Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság
2018. évi regisztrált versenyzők


Jelenleg aktív regisztrációval rendelkező versenyzők

A regisztráció folyamata lezárulása a születési adatatot igazoló dokumentum (diákigazolvány vagy személyi, útvelél) megküldését követően 7 napot is igénybe vehet! Ezt kérjük figyelembe venni a regisztráció leadásakor. (A megküldött dokumentumot nem tároljuk, az adatellenőrzés után töröljük!)

Név REG-kód Csapat Ország
Molnár Tamás15-1097Kispesti Kerékpáros SE 
Vörös Gergely16-1279480 Fit Boys Cycling 
Horváth Zoltán15-1151  
Licskai Zsolt13-0612  
Licskai Zsolt13-0612  
Rostás Levente17-1452480 Fit Boys Cycling 
Gregor Zoltán13-0586Brigetio KSE 
Molnár Krisztián Ferenc Dr.11-0427  
Kutács Zsolt09-0032Pannonhalma Stelvio Project 
Illés Gábor15-1073Vágta Triatlon SE 
Denk Róbert17-1395  
Fehér Zsigmond15-1166  
Balázs Tibor14-1002Szekszárdi SZKE 
Kis Miklós13-0626  
Wunderlich Tamás16-1284480 Fit Boys Cycling 
Molnár 09-0123EKKE TEAM 
Gergely Szabolcs16-1252  
Vicze Gergő09-0023  
Szél Gábor13-0751K3SE 
Huszka Gábor13-0638  
Kövesdi Dorina17-1453480 Fit Boys Cycling 
Balogh Annamária16-1251Sólyom Team SE 
Kovács Dávid15-1161Salgótarjáni HKE 
Demeter Marcell17-1418  
Mészáros Judit15-1183  
Illés Gergő15-1071Vágta Triatlon SE 
Illés Bence15-1072Vágta Triatlon SE 
Illés Zsófia15-1070Vágta Triatlon SE 
Szapor Gergely17-1428  
Durucz Miklós13-0738Pavé Cycling Academy 
Kiss Norbert17-1443  
Héregi Péter17-1412Brigetio KSE 
Kocsis Kadosa13-0684  
Hideg Nóra17-1464Szingo Se 
Steierlein Péter12-0552Pavé Cycling Academy 
Nagy Péter11-0474Salgótarjáni HKE 
Zemlényi Mihály15-1127Polythlon ETK 
Kovács András14-0841Polythlon ETK 
Orbán Ferenc13-0620Polythlon ETK 
Solymosi Balázs István15-1116Polythlon ETK 
Braun Ferenc Attila13-0654  
Miranda Gastón Felipe14-0942MRCC 
Tóth Zalán Zénó13-0665Salgótarjáni HKE 
Füri Márton15-1112KSI.SE 
Mészáros Zoltán12-0536Bakony Bike K.E. 
Csepregi Péter17-1406  
Herczeg Levente15-1126SAXUM KSC 
Varga Szabolcs15-1119SAXUM KSC 
Hűvösvölgyi Márton Gergely11-0428Fillari Team Budaörs 
Balás Attila17-1451ZENGŐ SE 
Vörös Ferenc17-1446ZENGŐ SE 
Genersich Zoltán15-1084  
Guba Csaba14-0888Szerpentin K.E. 
Solymosi István16-1319Polythlon ETK 
Takács László11-0448Szenyor Kerékpáros SZSE 
Bánk András09-0199Szerpentin K.E. 
Balikó László16-1304Szerpentin K.E. 
Havacs Krisztina16-1205Sólyom Team SE 
Nagy Tibor09-0008  
Szórádi Emese15-1105  
Kis Gyula14-0862KisTri Balatonman Team SE 
Ányos Szilvia13-0671BUI SZSE 
Hatvani Róbert17-1374Sólyom Team SE 
Simon Tamás16-1277Szerpentin K.E. 
