Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság
2017. évi regisztrált versenyzők


Jelenleg aktív regisztrációval rendelkező versenyzők

A regisztráció folyamata lezárulása a születési adatatot igazoló dokumentum (diákigazolvány vagy személyi, útvelél) megküldését követően 7 napot is igénybe vehet! Ezt kérjük figyelembe venni a regisztráció leadásakor. (A megküldött dokumentumot nem tároljuk, az adatellenőrzés után töröljük!)

Név REG-kód Csapat Ország
Németh Gábor11-0454  
Monostori Samu Bendegúz16-1227BringAjka KSE 
Zathureczky Márk12-0539Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Bata Sándor15-1173Gyilkos Lódarazsak SE 
Kis Gyula13-0757Gyilkos Lódarazsak SE 
Juhász Tibor14-0950Gyilkos Lódarazsak SE 
Kováts Dóra11-0411  
Peszleg Dominika14-0885  
Baranyi Dániel14-0930  
Arany Gábor15-1168Szingo Se 
Hűvösvölgyi Márton Gergely11-0428Fillari Team Budaörs 
Korda Kálmán13-0777  
Hricz András14-0898Sólyom Team SE 
Ducza Valéria16-1239TREK SE 
Béda László14-0944Szekszárdi SZKE 
Molnár Tamás14-0936ASE Kerékpár 
Bíró Péter15-1133Team PistaBike Pécs 
Jani Sándor16-1332  
Ormánközy Zoltán11-0425Szingo Se 
Cseri Bettina14-1010  
Bujtár Róbert16-1323  
Révész Gábor13-0609Szegedi KSC 
Szentgyörgyi Géza15-1181  
Klein Tamás13-0773Footstrong 
Gulyás Szilveszter13-0769  
Tóth Zalán Zénó13-0665Salgótarjáni HKE 
Székely Mózes Dr.09-0017ELTE-BEAC Polythlon 
Guzsik Kevin 14-0782Kispesti Kerékpáros SE 
Vereby István09-0252  
Kalocsa Attila16-1307  
Zsingor Attila10-0347Bakony Bike K.E. 
Kontor Zoltán16-1325  
Makay Péter Dr.15-1158ELTE-BEAC Polythlon 
Őszi Krisztián13-0635ELTE-BEAC Polythlon 
Kikl Csanád16-1282Bakony Bike K.E. 
Kenyó Kristóf14-0784Team Econix-CR 
Komlódi Balázs16-1298  
Ujvárossy Andrea16-1328  
Pigniczki Árpád16-1291  
Márkus János11-0397Szingo Se 
Vereb Lajos14-0800  
Fenyvesi Ferenc12-0548Miskolci VSC 
Masa Zoltán12-0532Freeriderz SC 
Csortos Imre12-0507Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Lengyel Péter15-1187  
Nagy Imre09-0220Szingo Se 
Ányos Szilvia13-0671Kőbányai Torna Club 
Herzog Tamás15-1130  
Pászka Tibor11-0460  
Ábrahám István13-0762Szigetszentmiklósi TK 
Darányi Bence14-0992Péceli TE Cseuz Ördögei 
Balázs Tibor14-1002  
Honos Csenge15-1163FTC 
Kelemen Tibor14-0802  
Lengyel Gábor10-0352TuttoBici Hungarofondo 
Virág Balázs12-0551Mátra Biker SC 
Tóth Imre09-0284  
Nagy Bence16-1259Szigetszentmiklósi TK 
Solymosi István16-1319ELTE-BEAC Polythlon 
Szél Gábor13-0751  
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSC 
Varga Szabolcs15-1119SAXUM KSC 
Márkus László15-1148SAXUM KSC 
Nyári József10-0370ELTE-BEAC Polythlon 
Kis Gyula14-0862  
Nagy Szabina16-1261  
Schmidt Miklós13-0600ELTE-BEAC Polythlon 
Molnárka László14-0870BADISZVSE 
Kis Miklós13-0626  
Tagscherer Imre09-0128Bakony Bike K.E. 
Kriston Judit15-1137  
Steierlein Péter12-0552Bikeexpress SE 
Magyar Viktor13-0634  
Pance Lóránt Márton13-0576  
Torma Ferenc14-0993  
Gulyás Tibor11-0437Szerpentin K.E. 
Zele László13-0587  
Forgó Tibor09-0052Salgótarjáni HKE 
Csikós Nagy Zsolt13-0584  
Bánk András09-0199Szerpentin K.E. 
