bike K.E.Hun
Nagy László András17-1369Brigetio KSEHun
Papp Mihály Ifj.17-1386Brigetio KSEHun
Soltész Bálint17-1368 Hun
Terebes Aliz17-1367 Hun
Bartos György17-1366 Hun
Gombár János17-1365 Hun
Csere Lajos Róbert17-1356Brigetio KSEHun
Csintalan Miklós17-1397Brigetio KSEHun
Novothny Dorottya17-1355 Hun
Héregi Péter ifj.17-1364Brigetio KSEHun
Fail Boglárka17-1358Brigetio KSEHun
Kálmánchey Lili17-1350 Hun
Andre Marques17-1349Biondo Bike ClubHun
Kiss István17-1353Mátra Biker SCHun
Bodola Péter Archibald17-1363 Hun
Csajbók Tamás17-1357 Hun
Kugler György17-1354Biondo Bike ClubHun
Hosszú Dániel17-1347Mazsola KSEHun
Szabó Péter17-1346Szigetszentmiklósi TKHun
Rápolti Zsolt Gyula17-1345 Hun
Járfás Zoltán17-1362Biondo Bike ClubHun
Tavali Dávid17-1361 Hun
Török Gábor Tibor17-1348Salgótarjáni HKEHun
Váradi Krisztián17-1344 Hun
Csordás Zsanett17-1351 Hun
Szarvas Krisztián17-1342 Hun
Lévai Lóránt17-1448 Hun
Király Levente17-1341 Hun
Cseke Zoltán17-1340 Hun
Illich Gerhard17-1360 Hun
Othman Mohamed17-1359 Hun
Ősi Eszter Aliz17-1352 Hun
Szick Sándor16-1339 Hun
Pacz Adrienn16-1338 Hun
Dér Zoltán17-1343 Hun
Sági Fanni Lili16-1334 Hun
Hajnal Adrienn16-0336 Hun
Lepold Sámuel16-1333Szigetszentmiklósi TKHun
Horváth Krisztián16-1335 Hun
Glasz Àgnes16-1331 Hun
Azrak Resat Genco16-1329 Török
Farkas Viktor16-1330 Hun
Ujvárossy Andrea16-1328 Hun
Unger György16-1326 Hun
Kontor Zoltán16-1325 Hun
Rácz Balázs Marcell16-1324 Hun
Bujtár Róbert16-1323 Hun
Fedor Maja16-1321 Hun
Szakács Krisztián16-1316 Hun
Mészáros Máté16-1320 Hun
Móricz István16-1315MAHART Sport ClubHun
Varró József16-1299 Hun
Mezősi Róbert16-1300 Hun
Komlódi Balázs16-1298 Hun
Majoros Dávid16-1314Kőbányai Torna ClubHun
Gőgh Ferenc16-1317 Hun
Sárközy Nóra16-1313Mátra Biker SCHun
Andorka Gyula16-1312 Hun
Schmauser József16-1297 Hun
Molnár Sándor16-1327 Hun
Jogg Balázs16-1311Mátra Biker SCHun
Forintos Norbert16-1310 Hun
Szalai László16-1294 Hun
Jobbágy Balázs16-1309Sólyom Team SEHun
Mészáros Gábor16-1293 Hun
Horváth Gréta16-1296Veloroom-Kecskeméti ESHun
Igaz Bátor16-1290Veloroom-Kecskeméti ESHun
Horváth Levente16-1292Veloroom-Kecskeméti ESHun
Kónya Géza16-1308 Hun
Ujvári Brúnó16-1289 Hun
Pigniczki Árpád16-1291 Hun
Kalocsa Attila16-1307 Hun
Zsebe Olivér 16-1306 Hun
Pálos Gábor16-1305 Hun
Szász Attila16-1318 Hun
Balikó László16-1304Szerpentin K.E.Hun
Lippai Marcell16-1303 Hun
Illich Márk16-1302 Hun
Berkes Gábor16-1301 Hun
Sirokmány Gábor16-1283 Hun
Kikl Csanád16-1282Bakony Bike K.E.Hun
Kiss-Rigó László16-1287EKKE TEAMHun
Tóth Csaba16-1295Veloroom-Kecskeméti ESHun
Kántor Márk16-1281 Hun
Töli Gergely16-1280Teambike Kerékpáros KlubHun
Soltész Csaba16-1288 Hun
Vörös Gergely16-1279Team PistaBike PécsHun
Máté Kristóf16-1278 Hun
Itczés Bendegúz16-1269Salgótarjáni HKEHun
Horváth Péter16-1268 Hun
Kardos Tibor16-1267Team PistaBike PécsHun
Wunderlich Tamás16-1284Team PistaBike PécsHun
Horváth Attila16-1270 Hun
Steiner Ottó 16-1265 Hun