Márkus János11-0397Szingo Se 
Schmidt Miklós13-0600KisTri Balatonman Team SE 
Nyári József10-0370Polythlon ETK 
Szabó János11-0432BVKK 
Szabó László11-0431BVKK 
Szipőcs Levente11-0403Szerpentin K.E. 
Dudás Zoltán Csaba17-1373  
Bíró Zoltán13-0714Szekszárdi SZKE 
Prohászka Attila13-0611Balaton Team 
Vida Zsolt14-0934Bakony Bike K.E. 
Bata Sándor15-1173Gyilkos Lódarazsak SE 
Kis Gyula13-0757Gyilkos Lódarazsak SE 
Kriston Judit15-1137  
Cs Nagy András17-1404VISE Kerékpár Klub  
Antal Attila11-0405MERIDA CST Road Team 
Benczés Krisztina13-0580Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Takács Ádám Dr.17-1390K3SE 
Balogh Lajos13-0731Sólyom Team SE 
Németh Csanád15-1094Győri Atlétikai Club 
Magyar Gergő12-0529Győri Atlétikai Club 
Bajorfi Ádám15-1091Győri Atlétikai Club 
Budai Katalin17-1435Biondo Bike Club 
Mészáros Ábel15-1093DKSI 
Macsek Zoltán16-1204Sólyom Team SE 
Csere Lajos Róbert17-1356Brigetio KSE 
Varga Tímea15-1087ASE Kerékpár 
Fail Boglárka17-1358Brigetio KSE 
Gérnyi Balázs14-0835Superior MTB Team 
Király Levente17-1341  
Nagy Attila11-0395Sólyom Team SE 
Mihály Tamás14-0937ASE Kerékpár 
Fiala Gergely11-0434EKKE TEAM 
Fiala Péter15-1143EKKE TEAM 
Tóth Péter17-1438KisTri Balatonman Team SE 
Somogyi Márk17-1431BUI SZSE 
Pohner Gréta17-1450BUI SZSE 
Nagy Tomás13-0716Brigetio KSE 
Merő Csaba09-0151Szerpentin K.E. 
Marik Gyula17-1380  
Tar Veronika15-1098Bakony Bike K.E. 
Berkes Lajos09-0106Bakony Bike K.E. 
Rédling Béla09-0185Bakony Bike K.E. 
Bakos András09-0182Bakony Bike K.E. 
Tóbiás Sándor09-0141Bakony Bike K.E. 
Tar Zoltán11-0394Bakony Bike K.E. 
Fejes Mihály13-0603Green Riders 
Sarankó Gergely17-1465  
Takács Péter09-0258Mazsola KSE 
Tamás Csaba13-0750Green Riders 
Szelestei Péter15-1085Mazsola KSE 
Nagy Bence16-1259Green Riders 
Fagyas László15-1031Green Riders 
Bernáth Zoltán13-0752Green Riders 
Horváth Adél17-1370Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Vicze Bálint15-1100EKKE TEAM 
Tóth-Kurucz Áron17-1447EKKE TEAM 
Fagyas Zsolt Dr.15-1020Green Riders 
Varga Tamás15-1015Green Riders 
Petró Károly10-0329ASE Kerékpár 
Szabó Péter17-1346Green Riders 
Majoros Dávid16-1314Kőbányai Torna Club 
Héregi Péter ifj.17-1364Brigetio KSE 
Papp Zoltán09-0070Salgótarjáni AC 
Lehó Anita15-1026  
Dózsa Erika12-0500  
Dozsa György14-0790  
Erdős János12-0498  
Turák Olivér13-0615  
Horváth Ákos15-1120Sólyom Team SE 
Sándor Tamás10-0383  
Soltész Bálint17-1368  
Nagy Zoltán13-0753DKSI 
Lábas Zoltán17-1385  
Lázár József15-1099  
György Zsolt Dr.13-0573Mátra Biker SC 
Unger György16-1326  
Varga Gusztáv09-0013Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Dobos Ildikó16-1220Mátra Biker SC 
Földes Ádám14-0815  
Labancz István09-0066  
Csuhai Sándor13-0624SAXUM KSC 
Csikós Nagy Zsolt13-0584  