Taksz József15-1058  
Ulicska Csaba12-0522  
Balogh Lajos13-0731Sólyom Team SE 
Takács László11-0448HBMK Hungary 
Solymosi Balázs István15-1116ELTE-BEAC Polythlon 
Nyitray László Dr.16-1234ELTE-BEAC Polythlon 
Szabó Norbert13-0772Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Zoltán13-0590Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabóné Szeibert Krisztina13-0593Veloroom-Kecskeméti ES 
Bikfalvi István Dr.16-1256  
Tóth Norbert09-0116  
Nóga László13-0622  
Juhász Ákos13-0680  
Mészáros Zoltán12-0536Bakony Bike K.E. 
Szelestei Péter15-1085Mazsola KSE 
Molnár Ferenc11-0423Sólyom Team SE 
Stodulka Péter15-1052  
Stodulka Máté15-1083  
Huszár László09-0099  
Kálmánchey Attila09-0259  
Kovács Kristóf13-0763Kőbányai Torna Club 
Borbély György09-0187Kőbányai Torna Club 
Darányi Máté14-1005Péceli TE Cseuz Ördögei 
Fejes Mihály13-0603Szigetszentmiklósi TK 
Fésüs László16-1246Meditech Sport Club 
Tóth Gábor09-0250  
Nagy Attila11-0395Sólyom Team SE 
Sipos Andrea Dr.13-0630  
Németh Ferenc16-1263  
Kajtor László15-1086BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 
Varga Tímea15-1087ASE Kerékpár 
Kósa Csaba11-0452Blue Scorpions Filutás 
Bíró György14-0947  
Babos Tibor15-1188Szerpentin K.E. 
Tóth Imréné Kati09-0283  
Molnár Krisztián Ferenc Dr.11-0427  
Szarka Viktória16-1224  
Horváth András16-1248  
Tar Veronika15-1098Bakony Bike K.E. 
Berkes Lajos09-0106Bakony Bike K.E. 
Vida Mihály09-0138Bakony Bike K.E. 
Bakos András09-0182Bakony Bike K.E. 
Rédling Béla09-0185Bakony Bike K.E. 
Tóbiás Sándor09-0141Bakony Bike K.E. 
Tar Zoltán11-0394Bakony Bike K.E. 
Varga Gusztáv09-0013Blue Scorpions Filutás 
Tullner László13-0575STUBERS BIKE TEAM 
Móricz István16-1315MAHART Sport Club 
Holló Ferenc09-0090  
Kmetykó Gábor16-1272  
Havacs Krisztina16-1205Sólyom Team SE 
Merő Csaba09-0151Szerpentin K.E. 
Katona Csaba14-0792  
Hudák Szilvia12-0534  
Sztruhár József09-0097Mátra Biker SC 
Kardos Tibor16-1267Team PistaBike Pécs 
Sinda Péter13-0578  
Guba Csaba14-0888Szerpentin K.E. 
Simon Tamás16-1277Szerpentin K.E. 
Szász Attila16-1318  
Takács Péter09-0258Mazsola KSE 
Balikó László16-1304Szerpentin K.E. 
Petrik Csaba13-0581Szerpentin K.E. 
Szipőcs Levente11-0403Szerpentin K.E. 
Nagy Bulcsú15-1182Szerpentin K.E. 
Makk Zoltán13-0669Szerpentin K.E. 
Makács Gábor09-0155Szerpentin K.E. 
Sáska Zoltán13-0597ASE Kerékpár 
Derda Timea12-0540ASE Kerékpár 
Gall Anthony15-1047  
Pirityi István14-0839  
Szekerka András12-0564Mátra Biker SC 
Urbán Jakab15-1117  
Andorka Gyula16-1312  
Váraljai Vázsony15-1017Team Econix-CR 
Körössy Péter16-1228  
Horváth Zoltán15-1151Team PistaBike Pécs 
Ráksi Mihály16-1237Sólyom Team SE 
Licskai Zsolt13-0612  
Bíró Zoltán16-1193MERIDA CST Road Team 
Balogh Annamária16-1251Sólyom Team SE 
Nagy Tamás14-1003  
Rakovics Vilmos15-1074  
Kormosói László Dr.13-0765  
Schmauser József16-1297  
Gergely Ildikó14-0801  
Pelyhe László12-0497Bélapátfalvai S K E 
Menyhért Ferenc09-0137Blue Scorpions Filutás 
Guba Gergő15-1185Mátra Biker SC 
Papp Zoltán09-0070  
Rizmajer György15-1037  
Lukács Kálmán13-0694  
Hivessy Zoltán14-0826  
Sasvári Dániel15-1033ASE Kerékpár 
Papp Mihály14-0794Brigetio KSE 
Horváth Zoltán Csaba14-0938Bakony Bike K.E. 