Lendvai Zsolt Géza16-1266 Hun
Pribisán Brigitta16-1264 Hun
Fleck István16-1276 Hun
Vikartovszky János16-1274 Hun
Ács Ferenc16-1262 Hun
Nagy Szabina16-1261 Hun
Németh Ferenc16-1263 Hun
Boda Gábor16-1273Veloroom-Kecskeméti ESHun
Nagy Bence16-1259Szigetszentmiklósi TKHun
Bálint Péter16-1258 Hun
Simon Tamás16-1277Szerpentin K.E.Hun
Kmetykó Gábor16-1272 Hun
Zachár Zsolt16-1257 Hun
Bikfalvi István Dr.16-1256 Hun
Misurák Ákos16-1255Kispesti Kerékpáros SE 
Nagy Andrea16-1253Salgótarjáni HKEHun
Váry Kovács Gergő16-1254Kiválók KSEHun
Horváth Imre16-1249STUBERS BIKE TEAMHun
Horváth András16-1248Kispesti Kerékpáros SEHun
Benkő István16-1271 Hun
Riba Orsolya16-1247 Hun
Ráksi Mihály16-1237 Hun
Fésüs László16-1246Meditech Sport ClubHun
Németh Miklós16-1245  
Lőcsei Gábor16-1275 Hun
Hegedűs Andrea16-1235 Hun
Hantos Ibolya16-1243 Hun
Lengyel Csaba16-1260MediConcept - Previfitt SEHun
Gergely Szabolcs16-1252 Hun
Jankura László16-1242Sólyom Team SEHun
Sólyom Lajos16-1241Sólyom Team SEHun
Bessenyei Enéh16-1238Szigetszentmiklósi TKHun
Papp Gábor16-1240ASE KerékpárHun
Szabó Balázs17-1455Miskolci VSCHun
Ducza Valéria16-1239TREK SEHun
Hölzer Viktória16-1236ASE KerékpárHun
Banicz Balázs16-1233 Hun
Hankó Zoltán 16-1231 Hun
Pisák István16-1232Miskolci VSCHun
Nyitray László Dr.16-1234ELTE-BEAC PolythlonHun
Kovács Ádám16-1229Freeriderz SCHun
Földesi András16-1230Crosskovácsi SKEHun
Szathmári József16-1226 Hun
Ódor Lajos16-1285 Hun
Szarka Viktória16-1224 Hun
Heiter Róbert16-1225 Hun
Körössy Péter16-1228 Hun
Hajas Tamás 16-1223 Hun
Monostori Samu Bendegúz16-1227BringAjka KSEHun
Kovács László16-1221 Hun
Dervaderics Botond16-1213Ceglédi Első SorHun
Chorendzsák Zsolt16-1212Ceglédi Első SorHun
Nagygyőr Árpád16-1211Ceglédi Első SorHun
Bakos János16-1210Ceglédi Első SorHun
Szeker Lajos16-1209Ceglédi Első SorHun
Györe Szabolcs16-1208Ceglédi Első SorHun
Vukovics József16-1207Ceglédi Első SorHun
Solymosi István16-1319ELTE-BEAC PolythlonHun
Balogh Annamária16-1251Sólyom Team SEHun
Bajcsev Attila16-1206Sólyom Team SEHun
Havacs Krisztina16-1205Sólyom Team SEHun
Macsek Zoltán16-1204Sólyom Team SEHun
Nagy Tamás16-1203Sólyom Team SEHun
Román Szilvia16-1244Szigetszentmiklósi TKHun
Dobos Ildikó16-1220 Hun
Monostori József16-1202BringAjka KSEHun
Vályi Dániel16-1219Miskolci VSCHun
Törőcsik Tibor16-1201Ceglédi Első SorHun
Simon Zsolt16-1200Ceglédi Első SorHun
Baranyai György16-1199 Hun
Sárik Tibor16-1198Ceglédi Első SorHun
Bús László dr.16-1197Ceglédi Első SorHun
Várhegyi Rudolf16-1217Ceglédi Első SorHun
Matuz Etelka16-1218 Hun
Göncző Attila16-1196Ceglédi Első SorHun
Kiss Tamás16-1215 Hun
Nádasdi Máté16-1216 Hun
Majercsik Tamás16-1214TuttoBici HungarofondoHun
Kovács Richárd16-1195 Hun
Kertész Viktor Dr.16-1194 Hun
Bíró Zoltán16-1193 Hun
Kis Szilvia16-1337 Hun
Salamon László17-1461 Hun
Németh Bettina Tímea16-1322Gyömrő Városi Sport KlubHun
Lipkovics Gábor17-1434 Hun
Mészáros Tamás16-1222Mátra Biker SCHun