Honos Csenge15-1163KSI.SE 
Kovács Kinga17-1444  
Makay Péter Dr.15-1158  
Molnár Attila14-0897  
Kovács Ádám16-1229Freeriderz SC 
Popovics Gergely13-0595  
Sasvári Dániel15-1033  
Lippai Marcell16-1303  
Sáska Zoltán13-0597  
Jánosi Balázs15-1041  
Varga Bálint15-1055DKSI 
Ecsedi Péter09-0071ASE Kerékpár 
Biró Levente17-1414BUI SZSE 
Károly János09-0206Péceli TE Cseuz Ördögei 
Sági Fanni Lili16-1334DKSI 
Székely Mózes, dr.09-0017Polythlon ETK 
Soltész Csaba16-1288  
Szarka Viktória16-1224  
Bodola Péter Archibald17-1363  
Kovács Tibor15-1142  
Rózsa Péter15-1106MediConcept - Previfitt SE 
Kovács Gábor17-1458  
Nagy Bulcsú15-1182Szerpentin K.E. 
Szabó Bálint Solt15-1040  
Makács Gábor09-0155Szerpentin K.E. 
Andristyák József09-0033Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Peszleg Dominika14-0885  
Grunda Dávid12-0513  
Váradi Krisztián17-1344KB Autoteam SE 
Holló Ferenc09-0090  
Pirityi István14-0839  
Pelyhe László12-0497Bélapátfalvai S K E 
Deák László17-1393  
Monostorí Samu Bendegúz16-1227BringAjka KSE 
Gulyás Tibor11-0437Szerpentin K.E. 
Nóga László13-0622  
Révész István13-0705Sólyom Team SE 
Szekerka András12-0564Mátra Biker SC 
Babos Tibor15-1188Szerpentin K.E. 
Pigniczki Árpád16-1291  
Tóth Norbert09-0116SAXUM KSC 
Forgó Tibor09-0052Salgótarjáni HKE 
Huszár Gergő15-1043ASE Kerékpár 
Gergely Ildikó14-0801  
Ducza Valéria16-1239TREK SE 
Sipos Andrea Dr.13-0630Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Kojiro Inamori17-1459Biondo Bike Club 
Boda Gábor16-1273Veloroom-Kecskeméti ES 
Németh Viktor09-0100BVKK 
Klein Tamás13-0773Footstrong 
Kontor Zoltán16-1325  
Ormánközy Zoltán11-0425Szingo Se 
Kiss Tamás16-1215  
Fedor Maja16-1321Tempo-Aqua Se 
Molnár Tamás14-0936ASE Kerékpár 
Fenyvesi Ferenc12-0548MRCC 
Kelemen Tibor14-0802  
Novothny Dorottya17-1355  
Zele László13-0587Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Dragovits András11-0491  
Dragovits András11-0491  
Varga Tibor17-1439  
Sinda Péter13-0578  
Jani Sándor16-1332  
Herzog Tamás15-1130  
Meszlényi Imre15-1063HBMK Hungary 
Virág Balázs12-0551Mátra Biker SC 
Béda László14-0944Szekszárdi SZKE 
Szabó Gábor09-0246ASE Kerékpár 
Török Gábor Tibor17-1348Salgótarjáni HKE 
Petes Miklós11-0457Mátra Biker SC 
Nyitray László Dr.16-1234Polythlon ETK 
Kósa Csaba11-0452Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Szabó Zoltán17-1463  
Hankó Zoltán16-1231  
Kollát Gergely15-1076  
Bíró Zoltán16-1193MERIDA CST Road Team 
Sztruhár József09-0097Mátra Biker SC 
Vereby István09-0252  
Horváth Péter16-1268  
Stark Péter Bence17-1378  
Szentgyörgyi Géza15-1181  
Fedor Viktor16-1250Tempo-Aqua Se 
Soós András14-0996  
Román Attila17-1445  
Szalai Gábor17-1413  
Kolb Tamás09-0011Blue Scorpions - Bendzsó Team 
Lipkovics Bence14-0785Szerpentin K.E. 