Angler Tibor12-0525Szigetszentmiklósi TK 
Pallos Zoltán13-0614Freeriderz SC 
Gyenes Norbert12-0494  
Wagner Tamás Csaba15-1124MediConcept - Previfitt SE 
Wagnerné Dévényi Aliz15-1125MediConcept - Previfitt SE 
Szőnyi Ágoston15-1122MediConcept - Previfitt SE 
Tripsánszki Zsuzsanna15-1123MediConcept - Previfitt SE 
Ádám Attila15-1108MediConcept - Previfitt SE 
Markó Attila15-1109MediConcept - Previfitt SE 
Rózsa Péter15-1106MediConcept - Previfitt SE 
Andristyák József09-0033Blue Scorpions Filutás 
Mihály Tamás14-0937ASE Kerékpár 
Petes Miklós11-0457Mátra Biker SC 
Fügi Andrea11-0408  
Kuti Géza09-0196Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Tőkés Péter13-0570  
Baráth Zsolt14-0809ASE Kerékpár 
Lippai Marcell16-1303ASE Kerékpár 
Labancz István09-0066  
Dragovits András11-0491  
Fiala Péter15-1143EKKE TEAM 
Fiala Gergely11-0434EKKE TEAM 
Horváth Attila16-1270  
Dobos Ildikó16-1220Mátra Biker SC 
Sági Fanni Lili16-1334Martfűi VSE 
Macsek Zoltán16-1204Sólyom Team SE 
Monostori Ákos11-0406Szerpentin K.E. 
Turák Olivér13-0615  
Kovács Ádám16-1229Freeriderz SC 
Moisko Krisztián14-0810Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Adorján András13-0687  
Benkő István16-1271  
Fehér Zsigmond15-1166  
Pap László15-1042  
Csizmadia Zoltán14-0780  
Juhász Beáta15-1080  
Parragh Gábor14-0837ELTE-BEAC Polythlon 
Horváth Péter16-1268  
Szabó Gábor09-0246ASE Kerékpár 
Antal Attila11-0405  
Gregor Zoltán13-0586Brigetio KSE 
Boda Gábor16-1273Veloroom-Kecskeméti ES 
Papp Tamás László13-0572MERIDA CST Road Team 
Mészáros János09-0156BFKC GÉGOL CYCLING TEAM 
Mészáros Tamás16-1222Mátra Biker SC 
Denkovics Zoltán15-1134  
Csatlós Géza15-1157Biondo Bike Club 
Minczér Árpád István14-0959Peppe KSE 
Budai Sándor10-0343ASE Kerékpár 
Illés Gergő15-1071  
Illés Bence15-1072  
Illés Gábor15-1073  
Illés Zsófia15-1070  
Gergely Szabolcs16-1252  
Kollát Gergely15-1076  
Kollát Gergely15-1076  
Molnár Attila14-0897  
Dér Zsolt09-0231SAXUM KSC 
Németh Bettina Tímea16-1322Gyömrő Városi Sport Klub 
Benczés Krisztina13-0580Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Lehó Anita15-1026  
Somogyi József14-0966Miskolci VSC 
Somogyi László15-1044Miskolci VSC 
Soós András14-0996Biondo Bike Club 
Baranyai György16-1199FTC 
Matuz Etelka16-1218FTC 
Marton Orsolya14-0929Biondo Bike Club 
Kolb Tamás09-0011Kőbányai Torna Club 
Fábián Tamás15-1018Salgótarjáni HKE 
Fedor Maja16-1321Tempo-Aqua Se 
Fedor Viktor16-1250Tempo-Aqua Se 
Tóth József09-0087Biondo Bike Club 
Horváth Imre16-1249STUBERS BIKE TEAM 
Hankó Zoltán 16-1231  
Besenyei György15-1023  
Bezdán György15-1021  
Kis Szilvia16-1337  
Soltész Csaba16-1288  
Vida Zsolt14-0934Bakony Bike K.E. 