Horváth Gréta16-1296ASE Kerékpár 
Németh Ferenc16-1263Pannonhalma Stelvio Project 
Minczér Árpád István14-0959  
Horváth Imre16-1249STUBERS BIKE TEAM 
Monostori József16-1202BringAjka KSE 
Benkő István16-1271STUBERS BIKE TEAM 
Tullner László13-0575STUBERS BIKE TEAM 
Pallos Zoltán13-0614Freeriderz SC 
Csizmadia Zoltán14-0780  
Járfás Zoltán17-1362Biondo Bike Club 
Fésűs László16-1246Meditech Sport Club 
Lévai Lóránt17-1448Sólyom Team SE 
Szarvas Krisztián17-1342  
Salamon László17-1461Szekszárdi SZKE 
Ráksi Mihály16-1237Sólyom Team SE 
Bánhidy Attila17-1398  
Kardos Tibor16-1267Team PistaBike Pécs 
Molnár Levente14-0828  
Kókai Norbert17-1462Szingo Se 
Göncző Attila16-1196Ceglédi Első Sor 
Petrik Csaba13-0581Szerpentin K.E. 
Bíró Péter15-1133Team PistaBike Pécs 
Juhász Ákos13-0680  
Bokor Attila15-1078Sólyom Team SE 
Stodulka Péter15-1052  
Horváth András16-1248  
Tóth Attila17-1424  
Szász Attila16-1318  
Angler Tibor12-0525Szigetszentmiklósi TK 
Fügi Andrea11-0408  
Tóth László Dr.10-0379  
Kalocsa Attila16-1307  
Torma Ferenc14-0993  
Nagy László14-0964  
Kormosói László Dr.13-0765  
Nagy László 17-1454Szigetszentmiklósi TK 
Schattler Gábor14-0976VISE Kerékpár Klub  
Bíró György14-0947  
Lukács Kálmán13-0694  
Nyári Gábor17-1396  
Kis Szilvia16-1337  
Marton Orsolya14-0929Biondo Bike Club 
Matuz Etelka16-1218FTC 
Ősi Eszter Aliz17-1352VISE Kerékpár Klub  
Solcz-Ujvári Magdolna14-0825  
Solcz Tamás14-0824  
Gál István13-0761Kerékpársport2000 SE 
Katona Csaba14-0792  
Kuti Géza09-0196Dr. Bátorfi-Agria Ktk.  
Nádasdi Máté16-1216  
Taksz József15-1058  
Gulyás Szilveszter13-0769  
Besenyei György15-1023  
Dusa Gábor17-1376  
Pető Tibor17-1392  
Adorján András13-0687  
Dér Zoltán17-1343  
Molnárka László14-0870BADISZVSE 
Siklósi Péter Pál10-0388  
Kiss Attila17-1372  
Miskei Gábor14-0873  
Schmauser József16-1297ROAD KSE Mosonmagyaróvár 
Kálmánchey Attila09-0259  
Solti Ferenc09-0114  
Madarász Áron17-1432Brigetio KSE 
Hricz András14-0898Sólyom Team SE 
Darányi Bence14-0992Péceli TE Cseuz Ördögei 
Darányi Máté14-1005Péceli TE Cseuz Ördögei 
Dankó Szabolcs09-0061  
Révész Gábor13-0609Szegedi KSC 
Kálmánchey Lili17-1350  
Tóth Imréné Kati09-0283  
Szabó Norbert13-0772Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabó Zoltán13-0590Veloroom-Kecskeméti ES 
Szabóné Szeibert Krisztina13-0593Veloroom-Kecskeméti ES 
Gelencsér Ferenc17-1371Superior MTB Team 
Földesi András16-1230Crosskovácsi SKE 
Földesi Gábor14-0803Crosskovácsi SKE 
Bujtár Róbert16-1323  
Bartos György17-1366  
Szirmai Ádám17-1441  
Kiss István17-1353Mátra Biker SC 
Imre-Horvát Zsuzsa14-0928Bakony Bike K.E. 
Csajbók Tamás17-1357  
Baranyai György16-1199FTC 
Németh Bettina Tímea16-1322Gyömrő Városi Sport Klub 
Vojcsik Viktor14-0910Gyömrő Városi Sport Klub 
Kondor Péter17-1375SKSC 
Gyenes Norbert12-0494  
Kovács Lajos17-1449Gyömrő Városi Sport Klub 
Cseke Zoltán17-1340  
Bodnár Gábor11-0400BVKK 
Banicz Balázs16-1233  
Guba Gergő15-1185Mátra Biker SC 
Gall Anthony15-1047Bakony Bike K.E. 
Horváth Zoltán Csaba14-0938Bakony Bike K.E. 
Rakovics Vilmos15-1074  
Kónya Géza16-1308  
Török Károly09-0133  
Török Bálint09-0127  
Pap László15-1042  
Bezdán György15-1021  
Ruthart Vilmos08-0001BVKK 
Kovács Richárd16-1195  
Csikós Gábor14-0829SKSC 
Kmetykó Gábor16-1272  
Román Szilvia16-1244Green Riders 
Dér Zsolt09-0231SAXUM KSC 
Sándor Judit18-1649DMSEHun
Kasza Péter18-1648DMSEHun
Csoknyai Attila18-1647 Hun
Szabó György18-1650ZENGŐ SEHun
Füredi László18-1646ZENGŐ SEHun
Takács Máté18-1642FTCHun
Csősz Máté18-1641480 Fit Boys CyclingHun
Klemen Csaba18-1643 Hun
Kiss Zsombor18-1644 Hun
Steig Gábor18-1645 Hun
Telek István18-1638480 Fit Boys CyclingHun
Lázár Petra18-1640480 Fit Boys CyclingHun
Takács Ferenc18-1637ZENGŐ SEHun
Józsa András18-1639Green RidersHun
Bordás Eszter18-1635 Hun
Tancsa Judit18-1633Szekszárdi SZKEHun
Gáspár Levente18-1632 Hun
Nagy Enikő18-1628EKKE TEAMHun
Illés László18-1627EKKE TEAMHun
Albert Gergely18-1631 Hun
Varga Anita18-1630 Hun
Moós Bercel18-1629BUI SZSEHun
Bognár Balázs18-1625BUI SZSEHun
Tóth Viktor18-1621Brigetio KSEHun
Szrencsik János18-1620Delta Speed Wheel SEHun
Kotroczó Dorka18-1619Salgótarjáni HKEHun
Csősz Judit18-1618Blue Scorpions - Bendzsó TeamHun
Unger Márk14-0894 Hun
Friedrich Gergely18-1616 Hun
Ujj-Mészáros Tamás18-1617Team Econix-CRHun
Czirkos Barnabás18-1613KSI.SEHun
Tóth Zsófia18-1615 Hun
Fábián Csongor18-1064 Hun
Herceg Zoltán18-1601Superior MTB TeamHun
Németh Roland18-1600 Hun
Fábián Zalán18-1603KSI.SEHun
Borosnyay Virág18-1599Polythlon ETKHun
Sisa Péter18-1602KisTri Balatonman Team SEHun
Luca Haines18-1596KSI.SEUSA
Mosolygó János18-1594 Hun
Forray András18-1598KSI.SEHun
Sáry Boglárka18-1593KSI.SEHun
Osvald Olivér18-1592KSI.SEHun
Fehérvári Marcell Imre18-1591KSI.SEHun
Sándor Zalán18-1590KSI.SEHun
Kovács Vivien18-1589KSI.SEHun
Szegedi Marcell18-1605KSI.SEHun