Horváth Ákos15-1120Sólyom Team SE 
Nádasdi Máté16-1216  
Kocsis Kadosa13-0684  
Lipkovics Bence14-0785Szerpentin K.E. 
Schattler Gábor14-0976  
Kiss Tamás16-1215  
Bokor Attila15-1078Sólyom Team SE 
Petró Károly10-0329ASE Kerékpár 
Imre-Horvát Zsuzsa14-0928Bakony Bike K.E. 
Farkas Dávid14-0935ASE Kerékpár 
Sasvári József15-1039ASE Kerékpár 
Farkas Árpád15-1178Kispesti Kerékpáros SE 
Perlaki Zsolt13-0639STUBERS BIKE TEAM 
Nagy László14-0964  
Huszár Gergő15-1043ASE Kerékpár 
Vladár Ferenc13-0715Szigetszentmiklósi TK 
Gál István13-0761Kerékpársport2000 SE 
Ecsedi Péter09-0071ASE Kerékpár 
Lázár József15-1099  
Banicz Balázs16-1233  
Nagy Tomás13-0716  
Fagyas László15-1031Szigetszentmiklósi TK 
Molnár Levente14-0828  
Szabó Bálint Solt15-1040  
Tóth László Dr.10-0379  
Siklósi Péter Pál10-0388  
Vicze Gergő09-0023EKKE TEAM 
Vicze Bálint15-1100EKKE TEAM 
Dankó Szabolcs09-0061  
Bernáth Zoltán13-0752Szigetszentmiklósi TK 
Lepold Sámuel16-1333Szigetszentmiklósi TK 
Markgruber Bence14-1001  
Fagyas Zsolt Dr.15-1020Szigetszentmiklósi TK 
Varga Tamás15-1015Szigetszentmiklósi TK 
Antal Brigitta14-0846Szigetszentmiklósi TK 
Solcz-Ujvári Magdolna14-0825Szigetszentmiklósi TK 
Solcz Tamás14-0824Szigetszentmiklósi TK 
Galba Attila14-0816  
Horváth Gréta16-1296ASE Kerékpár 
Miskei Gábor14-0873  
Földesi András16-1230Crosskovácsi SKE 
Földesi Gábor14-0803Crosskovácsi SKE 
Grunda Dávid12-0513  
Hajas Tamás 16-1223  
Göncző Attila16-1196Ceglédi Első Sor 
Miklós Anna12-0516  
Kovács Richárd16-1195  
Kónya Géza16-1308  
Monostori József16-1202BringAjka KSE 
Ruthart Vilmos08-0001BVKK 
Bodnár Gábor11-0400BVKK 
Meszlényi Imre15-1063  
Török Bálint09-0127  
Török Károly09-0133  
Csikós Gábor14-0829SKSC 
Maros András17-1460Team PistaBike PécsHun
Kojiro Inamori17-1459Biondo Bike ClubJapán
Rostás Levente17-1452Team PistaBike PécsHun
Tibay Zsombor Levente17-1457TuttoBici HungarofondoHun
Tibay Csaba Sándor17-1456TuttoBici HungarofondoHun
Nagy László 17-1454Szigetszentmiklósi TKHun
Kövesdi Dorina17-1453Team PistaBike PécsHun
Kovács Lajos17-1449 Hun
Balás Attila17-1451Szekszárdi SZKEHun
Szikszer Bálint17-1440Szegedi KSCHun
Szirmai Ádám17-1441 Hun
Betes Attila17-1437 Hun
Szabó Kevin Ramón17-1436 Hun
Román Attila17-1445 Hun
Tóth-Kurucz Áron17-1447EKKE TEAMSK
Kovács Kinga17-1444 Hun
Kiss Norbert17-1443 Hun
Balogh Dávid17-1433ASE KerékpárHun
Vörös Ferenc17-1446 Hun
Varga Tibor17-1439 Hun
Budai Katalin17-1435 Hun
Madarász Áron17-1432 Hun
Galambos Lajos17-1430 Hun
Szűcs Balázs17-1442 Hun
Kovács Gábor17-1458 Hun
Szapor Gergely17-1428 Hun
Somogyi Márk17-1431 Hun
Tóth Péter17-1438 Hun
Tóth Péter17-1427Sólyom Team SEHun
Pohner Gréta17-1450 Hun
Varga István17-1426Szingo SeHun