Karl Bianka18-1588KSI.SEHun
Muskovits Dávid18-1587KSI.SEHun
Kőszegi Bianka18-1585KSI.SEHun
Kovács Gergely18-1586KisTri Balatonman Team SEHun
Tircsi Andrea18-1584KSI.SEHun
Fritz Márton18-1597BUI SZSEHun
Tóthfalussy Tivadar18-1595KSI.SEHun
Mészáros Bence18-1583KSI.SEHun
Somogyi Miklós18-1582KSI.SEHun
Szijártó Zétény18-1580DKSIHun
Papp Tivadar Dr.18-1563 Hun
Arany Gitta18-1581DKSIHun
Lévai Barnabás18-1612Szekszárdi SZKEHun
Zádori Zalán18-1606Szekszárdi SZKEHun
Szabó Csongor18-1608Szekszárdi SZKEHun
Bán Benedek18-1609Szekszárdi SZKEHun
Tanács Janka Boglárka18-1610Szekszárdi SZKEHun
Péter Patricia Jázmin18-1611Szekszárdi SZKEHun
Hancz Tamás18-1577HBMK HungaryHun
Antal Dániel18-1578 Hun
Taligás Tamás18-1575Delta Speed Wheel SEHun
Keszericze Zsolt18-1636ZENGŐ SEHun
Genzler Csaba18-1574Szekszárdi SZKEHun
Schneider Sebestyén18-1607Szekszárdi SZKEHun
Szilágyi Tamás18-1561K3SEHun
Soltész Péter18-1573 Hun
Lénárd Henrietta18-1572ZENGŐ SEHun
Bodzán Károly 18-1571ZENGŐ SEHun
Giricz László18-1557Dr. Bátorfi-Agria Ktk. Hun
Révfalusi Balázs18-1558TREK SEHun
Benedek Tamás18-1554Blue Scorpions - Bendzsó TeamHun
Darvas Tamás18-1570 Hun
Szabó Balázs18-1623BUI SZSEHun
Szabó Gréta18-1624BUI SZSEHun
Kovács Endre Zoltán18-1569 Hun
Hausknecht Ferenc18-1550 Hun
Szalánczy Csaba18-1547 Hun
Krisák István18-1568BringAjka KSEHun
Budai Péter18-1567 Hun
Helt Marcell18-1551 Hun
Valkó András18-1566Szekszárdi SZKEHun
Kovács Erzsébet18-1565BUI SZSEHun
Benedek Luca18-1564BUI SZSEHun
Biró Imre18-1562 Hun
Kovács Ábel18-1545 Hun
Somogyi Kornél18-1549BUI SZSEHun
Bakos Kristóf18-1544Bakony Bike K.E.Hun
Iván Attila18-1546 Hun
Dienes Zoltán18-1576 Hun
Velkei Tamás18-1543 Hun
Kárpáti Bálint18-1540Kőbányai Torna ClubHun
Lukoviczki András18-1541 Hun
Paár Vilmos18-1539ROAD KSE MosonmagyaróvárHun
Bradák Péter18-1536Green RidersHun
Nagy Gréta 18-1535DKSIHun
Szkaliczki Tamás18-1534Dr. Bátorfi-Agria Ktk. Hun
Zilahy Tibor18-1634 Hun
Lepold Zoltán Antal18-1537Green RidersHun
Kiss Kornél18-1531Sólyom Team SEHun
Sápi Dénes18-1538 Hun
Szalai Zoltán18-1626 Hun
Perjés Ábel18-1533 Hun
Vas András18-1530DKSIHun
Szabó Adrienn18-1529 Hun
Árvai Kristóf18-1552DKSIHun
Dóra Marcell18-1527 Hun
Dóra Gergely18-1526 Hun
Dóráné Tóth Nikoletta18-1525 Hun
Lénárd Béla18-1579ZENGŐ SEHun
Varga István18-1560 Hun
Ostoróczki Ferenc18-1622 Hun
Mészáros János18-1522 Hun
Sárközy István18-1523 Hun
Gaspar-Torres Melinda18-1520 Hun
Gáspár Zsolt18-1519 Hun
Olasz Laura18-1517 Hun
Pelikán Gábor18-1515 Hun
Urbán Péter18-1512 Hun
Balogh András18-1511 Hun
Temela Eszter 18-1524 Hun
Nemeth Zsolt18-1510 Hun
Szőke Zoltán18-1509Salgótarjáni HKEHun
Mészáros Szabolcs18-1513 Hun
Dóra Tamás18-1505 Hun
Pető Dániel18-1508DKSIHun
Páll Zsombor Bendegúz18-1507DKSIHun
Marcsa Dávid18-1542 Hun
Csefkó Helga18-1548DKSIHun
Szécsényi Tamás18-1514 Hun
Kiss Zoltán18-1521 Hun
Szelényi Tamás Péter dr.18-1555 Hun
Dékány Géza18-1614 Hun
Martin Mathieu18-1504 Hun
Kiss Scani Zsuzsanna18-1506Gyilkos Lódarazsak SEHun
Pazsitka Péter18-1528 Hun
Mészöly Éva18-1503FTCHun
Frast Ákos18-1502 Hun
Kerek István18-1501 Hun
Egervári Gergely18-1500Pannonhalma Stelvio ProjectHun
Fibecz Zsolt18-1497 Hun
Werstroh Mónika18-1499 Hun
Forgó Gyula Dr.18-1496 Hun
Távoly Péter 18-1498 Hun
Smohai Ferenc18-1495 Hun
Rozgonyi Orsi18-1494 Hun
Hamvas Péter18-1493 Hun
Erdős László18-1516 Hun
Bauer Attila18-1518ZENGŐ SEHun
Rákóczi Viktor18-1492Szingo SeHun
Kenyó Kristóf18-1491Gyömrő Városi Sport KlubHun
Kenyó Endre18-1488Gyömrő Városi Sport KlubHun
Bali Sára18-1489Salgótarjáni HKEHun
Somoghy Attila18-1487Blue Scorpions - Bendzsó TeamHun
Ivády Ágnes18-1480 Hun
Farkas Attila18-1484ViniBike KSEHun
Szvatkó Péter18-1483ViniBike KSEHun
Horváth Zsolt18-1486ViniBike KSEHun
Sárosi Endre18-1485ViniBike KSEHun
Pintér Attila18-1482ViniBike KSEHun
Aranyosi Péter18-1481ViniBike KSEHun
Bognár Balázs18-1553Superior MTB TeamHun
Ábel Melinda18-1478Biondo Bike ClubHun
Pichner József18-1477 Hun
Pásztor Tibor18-1476 Hun
Nagy Tibor18-1472 Hun
Csizmadia Márton18-1474 Hun
Bús Miklós Tivadar18-1490Ceglédi Első SorHun
Kálmánchey Bulcsú18-1468 Hun
Földesi Csaba Miklós18-1475Crosskovácsi SKEHun
Budai Sándor18-1471Gyömrő Városi Sport KlubHun
Bognár Zsolt18-1473 Hun
Fodor Tamás 18-1466Gyömrő Városi Sport KlubHun
Gulyás Tamás18-1470ZENGŐ SEHun
Zsombók Imre18-1559Bakony Bike K.E.Hun
Fodor Kálmán18-1479 Hun
Hugauf Marcell18-1469Fillari Team BudaörsHun
Kollár Zsuzsi18-1467 Hun
Szász Péter18-1532 Hun