Lipka Balázs17-1425TuttoBici HungarofondoHun
Tóth Attila17-1424 Hun
Biró Levente17-1414 Hun
Király Nándor17-1423 Hun
Arany Máté17-1422Mazsola KSEHun
Varga Dávid17-1429 Hun
Horváth Ádám17-1417Vágta Triatlon SEHun
Horváth Máté17-1416Vágta Triatlon SEHun
Horváth Márk17-1415Vágta Triatlon SEHun
Ökrös József17-1421 Hun
Mészáros Alexandra17-1420 Hun
Balogh Máté17-1419Szegedi KSCHun
Szalai Gábor17-1413 Hun
Demeter Marcell17-1418 Hun
Vörös Vanda Boglárka17-1407 Hun
Vörös Marcell17-1408 Hun
Kovács Dóra17-1410 Hun
Kertész Noémi17-1411 Hun
Varga Nóra17-1409 Hun
Cs Nagy András17-1404VISE Kerékpár Klub Hun
Budai Zalán17-1402BringAjka KSEHun
Gerencsér Roland17-1401 Hun
Csepregi Péter17-1406 Hun
Kusz Mátyás17-1405 Hun
Virág Zoltán17-1400 Hun
Bánhidy Attila17-1398FTCHun
Hajtó György17-1399 Hun
Denk Róbert17-1395 Hun
Varga István17-1394 Hun
Takács Ádám Dr.17-1390 Hun
Szigeti Csaba17-1403 Hun
Deák László17-1393 Hun
Pető Tibor17-1392 Hun
Bíró Tamás17-1388Bakony Bike K.E.Hun
Nyári Gábor17-1396 Hun
Fritz János17-1387 Hun
Janó Ádám17-1389Tatanka Racing TeamHun
Lábas Zoltán17-1385 Hun
Ladányi Miklós17-1391 Hun
Durkó László17-1382Szerpentin K.E.Hun
Láng Balázs17-1383Mazsola KSEHun
Varsányi Diána17-1381Bakony Bike K.E.Hun
Tatai Bálint Gábor17-1384 Hun
Marik Gyula17-1380 Hun
Kinde Kálmán17-1379 Hun
Stark Péter Bence17-1378 Hun
Henn Balázs Ferenc17-1377 Hun
Dudás Zoltán Csaba17-1373 Hun
Dusa Gábor17-1376 Hun
Kondor Péter17-1375SKSCHun
Héregi Péter17-1412Brigetio KSEHun
Kiss Attila17-1372 Hun
Hatvani Róbert17-1374Sólyom Team SEHun
Gelencsér Ferenc17-1371Superior MTB TeamHun
Horváth Adél17-1370Bakony Bike K.E.Hun
Nagy László András17-1369Brigetio KSEHun
Papp Mihály Ifj.17-1386Brigetio KSEHun
Soltész Bálint17-1368 Hun
Terebes Aliz17-1367 Hun
Bartos György17-1366 Hun
Gombár János17-1365 Hun
Csere Lajos Róbert17-1356Brigetio KSEHun
Csintalan Miklós17-1397Brigetio KSEHun
Novothny Dorottya17-1355 Hun
Héregi Péter ifj.17-1364Brigetio KSEHun
Fail Boglárka17-1358Brigetio KSEHun
Kálmánchey Lili17-1350 Hun
Andre Marques17-1349Biondo Bike ClubHun
Kiss István17-1353Mátra Biker SCHun
Bodola Péter Archibald17-1363 Hun
Csajbók Tamás17-1357 Hun
Kugler György17-1354Biondo Bike ClubHun
Hosszú Dániel17-1347Mazsola KSEHun
Szabó Péter17-1346Szigetszentmiklósi TKHun
Rápolti Zsolt Gyula17-1345 Hun
Járfás Zoltán17-1362Biondo Bike ClubHun
Tavali Dávid17-1361 Hun
Török Gábor Tibor17-1348Salgótarjáni HKEHun
Váradi Krisztián17-1344 Hun
Csordás Zsanett17-1351 Hun
Szarvas Krisztián17-1342 Hun
Lévai Lóránt17-1448 Hun
Király Levente17-1341 Hun
Cseke Zoltán17-1340 Hun
Illich Gerhard17-1360 Hun
Othman Mohamed17-1359 Hun
Ősi Eszter Aliz17-1352 Hun
Dér Zoltán17-1343 Hun
Salamon László17-1461 Hun
Lipkovics Gábor17-1434 Hun